Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
raiden3122

Skarga Ha3aRd

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Ha3aRd
2. Nick oskarżyciela (z gry): RaaajjdeeenneeeK

3. Nick oskarżanego (z gry): Ha3aRd
4. Dokładna data (dzień+godzina): 09.05.15 - 16:13
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego:
7. Steam ID oskarżonego:
8. Dowód przewinienia: http://scr.hu/0ygv/ohlbj

9. Dodatkowy opis: A teraz wyjaśniam sytuację, wszedłem do gry i nie było miejsca w ct więc doszedłem do tt no i grałem chwilkę, a po chwili zauważyłem, że admin kogoś przeniósł do tt więc chciałem aby mnie rzucił do ct, odpowiedź jaką uzyskałem od admina który odpisał za pomocą u@ " chcesz to cie wypierdole zaraz " czy jakoś tak, nie zwracałem dokładnie uwagi . No i odpowiedziałem na to ' jaki frajer ' czy podobnie, 2 słowa były ok rozumiem bana 5 min wyłapałem. Odczekałem te 5minut, wchodzę i gram i po jakiś 3 minutach gry wyskakuje mi You are Banned bla bla bla . Nic się nawet nie odezwałem po za tym, że jak padłem napisałem info" trup dol " , po tym dostałem bana . 

A więc za co ten drugi ban panie adminie ? ;) Powinieneś świecić przykładem, ja Cie po prostu naśladowałem . 

 

 

Sry że tyle czytania macie, szczegółowo chciałem ;d

Post Edytowany: 09.05.15 16:50

 

Proszę proszę jakie zachowanie :) Po skończeniu 2 bana wszedłem do gry  i napisałem " skarga poleciała " a admin odpisał " ok "  iiii zabłysnął http://scr.hu/0ygv/07sus :)

 

 

Edytowane przez raiden3122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy ? brak dowodów . Zdjęcie bana to nie jest dowód ziomek :D . Sam zauważyłem , że często klatkujesz przez chwile 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznaję rację, 1/10min mi klatkuje przez sekunde/dwie XD 
Dziwny zbieg okoliczności że akurat ja wyleciałem . To że wyleciałem to oj tam ale ten ban drugi niezbyt był na miejscu ;d

Next razem mistrzu odegraj się bez pomocy amx ;D
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jak dla mnie to jesteś żałosny.A teraz sprostowanie Twojej wypowiedzi,przeniosłem sam siebie bo byłem na amx_spectate,a Ty mi 2 raz napisałeś na u@ Przenieś mnie do ct (coś w tym stylu) owszem napisałem na y@ że jak chcesz to mogę Cie wypierdzielić/dolić".Napisałeś mi na u@ coś obraźliwego dlatego dostałeś bana na 5 min (nie pamiętam Co jak wbije Blackhill to najwyżej napisze co dokładnie) za to dostałeś bana na 5 min,ale nim się obejrzeć od razu zanim Cie wywaliło z serwera napisałeś "Jaki frajer" postanowiłem że jak tylko wejdziesz to dam Ci bana na 30min,skoro 1 nie poskutkował.Jak tylko wpadłeś na serwer to dostałeś bana.Co do tego że dostałeś kicka za ping to już nie moja wina że Ci ping skacze takie życie każdemu się zdarza,a to po prostu zbieg okoliczności :* 

Pisząc tego posta tylko się zbłaźniłeś,bo jak z tego wszystkiego wynika Twój nadzwyczaj Tęgi mózg nie ogarnął całego przebiegu wydarzeń,może to też kwestia wychowania,ale tu nie winić Ciebie a opiekunów,normalny człowiek odróżnia zrobienie czegoś złego od zrobienia czegoś dobrego.

Tyle w temacie,jeżeli ktoś się nie zgadza z 2 banem proszę śmiało pisać ale myślę że rozwiałem wszystkie wątpliwości.

Pozdrawiam Ha3aRd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując, jeśli, to Ty pierwszy napisałeś wulgarne słowa/obraziłeś, to Ty powinieneś również wyrwać bana. Admina obowiązują takie same zasady, pomyśl.

 

 

,ale nim się obejrzeć od razu zanim Cie wywaliło z serwera napisałeś "Jaki frajer" postanowiłem że jak tylko wejdziesz to dam Ci bana na 30min,skoro 1 nie poskutkował.

 

 

Jak mógł pierwszy nie poskutkować, skoro zanim wywaliło go za pierwszy, to napisał te słowa. Wiadomo, że gracze przed banem zawsze piszą obraźliwe słowa. 

 

Pamiętaj, admin jest tak samo ważny, i tak samo powinien przestrzegać reguł. Admin szczególnie powinien zachować zimną głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie o ten jeden ban za dużo tu padł ;) Ale też twórca tematu nie był bez winy.

 

@Ha3aRd - Staraj się zachować zimną krew. Sposobów jest wiele, od zagryzania sobie języka, do picia Melisy ;) 

 

@raiden3122 - Zachowanie na poziomie 14-15 latka. Postawą na cwaniaczka i dzieciaczka " :0cray: muszę skargę napisać, to się chłopak doigra" daleko nie zajdziesz.  

 

Luudzie, takie sprawy to się powinny na PW wyjaśniać, a nie skargi pisać ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

wypier•dolić (wulg.) -lę, -lą; -l•cie

Słownik języka polskiego

 

wypierdolić — wypierdalać wulg.; zob. wypieprzyć.

wypierdolić się — wypierdalać się wulg.; zob. wypieprzyć się.

Definicja słowa wypier*olić jakby ktoś nie wiedział,nic obraźliwego natomiast napisać wulgarne słowo przecież to nie gra dla 10cio latków i każdemu się zdarza,za takie coś w zasadzie nie wywala się z serwera.Hawk skoro gracze tak robią,a 1 ban poszedł za inne wyzwanie to kara się odbyła za 1 słowa,ale gracz nic nie wywnioskował i jeszcze raz obraził i to mu ma ujść na sucho? Za nic nie dałem bana co nie jest uzasadnione i powinno się nauczyć gracza że po banie czy przed banem jest zakaz wyzwania.Mythbusters dzięki za radę,napewno kiedyś skorzystam,zawsze zachowuje zimną krew,ale skoro chcemy zwalczyć wyzywanie graczy to trzeba działać a nie jeszcze przymykać oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

owszem napisałem na y@ że jak chcesz to mogę Cie wypierdzielić/dolić"

Odsyłam do regulaminu oraz do zaznajomienia się do czego służy tsay (y@).

 

Skarga słuszna, zachowanie admina całkowicie oburzające. Jeżeli się powtórzy coś takiego to niestety, ale się pożegnamy. Kontroluj to co piszesz/mówisz/robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×