Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JustJump

Propozycja

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponował bym przenieść SB do góry forum, ze względu na to, że czasem gracze zgłaszają, że ktoś gra na Cheatach na serwerze, a tak to jak będzie u góry to się będzie bardziej rzucać w oczy i więcej osób będzie pisać i przeglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to takie potrzebne, czasami mi samemu się niby nie chce zjechać na sam dół ale jak już tam jestem to pisze na SB i wiem kto w tym czasie na nim siedzi bo niżej są gracze online i wyskakuje "Korzysta w shoutbox" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez sensu. Góra strony powinna służyć do jakiś banerów reklamujących jakieś ciekawe tematy, konkursy itp. Od zgłaszania jest GG Alarmowe, a ludzie jak zgłaszają piszą nie tylko na GG Alarmowym, lecz także czasem właśnie na SB, więc tak czy siak o cheaterach się dowiedzą admini :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bez sensu. Góra strony powinna służyć do jakiś banerów reklamujących jakieś ciekawe tematy, konkursy itp. Od zgłaszania jest GG Alarmowe, a ludzie jak zgłaszają piszą nie tylko na GG Alarmowym, lecz także czasem właśnie na SB, więc tak czy siak o cheaterach się dowiedzą admini :)

Zgadzam się w 200% !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to na serwerze DD2 mało jest adminów, a  gracze często skarzą się na cheaty i proponował bym o zmiejszenie liczby postów tylko w przypadku SB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem przeciwny... a poza tym to jest niektórych przyzwyczajenie gdzie znajduje się SB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40533009285022544818.png

 

 

Dziękuje, pozdrawiam. Nie trzeba zniżać na dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

SB nie służy do zgłaszania cheater'ów.

Zachęcam do wypróbowania opcji /zgłoś na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×