Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
biO**

grafika pod stream

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś wstanie stworzyć grafikę pod stream? Chodzi mi tu o okno do kamery oraz wstawki dla wyświetlania osób które śledzą kanał.

 

Tematyka z gry H1Z1 coś w tym stylu więcej postaram się wytłumaczyć na ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak już mamy się tak rozmieniać to proszę bardzo.

 

1. Rodzaj Grafiki ( sygnatura / avatar / logo itp ):  Ramka do kamery internetowej.
2. T ł o :  Beż tła, środek ma być pusty.
3. kolorystyka :  Poprosze o jakiś mix kolorów, ewentualnie coś mrocznego z gry h1z1
4. Napis : Jeżeli jest ktoś wstanie zrobić napis zmieniający kolory to tak. Napis MaraZiii, napiś powinien łączyć się z ramką w prawym górnym rogu.
5. Wymiary ( px ):  przyzwoite na ramkę(Nie wiem dokładnie jakie chodzą na twitchu.
6. Dodatkowe informacje W : Podsyłam link do ramki http://i.imgur.com/NCj7LZg.jpg . Mniej więcej chodzi mi o coś takiego tylko zamiast pana z cs-a wstawcie coś innego albo usuńcie, bo to zbędne. mniejszą ramkę też trzeba wywalić, lub utworzyć mniejszą podłużną dla New Follower:(tego napisu proszę nie wstawiać)

 

Ramka powinna mieć zamknięte krawędzie jakimś ślaczkiem czy coś w tym stylu.

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie tło daje naprawdę rade, tylko możesz zmniejszyć trochę druga ramkę na followa:) i było by pięknie możesz też dodać jakieś pogrubienie na bokach ramki, i po napisie H1Z1  MaraZ, to było by elegancko :).

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikt tego nie poprawi. Musisz zrobić to samo lub zadowolić się tym co jest.

 

Grafika wykonana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×