Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zaki

Konfiguracja, czy hosting?

80 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Serwer zostanie przeinstalowany i zostanie wycofany protokół NS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie wiem co tam działałeś z serverem.. Ale teraz to jest dopiero porażka.

Po 1 nie chodzę tylko sunę  jakby hmm nie wiem jak to okreslić ale to wygląda jakbym był duchem bez nóg.

2 sprawa interp wchodząc miałem 0.1 hyba tak być nie powinno plus inni mówią że każdy ma inny..

Dziwna faza to już przedtem chyba było lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co tam działałeś z serverem.. Ale teraz to jest dopiero porażka. Po 1 nie chodzę tylko sunę jakby hmm nie wiem jak to okreslić ale to wygląda jakbym był duchem bez nóg.

Wystarczy zamienić lodówkę na komputer i zainwestować w szybsze łącze, niż 512 kb/s. Nie przesadzajmy znowu ze skalą problemu, nie jest tak źle.

 

Zobaczymy czy coś się odmieni po wprowadzeniu wyżej opisanych zmian. Tematu nie zamykam, aby można było podyskutować jeszcze "po", ale nie piszcie już nic, jeżeli nie macie do napisania czegoś sensownego, dotyczącego głównego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wystarczy zamienić lodówkę na komputer i zainwestować w szybsze łącze, niż 512 kb/s. Nie przesadzajmy znowu ze skalą problemu, nie jest tak źle.

 

 

hmm żebyś o tym wogóle mógł ze mną polemizować musiał byś wiedzieć na czym gram a nie możesz tego wiedzieć.

Lecz zapewniam Cię że mam dobry komputer i na internet też nie narzekam ( WWA kto mieszka ten wie że tutaj net nigdy nie zawodzi ). Plus to nie jest jakaś nie wiadomo super nowa gierka która nie wymaga za wiele szczeże mówiąc chyba sam to wiesz..

Problem leży moim zdaniem po stronie servera, konfingu nie wiem, nie znam się za bardzo na tym. Więc też jakoś ochoczo nie będę się na ten temat wypowiadał bo nie chce palnąć gafy. Ja tylko stwierdzam że widać że coś było czy jest nie tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat upadł. Jeżeli będą dalej występować jakieś długofalowe kłopoty z lagowaniem serwera oraz innymi sprawami poruszonymi w tym temacie to proszę się ze mną kontaktować. Będziemy starać się to naprawiać.

Niestety na okresowe freezy i lagi nie mamy wpływu. Wina leży po stronie hostingu Pukawka.pl w takich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×