Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
miras?

Skarga na gracza

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz

miras

Boso Przez Swiat

31.05.2015 15.55(około), 16.10

de_mirage , de_train

46.215.78.10:27005

#12 "Boso Przez Swiat" 512 VALVE_0:4:1367939787   0 33:33   30    0

http://www90.zippyshare.com/v/aIFFO98H/file.html + wyzywał mnie więcej razy na początku ale ss'ów mu nie zrobiłem.

Jakiś gracz dostał skanem z respa tt i zaczął nazywać mnie cziterem.

Ten Boso się wmieszał i nadmiernie wyzywał mnie i przeklinał na mnie.

Obrażał mnie przy wszstkich.

Chciałbym by dostał jakiegoś dłuższego bana.

Na trainie mianowicie przeszkadzał wszystkim w grze i psół rozgrywkę.

Dziękuje i pozdrawiam miras

 

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada na przyszłość ... jak już koniecznie chcesz pisać poprawnie ortograficznie, to wpierw sprawdź przed napisaniem, czy taki magiczny czerwony zygzaczek pod napisem nie występuje mówiący, że coś jest nie tak (odnośnie Twojego pięknego słowa "PSÓŁ"

 

Do rzeczy. Patrząc po czat wnioskuje, że skarga słuszna. Koleś rzucał mięsem, wyzywał wszystko, wszystkich itd. lecz i Ty drogi autorze tematu zamiast go zignorować, wdałeś się również z nim w kłótnie, przez co sam przyczyniłeś się (w mniejszym stopniu, ale jednak) do pogorszenia atmosfery na serwerze, więc:

 

Proponuje dać temu Boso przez Swiat bana o wielkości dnia, bądź nawet 3 dni (oczywiście jak chłopak będzie na serwerze ;)), a autorowi tematu bana proporcjonalnie mniejszego (proponuje jakieś 30 minutek do godzinki max).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rada na przyszłość ... jak już koniecznie chcesz pisać poprawnie ortograficznie, to wpierw sprawdź przed napisaniem, czy taki magiczny czerwony zygzaczek pod napisem nie występuje mówiący, że coś jest nie tak (odnośnie Twojego pięknego słowa "PSÓŁ"

Nowa klawiatura :/

Ja z nim się nie wdawałem w kłótnie on zaczął wszystko.Mam też NOWE ssy. Mam też świadka a mianowicie z!omek widział całą sytuacje ..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SS'y nic nie dadzą, bo jest podgląd do tego co wy wypisywaliście i co z tego, że on Ciebie sprowokował? Powinieneś go ignorować, zgłosić sytuacje na GG Alarmowym, że Ciebie taki a taki koleś wyzywa, a takie teksty jakie waliłeś jak na SS poniżej:

 

77251729631753856709.png

 

Mogłeś sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady to zasady. Nadmierne wulgaryzmy i po prostu brak kultury będziemy nagradzać banem. 

 

Jak was matki nie nauczyły, to nauczymy my  <beisbol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban dla dwóch na 3-7dni i koniec zabawy.

Naprawdę, tylko na to cie stać ?

To on mnie prowokował a ja jemu odpowiadałem.

Wiem że nie powinienem odpowiadać ale to ja mam dostać bana za 7 dni za samą odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet dluzej,patrzac czasem co piszesz na serwie ;-)

Perm?

Perm za przekleństwa ?

 

Edytowane przez miras?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras na prawdę nie masz co robić, tylko wchodzić w dyskusję z kimś kto nie ma mózgu i nie potrafi powstrzymać się od wyzwisk? W niczym od niego nie jesteś lepszy więc jak widzisz, że ktoś chce Cię sprowokować to buzia na kłódkę, grasz dalej i zgłaszasz takiego gościa, a nie wchodzisz z nim w dyskusję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, tylko na to cie stać ?

To on mnie prowokował a ja jemu odpowiadałem.

Wiem że nie powinienem odpowiadać ale to ja mam dostać bana za 7 dni za samą odpowiedź?

 

A, za przeproszeniem, gówno kogo obchodzi kto prowokował? Skoro skarżysz się na kogoś, że reprezentuje swą kulturę na poziomie betonu, po czym sam go jeszcze więcej dolewasz, po prostu nazwałbym Cię hipokrytą i również dał Ci bana.

W przedszkolu jesteś, że Twoją wymówką jest "Proszę Pani to nie ja zacząłem tylko on!" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Boso Przez Swiat dostaje bana na 1 tydzień http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=35359

miras widać też nie grzeszysz kulturą ale banik dla ciebie na 1 dzień http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=35361

Kolejnym razem wyzwiska zatrzymaj dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×