Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zebra terrorystka

Skarga na gracza

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracza

2. Nick oskarżyciela (z gry): agniecha z faćmiecha
3. Nick oskarżanego (z gry): TaFF_
4. Dokładna data (dzień+godzina): 11.05 godzina 15:00
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego83.10.99.157:27005
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:3763617
8. Dowód przewinieniahttp://www14.zippyshare.com/v/UF25Jpkm/file.html
9. Dodatkowy opisSłowa nie były kierowane do mnie, tylko do gracza o nicku Thai, ale

jak zobaczyłam co TaFF_ pisze to zwątpiłam. Widzę że w regulaminie za wyzywanie

kick - 5min - 1h

Jeśli admina zdaniem to mało na karę czasową to proszę chociaż upomnieć gracza.

Zgłaszam to, bo w takiej atmosferze i z takimi ludźmi nie przyjemnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Czytając wszystkie rzeczy, co ten koleś na say pisze, można go potraktować nieco bardziej ostro, niż ban na 1h. Takie rzeczy wypisuje, że aż oczy więdną od czytania. 

 

Ban na kilka godzinek powinien załatwić sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sam wielokrotnie go banowałem za wyzwiska, następnym razem pozwolę sobie nie dawać banów zgodnie z taryfikatorem, bo gość grubo przesadza.

nie przyjemnie

 

Nie z przymiotnikami razem  :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady tak ostro nie było jak piszesz :D ale kilka godzin w godzinach szczytu, żeby się czegoś nauczył.

 

Wyzywać rodzinę gracza i samego gracza o to że jest biedny? To nie jest ostro? Nie wiem jakimi wartościami w życiu kieruje się ten człowiek, ale jeśli pisze takie rzeczy to jest z nim coś nie tak.

 

 

Nie z przymiotnikami razem  :cry:

 

Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli grasz na serwie i gracz ten obraza, to zglos wtedy adminowi na u@, a jak go nie ma to na steam popros moze jakis wejdzie. Teraz dawanie bana nie ma sensu, bo przeciez i tak sie niczego nie nauczy. Aczykolwiek po banach 5 minutowych sie kolega uspokajal. I godzinny nie byl potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

Teraz dawanie bana nie ma sensu, bo przeciez i tak sie niczego nie nauczy

- 100% racji.

A tak swoją drogą to koleś za takie teksty powinien mieć michę wyklepaną. Jak nie przez rodziców, to przez jakich życzliwych "kolegów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Grałem z tym graczem i nigdy nikt sie nie skarżył na niego;) chyba, że obraża graczy jak juz nie ma admina;/ Zgadzam się z Potworkiem, że karanie go teraz nie ma sensu, a lepiej wyczekać na serwerze aż mu się noga podwinie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

chyba, że obraża graczy jak juz nie ma admina

  Tak jest często. Na Dm też zdarzają się ancymonki. Jak grają admini , to pełna kultura, normalnie "bułkę przez bibułkę", ale jak admini są nieobecni to idzie wiązanka jedna za drugą. 

Czasami jak całe forum mam przeczytane dwa razy, to wchodzę na DM+BF2 Chat no i wtedy to można sobie poczytać tekściki rodem z szamba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Bez przesady tak ostro nie było jak piszesz :D ale kilka godzin w godzinach szczytu, żeby się czegoś nauczył.

 

"tak ostro nie było" ale przecież ten typ wyzywa bez przerwy, kurwy pizdy i inne sypią się często, więc ban powinien być.

 

 

 

 

Jak grają admini , to pełna kultura, normalnie "bułkę przez bibułkę", ale jak admini są nieobecni to idzie wiązanka jedna za drugą.

 

 

I tu jest problem, admini nie mają możliwości wejścia na serwer pod innym nickiem. Często zdarza się, że cziterzy uciekają a "wojownicy" jak taff udają jelenia i milkną nagle. Zmiana flag z nicku na SID rozwiązałaby sprawę, może nad tym warto się zastanowić?

Edytowane przez Cannibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Takie dawanie banów mija się z celem. Jeżeli dalej będzie wyzywać graczy należy niezwłocznie poinformować admina o łamaniu zasad (Zawsze ktoś jest na GG, Steam)

Co zmiany flag z nikcu na steam ID to nie wiem czy ma to jakikolwiek sens. Jest z tym trochę pracy. 

Tymczasem zamykam temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×