Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mmrowa

laptop

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , myślę nad kupnem laptopa , który byłby do pracy jak i do mediów( yt , fb itd.) maksymalna cena to 2000 zł ile mogę za to dać czekam na jakieś ciekawe propozycje z waszej strony , żeby był w miare okej. Myslałem o takim ale nie znam sie tak dobrze http://www.mediamarkt.pl/notebook-lenovo-ideapad-g510,id-970263#specyfikacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten laptok z linku powinien spełniać Twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć laptop TYLKO do pracy, jak i yt itp. to kwota na tego laptopa powinna się zamykać w 1300-1500 zł ;) Ale napisz może jakieś podstawowe parametry. Jaki ma być duży ekran (jak i cały laptop). Czy wielkość laptopa nie robi dla Ciebie różnicy? Nie chce, byś mi tu wypisywał, że laptopa chcesz z prockiem nie mniejszym niż 2.83278273273 Ghz itd :P Tylko takie podstawowe informacje jak wielkość itd informacje ;) 

 

Dodam też, że tak jak Błękitny Szlachetny Pingwin napisał nade mną napisał (;)) ten laptop jaki dałeś w zupełności Ci powinien wystarczyć, tylko teraz kwestia pozostaje, czy aby się nie znalazłoby coś trochę tańszego i bardzo podobnego do tego co dałeś, bo nie wiem jak Ty, ale dla mnie stówka w jedną czy drugą stronę robi dużą różnicę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że zawsze lepiej  mieć lekki zapas mocy. Na wypadek chęci zainstalowania innej gry niż cs, lub bardziej wymagającego programu niż paint. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że zawsze lepiej  mieć lekki zapas mocy. Na wypadek chęci zainstalowania innej gry niż cs, lub bardziej wymagającego programu niż paint. :)

Wychodzę z takiego samego założenia. Wymiary nie są bardzo ważne chce aby był funkcjonalny mobilny i nie zajmował dużo miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry wybór łączyć Radeona  z intelem?

 

to daje jakis w przyblizeniu spadek o max 5fps i uzycie procesora o 5% niz w konfiguracji  Intel geforce czy amd i Radeon.

 

krótko mówiąc to bez różnicy. :P

 

 

co do tematu.

 

śmiało możesz brac tego laptopa którego podałeś. :D

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×