Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Konfiguracja, czy hosting?

80 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zmieniłem kilka rzeczy. Ciężko cokolwiek nagle zmienić, bo nie ma oczywistego rozwiązania. Proszę testować, będziemy jeszcze działać najwyżej.

Co taki zdziwiony? Nie zauważyłem ani jednego postu wcześniej informującego o obecnym stanie serwera w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano rzeczywiście :D SZczerze mówiąc mieszkam teraz gdzieś indziej a tutejszy internet zostawia wiele do życzenia :P Napisałem posta ze nic, a sie nie wysłało :<

 

Otóż infnormuję, że nie widać różnicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po tych zmianach gralem i tez nic nie zauważyłem, a nawet gra sie tak samo jak przed zmianami;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No raczej zawsze strzelanie full auto jest straszne i celoność takich strzałów graniczy z cudem więc trochę nie czaje o co chodziło Ci we tej wypowiedzi.

 

Nie wiem czy zauważyliście ale strzały z awp często gdy nawet widzimy gdzie strzelamy w autetentyczności fruwają gdzie indziej, to też jest raczej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z awp jest to normalna rzecz, ponieważ ta broń ma inny mechanizm rozrzutu niż każda inna, aczkolwiek czasem zdarza się, że strzały w model nie zadają obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję pograć pół mapki na TP i przy AK zrobiłem full auto w kolesia stojącego parę metrów ode mnie - mapa DD2, jestem na "zakręcie" na Gali, (przy dwóch skrzynkach drewnianych na sobie stojących bliżej środka), a koleś wyskoczył mi ze schodów i wywaliłem w niego ponad połowę magazynka i widać było, że kilka kul dostał, a 0 dmg miał.

 

Druga sytuacja, to kosmiczne dwie banie z full auto gdy ja wychodziłem od respa CT, a w oknie wychylił (chyba) Bezsens :P Dystans spory i jeszcze zrozumiałbym, jakbym dostał gdzieś po drodze w ramię czy coś, ale z full auto ze 2 sekundowego dostałem 2 strzały w łeb co mnie też dosyć zdziwiło. 

 

Wiem, że w sposób żałosny i niedokładny opisałem powyższe sytuacje ;) ale tym pierdółkowym opisem chcę tylko potwierdzić kolegów wyżej, że coś nie ten teges z tym strzelaniem na TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

grałem kiedyś czasami na tp i jakiś większych różnic nie widziałem, ale to może kwestia przyjrzenia się sprawie dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to aż mi sie płakać chce co wy wypisujecie. co drugi post "trzeba czekać na decyzję petrusa" co trzeci post "trafienie hs graniczy z cudem" błagam was ogarnijcie sie.

chcecie żeby było tak jak w dd2. mogę sie zalozyc ze oby dwa serwery są tak samo skonfigurowane jedyną rzecz jaka moze źle działać przez co hs jest trudny do trafienia. to mod TP a to nie jest jeden plik który można sobie od tak edytowac i będzie wszystko super extra. tp jest całą masa plikow, kodow, i innego badziewia w których jedną rzecz sprawia właśnie ten problem.i to nie jest od tak do rozwiązania w 5min na to potrzeba czasu i testów i może kiedyś uda sie to naprawić. I dajcie Petrusowi spokoj on napewno nad tym pracuje a wy cały czas dopytujecie.

 

wiem ze moja wypowiec moze nie ma sensu ale może zrozumiecie i dacie sobie spokój.

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to czytam to aż mi sie płakać chce co wy wypisujecie. co drugi post "trzeba czekać na decyzję petrusa" co trzeci post "trafienie hs graniczy z cudem" błagam was ogarnijcie sie.

chcecie żeby było tak jak w dd2. mogę sie zalozyc ze oby dwa serwery są tak samo skonfigurowane jedyną rzecz jaka moze źle działać przez co hs jest trudny do trafienia. to mod TP a to nie jest jeden plik który można sobie od tak edytowac i będzie wszystko super extra. tp jest całą masa plikow, kodow, i innego badziewia w których jedną rzecz sprawia właśnie ten problem.i to nie jest od tak do rozwiązania w 5min na to potrzeba czasu i testów i może kiedyś uda sie to naprawić. I dajcie Petrusowi spokoj on napewno nad tym pracuje a wy cały czas dopytujecie.

 

wiem ze moja wypowiec moze nie ma sensu ale może zrozumiecie i dacie sobie spokój.

 

Nie damy spokój. Problem jest poważny, ponieważ przez niego tracimy masę graczy. Jeśli coś jest ważne, ale trudne w wykonaniu/naprawieniu, to nie znaczy, że powinniśmy dać sobie z tym spokój. Po to jest forum aby rozmawiać, przekonywać i starać się wspólnie wykombinować solucję. Petrus jest zajęty - fakt, ale znając jego po prostu od czasu do czasu trzeba przypomnieć, że sprawa nadal nie jest rozwiązana, poza tym zależy mu na sieci tak samo jak nam, dlatego wspolnie szukamy źródła problemu. Lepiej to niż siedzieć cicho i udawać ze nie ma tematu bo "kiedyś się tam rozwiąże". Jeśli czytanie postów w tym temacie Ci przeszkadza - po prostu daj sobie z tym spokój i daj nam się zastanawiać nad tym jak możemy pomóc serwerowi TP. 

Poza tym wszystkim nie byliśmy do końca pewni, czy problem dostrzegają jednostki, czy większość. Stąd cały czas teksty od coraz to nowych graczy, że na TP ciężko się strzela. Liczne przykłady i opisy utwierdzają nas w przekonaniu, że skala problemu jest spora i ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Czasem jest normalnie, płynnie... ale jak mrówa mówi - skoki fps i pingu są tak duże, że naprawdę czasem ściny są straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi fpsami i pingiem to też zauważyłem, że czasami są spore;/ Takie rzeczy trzeba poruszać na forum i wgl, dobrze że coraz więcej osób wbija na forum i opisuje problem ze swojej perspektywy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Może mi się wydaje, ale FPS jest więcej... przynajmniej takie odnoszę wrażenie, co do strzelania, to jeszcze muszę troszkę pograć i zobaczyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wejde na serwer i lukne jak się gra;D



Grałem pare minut temu i zauważyłem lekką różnice w strzelaniu;D Nie ma juz spadków fps i lagów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś laguje, skacze ping od 60 do 120ms, a zawsze było w granicach 25. Czasami gracze piszą że im również laguje lub klatkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi to zależą albo od Naszego własnego internetu, albo po prostu wina hostingu. Jeżeli są wahania w poziomie lagów, to od strony serwera nie mam na to wpływu.

Sprawdźcie jak się strzela itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to znow się gorzej gra. Nie wiem czemu znow tak jest jak wcześniej. Strzelasz z metra w ciało a naboje omijają go;/

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×