Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cannibal

Zmiana flag adminów

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli ktoś może zmienić sobie SID, to nie chce mi się wierzyć, że z takim SID uda mu się wejść na serwer i będzie mógł posługiwać się flagami. Pewnie działa to tak jak podmienianie skinów w grze. Ty widzisz swoje zaje*** skiny a ktoś nie i podobnie może być z tym manipulowaniem Steam ID, bo wątpię żeby Gaben i jego ekipa nie wykryła tego typu programu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podmienianie Sidów już od x czasu nie działa, nie ma czym się podniecać. Proszę o powrót do meritum sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, zawsze przyda się jakaś nieświadomość, że jest admin z tą niewidzialnością podczas bana/kicka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak :) Na serwerze znajdziemy paru trolli cziterów którzy znają prawie wszystkich adminów i jak zobaczą, że wchodzi odrazu się ulatniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po 1, osoba nie posiadająca rangi admina zakłada taki temat? Jest to co najwyżej temat do przedyskutowania w gronie adminów;

Po 2, błędna nazwa tematu.

 

Rozwiązując wątpliwości odnośnie fake steam ID. Dalej się to da zrobić. Na większości serwerach nie ma odpowiednich konfiguracji zabezpieczających przed tym, co nie tylko może doprowadzić do nieodpowiednich banów, ale również do zmian w konfiguracji serwera, jeżeli ktoś ma odpowiednie flagi. Co lepsze jeżeli taka osoba dostanie bana, to w amxbans sieci widnieje oryginalny steam i właściciel, który tak naprawdę nie oszukiwał jest zbanowany.

Nie zalecam tego 'testować' i się tym bawić, jeżeli to komuś taka myśl właśnie przeszła przez głowę.

 

Jeżeli na serwerze występuje cheater, który przestaje oszukiwać, gdy jest admin to należy takiego delikwenta zgłosić w dziale AC.

 

 

Wątpie żeby ta propozycja przeszła. Myślę że H@ wytłumaczy!!!

Nie ma czego wyjaśniać. Jeżeli ktoś śledzi forum od dłuższego czasu, to zna moje stanowisko oraz plusy i minusy admina na SID, które niejednokrotnie opisywałem w innych tematach.

 

@@Cannibal, nie chce być niemiły, ale opisywany problem to nie decyzja, która podlega głosowaniu.

 

Póki co propozycje odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×