Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mejdzel

RANGA ODEBRANA Rudzielec

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Bo_co_bo_jestem_rudy?!
2. Steam ID:STEAM_0:0:33821884
3. Wiek:20
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): b_560x95.png
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Myślę, że najważniejszym atutem jest tutaj moje doświadczenie, a mianowicie gram w cs od roku 2006. Adminów miałem na kilkudziesięciu serwerach, z tym przez około rok byłem j@ na bardzo  ruchliwym serwerze. Nie mam problemu z posługiwaniem się amxmodmenu jak i z  trzymaniem dyscypliny Jak odróżnić oszusta od skilla? Wystarczy spojrzeć na zachowanie i sposób gry danej osoby. Czy jeździ celownikiem przez ściany lub idealnie za modelem, zawsze wie, gdzie przeciwnicy pójdą czy też się ukryli. 
6. Znajomość obsługi admina (x/10): 8/10, zawsze trzeba być pewnym swoich decyzji
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Dlaczego ja? Pewnie ktoś przyczepi się, że mam słabą aktywność na forum. Owszem, ale jeśli mam coś konkretnego do powiedzenia w danej sprawie to to robię. W obecne chwili mam długie wakacje, na serwerze można mnie spotkać o każdej godzinie. Gram tu od niedawna, ale spędziłem trochę godzin na serwerze i wiem co z czym się je.  Często w godzinach przed i po południowych jest mało adminów a dużo incydentów łamania regulaminu, co prawda często ktoś jest pod komendą "/zglos" ale jednak admin na serwerze szybciej może reagować. Często zgłaszam graczy, potrafię odróżnić skilla od haxa.Mam dobry kontakt z graczami i przestrzegam regulaminu oraz często prowadzę drużynę do zwycięstwa.
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak. 
10. Reklamy/Punkty:

http://cs-soplica.com/topic/180245-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

http://cs-gra.pl/topic/118044-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

http://reksio-cs.pl/serwery-cs-counter-strike-f13/cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-gg-ts3-cs-go-t36537.html

http://pochylnia.pl/topic/101497-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

http://cs-skillzone.pl/watek-cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-gg-ts3-cs-go---15183?pid=63691#pid63691
11. Linki do poprzednich podań:

 

Edytowane przez mejdzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy, jak najbardziej masz moje poparcie, miły, ogarnięty, zgłasza graczy popelniających błędy lub którzy czitują. Nadasz się :] Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-mało na forum

-rudość

+wiek

+steam

+staż

+lubiany i miły :)

 

Edytowane przez TaFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły, pomocny. Choć rudy wydaję mi się że można mu zaufać. Jestem na TAK, choć na forum mało Cię widać, to jest to zwykła formalność. Aktywność na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy rudy rydz ;)

Oczywiście że na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem 21 postów na forum, do tego napisanych w ostatnim czasie tuż przed podaniem to za mało. Aktywność na serwerze jest oczywiście ważniejsza, ale forum i życie forumowe... o to też trzeba dbać. Dałbym Ci trochę czasu na poprawienie aktywności, żeby jakiś gracz nie wszedł i nie zobaczył że tutaj admina można dostać po napisaniu 20 postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak powody UP

-Aktywny

-Ogarnia jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaki twoja aktywność  na forum też nie urywała głowy gdy podanie pisałeś a admina dostałeś , wymaganie 20p. jest . Jestem na tak, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa Rudy i ja nic o tym nie wiedziałam?;d 

Masz moje tak Paskudo Ruda :D

 

Wooo już widze ten spam na u@ jak dostaniesz adma:D hah <333

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mi się również wydaje że można dać szansę, jednakże jest rudy, więc mogą występować jakieś komplikacje :c :D Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - jak Rudy to przyjaciół nie ma. Będzie cały czas siedział na serwerze i karał oszustów. 

Masz spore poparcie, więc i ode mnie łap TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaki sam spamowaleś postami, żeby napisac podanie, az niektórzy mówili, że na "siłe" co nie ma sensu.

20 postów ma i wymagane tyle jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- forum

 

Ok.

 

Jesteście bardzo niesprawiedliwi. Innych za 21 postów nabitych w taki czas, to byście schłostali. Ambiwalentnie, kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×