Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mmrowa

AFK

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam propozycję , aby zmienić czasu wyrzucania afk lub po prostu go usunąć i dodać coś innego w to miejsce. 50 sekund jest to według za krótko , czasem nie zdarzę nawet odpisać na smsa lub cokolwiek i od razu wyrzuca. Ludzie czekają na slota tyle czasu chwile ich nie ma i od razu ich wyrzuca. Można dodać plugin , że ktoś jest afk lu zwiększyć troche czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No nie zgodzę się że to za krótko, to jest serwer Team Play, każdy gracz z drużyny się liczy. W minute to tt może już pake na bsie podkładać, a Ty dalej afk. Jak dla mnie wystarczający ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem czas jest odpowiedni, można by go zjąć dla adminów np. Bo czasem zaglądam na forum żeby zobaczyć czy ktoś miał ub czy nie, czy po prostu żeby dla pewności zerknąć do regulaminu, wracam - a już mam kicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas może i jest odpowiedni, ale dobrze jest go wyłączyć dla graczy z przywilejami (admini, vipy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czas odpowiedni.

Noo też jestem za usunięciem go osobom uprzywilejowanym ;D



Wszyscy są równi.


Na moje powinno być usunięte możliwość kicków za afk przez admina, bo po co to jak jest plugin od tego. Nie raz mialem tak, że odszedłem na chwilę żeby zamknąć drzwi od pokoju a tu kick od admina i potem znowu przez 5 minut nie mogłem wbić na serwa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wszyscy są równi.

Admin dostaje flagi , pilnuje porządku a co za tym idzie musi wejśc czasem na forum lub coś wiec uważam , że powinno być to wyłączone dla osób uprzywilejowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak napisał mrówa, często zdarza mi się sprawdzać czy dany gracz dostał bana i zaglądam na forum, po czym zostaje wyrzucony. Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czas odpowiedni.

 

 

Wszyscy są równi.

 

 

Na moje powinno być usunięte możliwość kicków za afk przez admina, bo po co to jak jest plugin od tego. Nie raz mialem tak, że odszedłem na chwilę żeby zamknąć drzwi od pokoju a tu kick od admina i potem znowu przez 5 minut nie mogłem wbić na serwa ...

 

Nie są równi. Admin to admin i z pewnych rzeczy powinien być zwolniony, aby łatwiej było mu pilnować porządku. Wiem ze można wejść na spect jak przeglądam forum, leczbywa ze  nie ma na to czasu, albo po prostu też chcę pograć, a nie co pare minut wchodzić na spect. Czasem łatwiej jest wejść na forum na minutkę i zerknąć na dział z odwołaniami itp.

 

Usunięcie kicków za afk przez admina nie może być usunięte. Bo jeśli gracz jest AFK pod koniec rundy na respie, to potem co.. .wszyscy mamy czekać bo Ty idziesz zamknąć drzwi, aż się łaskawie ruszysz?

Plugin wyrzuca po 50 sekundach i nie wydaje mi się, aby cały serwer musiał czekać na Twoją pomoc czy reakcje aż tyle, kiedy np. wszyscy są martwi, albo żyje niewielu graczy z Twojego teamu. Często bywa tak że AFK zostaje jako ostatni w drużynie, plugin go nie wyrzuca, a przeciwnicy poszukują. Serio uważasz, że admin wtedy nie powinien go wyrzucić? Poza tym zawsze można adminowi na u@ napisać informacje typu : "idę na sekundke, nie wyrzucaj" i wtedy wszystko dla administracji jest oczywiste i jasne. Czasem bywało, że po prostu kiedy ktoś AFK zostawał sam, a napisał mi wcześniej ze Zaraz Wraca - po prostu dostawał slaya :)

Piszesz pierdoły moim zdaniem.

 

Jak napisał mrówa, często zdarza mi się sprawdzać czy dany gracz dostał bana i zaglądam na forum, po czym zostaje wyrzucony. Jestem za.

 

To ja to napisałem  <beisbol>

 

 

:D

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ujmę to tak, Admin nie powinien się wywyższać ;) Lecz prawda jest taka, że Gracz < Admin (jeżeli chodzi o przywileje), więc popieram jak najbardziej to, że powinno to być wyłączone dla Adminów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, to teraz jak dodacie adminom/vipom to nie tylko będą blokować slota na spect.

Czas możnaby zwiększyć do 90 sek, ale to chyba trochę za długo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy są równi.

 

Nie są równi, odkąd jest funkcja vip to są gracze "równiejsi': dostają więcej hajsu, widzą skany, mają slota.

 

 

 

Taaak, to teraz jak dodacie adminom/vipom to nie tylko będą blokować slota na spect.

 

 

Na spect jak ktoś siedzi x czasu to admin może kickować, co innego jak ktoś wyjdzie się odlać/zapalić będąc już w grze. W takim wypadku, po zwiększeniu czasu na afk admin daje slay, a gdy czas jest stosunkowo długi to kicka. No i problem załatwiony moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

 

 

Na moje powinno być usunięte możliwość kicków za afk przez admina, bo po co to jak jest plugin od tego. Nie raz mialem tak, że odszedłem na chwilę żeby zamknąć drzwi od pokoju a tu kick od admina i potem znowu przez 5 minut nie mogłem wbić na serwa ...

To ktoś będzie sobie siedział na respie skakał i nie będzie można o wyrzucić? Admin jest od pilnowania porządku a pluginy zawodzą. wyrzucanie za afk powinno być wyłączone dla adminów tak jest na większości serverów , nie mówie , żeby to wykorzystywać w dużym stopniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wszyscy mamy czekać bo Ty idziesz zamknąć drzwi, aż się łaskawie ruszysz?



No jak ty idziesz do drzwi 50 sekund to spoko, ale mi to zajmuje owiele mniej czasu : ) 

pilnuje porządku a co za tym idzie musi wejśc czasem na forum lub coś wiec uważam ,



No to tak, jak zaki napisal ja nie mogę kilka sekund postac zeby zamknąć drzwi w pokoju, a admin może nawet 10 rund afczyc, bo wyjdzie sobie na forum, a przy okazji zrobi sobie herbatkę, obejrzy sobie filmik na yt ... 

c317911128_fuck_logic.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gadacie bez sensu. Admin nie jest równy graczowi tak jak Ochroniarz nie jest równy klubowiczowi (Ochrona może go wyrzucić :D) Admin powinien mieć to usunięte ALE jeżeli wchodzi na forum na powiedzmy minutę to już minuta czekania graczy aż admin się ruszy bo wtedy plugin go nie wywali :) 

Prosta zasada:

Wchodzisz na forum dłużej niż 30s idź na spect!

Gracz idzie zamknąć drzwi (z moich obliczeń wynika, że zajmie mu to 30s max) nie wyrzucaj go...

To taka sama zasada działa tak samo według was admin może siedzieć na afku bo sprawdza forum a gracz nie może zamknąć drzwi, odebrać domofon, podpisać przesyłkę cokolwiek. Ja osobiście forum sprawdzam na telefonie w czasie gdy mnie zabiją albo nawet sam wpisuje killa (jedna runda stracona to nic, to tylko gra) W czasie tej jednej rundy jestem w stanie sprawdzić dział TP i jeszcze graficzny :) Więc myślę, że jak poświęcicie jedną rundę to nic się nie stanie. Ale rzeczywiście (Rzeczy wiście hue hue suchar) kick admina powinien być wyłączony z racji tego iż, np: ktoś pisze na steam o cziterze zamiast na u@ trzeba mu odpisać, spam na u@ o pewnego gracza + wejście w amxmodmenu też zajmie trochę czasu i już masz dawać bana/kicka po czym okazuje się, że sam go dostałeś za afk :D

 

Podsumowując:

Powinno być usunięte dla adminów (nie vipów) ale admini powinni nie nadużywać tego do spraw prywatnych bo,np dziewczyna przyszła i z nią gadał na klatce 5 minut i wrócił a później daje bany za obraze admina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No jak ty idziesz do drzwi 50 sekund to spoko, ale mi to zajmuje owiele mniej czasu : ) 

 

 

 

No to tak, jak zaki napisal ja nie mogę kilka sekund postac zeby zamknąć drzwi w pokoju, a admin może nawet 10 rund afczyc, bo wyjdzie sobie na forum, a przy okazji zrobi sobie herbatkę, obejrzy sobie filmik na yt ... 

 

 

Wystarczy ze wyjdziesz pod koniec rundy, nikt nie będzie z Twojej drużyny już żył, a my łaskawie będziemy czekać czy zamknięcie drzwi zajmie Ci pół minuty, czy więcej. Od tego jest team_say@, jeśli chcesz coś adminowi przekazać.

 

Admin nigdy nie afczy 10 rund, w zyciu się z tym nie spotkałem na naszych serwerach. Admin nie jest równy graczowi, ma więcej praw i z wielu obowiązków jest zwolniony - i bardzo dobrze, ponieważ pilnuje porządku na serwerze i taka jest jego rola, a te farmazony które piszesz..no niestety ale to same pierdoły tym razem.

 

Admin > gracz, nie podlega to dyskusji.

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest team_say@, jeśli chcesz coś adminowi przekazać.

 

Ile razy tak mialem, ze wbilem na spec napisalem adminowi, "nie wyrzucaj, ide sie odlać, za chwile jestem", to admin mial to w dupie i wyjebal mnie.

 

z moich obliczeń wynika, że zajmie mu to 30s max

 

To weś jeszcze dolicz 5 sek jak bym spadł z dywanu na podłogę i bym się podnosił .  

______________________________________________________________________________

 

Niech zostanie tak jak jest, tyle na ten temat mam do powiedzenia ! 

Edytowane przez `Fucktycznie^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie 50 metrów do drzwi, że w 50 sekund je zamykacie

 

Daj spokoj paczu, chodzi tutaj o te pierdoły które wypisuje kolega. Bywa, że admin musi kicknąć kogoś za AFK i tyle, nie ma tutaj o czym dyskutować. Lecz plugin powinien nie być aktywny w stosunku do adminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się że to za krótko, to jest serwer Team Play, każdy gracz z drużyny się liczy. W minute to tt może już pake na bsie podkładać, a Ty dalej afk. Jak dla mnie wystarczający ten czas.

Zgodzę się z tym użytkownikiem, wydaje mi się że ta odpowiedź jest najbardziej sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się nie zgodze :) na TP każdy gracz sie liczy i mysle ze 50s to i tak duzo :) poprostu musisz szybciej odpisaywac :) ja tam gram smale browki , fajeczka i to nie zaden problem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas AFK jest dostateczny i nie potrzeba go zmieniać. Gra jak sama nazwa wskazuje służy do grania, a nie blokowania slota robiąc inne rzeczy. Jeżeli ktoś chce być chwile afk i nie chce, aby serwer go wrzucił z gry lub spect to należy wykupić rezerwację slota, vip'a lub złożyć podanie o admina. W takim przypadku serwer z spect nas nie będzie wyrzucał. Oczywiście w ramach rozsądku, gdyż slota nie można blokować w nieskończoność.

 

Jeżeli admin chce coś sprawdzić na forum to należy to zrobić jak jesteśmy martwi (wtedy mamy zazwyczaj więcej czas, niż to 50 sekund), a nawet jeśli przeholujemy na początku rundy, to na pewno nie o 50 sekund... lub wejść na spect i spokojnie załatwić swoją sprawę na forum.

 

Przywilej możliwości afkowania w grze nie przyniesie raczej nic pozytywnego.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×