Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TaFF

cs 1.6 modele - M4A1 - AWP - DEAGLE

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do zaprezentowania modele nie są moje ale nie ma ich na gamebanana i innych stronach znalazlem je przeglądając youtube a więc do rzeczy

JAK WGRYWA SIE MODELE:

Dla steam: Wchodzimy w folder Counter Strike (domyślnie C: Program Files>Valve>Steam>SteamApps>Nasz nick Steam>counter-strike>cstrike_polish>models. I wklejamu tutaj wcześniej skopiowany model.

Dla   Tam gdzie macie zainstalowanego cs u mnie bylo na:C:\Pliki Programów (Program Files) (x86)\Counter - Strike 1.6(teraz w folderze cs'a)\cstrike...

MODELE:

Tak wyglądają modele;

M4A1:

AWP:

Modele jak widac up podmieniaja glowes i skin reki, i zmieniaja wyglad broni w paczce znajduja sie chyba wszystkie bronie i tam samo modele graczy jakby ktos chcial :)

DOWNLOAD:http://www77.zippyshare.com/v/dRuAepXP/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie na każdych serwerach działają ale na większości, polecam dla poszukiwaczy wrażen w c'sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, ze nie wszystkie serwery akceptują niestandardowe modele i podczas ładowania serwera może wyskakiwać wam błąd. Może być również tak, że po ściągnięciu nowej mapy tuż po wgraniu owych modeli fps'y na tej mapie spadną wam do 5-10 i będziecie musieli od nowa wgrać standardowe modele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeżeli podmieniacie modele to skopiujcie sobie oryginały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@1.2.3, nie potrzeba. Wystarczy, że usuniecie sobie te nowe i będzie wszystko okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×