Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GwG#PoPo

Finał LM

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  :-D

Chciałem przeprowadzić krótką ankietę i zapytać, kto waszym zdaniem wygra finał Ligi Mistrzów w Berlinie:

 

--- Barcelona

--- Juventus Turyn

 

Swoje typy podawajcie w komentarzach. Możecie także typować wyniki tego spotkania.

 

Pozdrawiam GwG#PoPo  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to może być bardzo wyrównany mecz, ponieważ Juventus ma bardzo mocną obronę, z kolei Barcelona ma nieziemski atak. Niby każdy powie, że to przecież Barcelona z palcem w dupie powinna wygrać, lecz mimo wszystko nie zdziwię się, jeżeli to Juventus wygra. 

 

Jestem kibicem Barcelony, lecz bardzo bym się też cieszył ze zwycięstwa Juventusu, ponieważ jest tam wiele zasłużonych dla światowej piłki piłkarzy, którzy na to trofeum po prostu zasługują, a jak nie zdobędą go teraz, to boje się to mówić, ale obawiam się, że już taki Evra, Barzagli, albo Buffon mogą już nie zdobyć Ligi Mistrzów w swojej karierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na Juve, ale i tak nie martwi mnie to że Barca wygrała :))

Edytowane przez miras?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus na skraju rozpadu jest. Średnia wieku w tym zespole podchodzi pod 30, a jedynych młodych w zespole to pewnie sprzedadzą, bo Pogba już leci gdzieś w cholerę z Juve, a o Moratę będzie się Real pewnie bił, by go pozyskać z powrotem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mój przedmówca ma totalną rację. To zespół emerytów, a nie licząć jednostek - nie widać tam młodego zespołu mogącego jakoś zawalczyć o kolejne puchary :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×