Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Michalek1906

Mapa: Tuscan

Data i godzina: 01 maja 2015, godzina 15:55

Nick oskarżonego: mrówa 

 

Opis sytuacji: Byłem w terrorystach. Przed rozpoczęciem rudny napisałem na czacie, że idę z paką do kanałów. Mrówa powiedział, że jak tam pójdę, to od razu dostanę bana. Poszedłem tam i dostałem bana na trzy godziny. Nie można chodzić z paką do kanałów? Przecież przed rozpoczęciem rundy powiedziałem wszystkim, że paka idzie kanałami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest TP, gra się drużynowo albo wcale. Jeśli cały team leci pewniakiem lub wbija "na pełnej", np. na tuscanie pochylnią, a ty sam idziesz kanałem to głupota, bo ktoś może skrócić i Cię ustrzelić zanim Twoi wbiją. Wtedy Ct ma info, że paka w kanałach i wszyscy cofają ją coverować i zazwyczaj takie TT dostaje w du*ę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podchodzi pod brak gry TP, a >>> Brak gry TP = Ban od 5 min do (przy wielokrotnych prośbach admina, byś grał TP a tego nie robiłeś) 24 godzin. Trzeba poczekać na wypowiedź Admina i jego opis sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć ? Jeśli nie to usuncię moją wypowiedz

Czy wy powariowaliście? nawet żeby to był COD co za różnica? Nie róbcie z serwera tego za co dostał bana... Poszedł kanałami to niech sobie idzie.

Po 1. Napisał że tam idzie

Po 2. To jest gra wolna, nikt nie będzie mówił jak ma grać 

Po 3. Kick? upomnienie? ban na 5 minut? Ogarnijcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał raz kick upominany był kilkukrotnie , cała drużyna biegnie b a on sam kanałami. Rozumiem może kanały  kierują sie w strone bs'a ale nie za każdym razem w ciagu 24 rund. Zacząłem prowadzić od kiedy byłem w  tt wszyscy biegną pochylni oraz środkiem a w/w kolega wchodzi sobie na shifcie kanały. Jeśli tak wyglada według was TP to chyba pomyliliście się z powołaniem.

 

PS. Upominałem cię kilkakrotnie.

Edytowane przez mmrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ V. Taryfikator banów


  1. [TP] Brak gry Team Play/ Gracz nie wykonuje celów mapy (permanentnie) - ostrzeżenie --> kick --> 5 min --> 1h --> 24h (w przypadku, gdy wielokrotne ostrzeżenia i bany nie skutkują)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wszyscy biegną pochylni oraz środkiem a w/w kolega wchodzi sobie na shifcie kanały.



Ale w tej sytuacji, to co on zrobil źle bo nie rozumiem ? Jeżeli wbijacie pocha i środek, to kierujecie się na 1, a koles kanałami na 2 wam nie pojdzie, sam czasami ide kanałami z paka jak wszyscy wpadają na 1 i kiedy dochodze do drzwi to bs już wyczyszczony i tylko wpadam pakę kładę i  runda ugrana . 


Tak więc, na moje koleś w takiej sytuacji nie zrobił nic złego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobił Gry TP? Ma pake idzie na b'sa nie musi iść tą drogą co wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy dla was wbita na pełnej to jest skradanie sie? zanim on wbił na bs'a to już ct nas odbilo przez co przegralismy runde. Sytuacja ta powtarzala sie kilka razy zwracałem mu uwage widocznie nie potrafi sie dostosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi halo przegrać rundę. A kto komu każe skradać się, TP na tym polega?

Po za tym tak musisz dać jakiś dowód.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To chyba nie ja musze dać dowód tylko kolega ktory składa skarge. TP ( teamplay) ( gra drużynowa) biegamy razem kojarzysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kojarzę, rozumiem grę zespołową ale nikt nie musi biegać krok w krok za tobą bo ty tak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@mmrowa, troszkę elastyczności. Jeżeli ktoś chce tak lecieć to mu pozwól. Jeżeli dojdzie na BS to nie ma problemu... Pamiętaj, aby karać za brak gry TP po fakcie, a nie wcześniej.

 

@@Michalek1906, na przyszłość słuchaj admina. Robisz coś na przekór instrukcjom admina i się dziwisz, że dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×