Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga na Rudego

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Michalek1906

Data: 04.06.15

Godzina: 18:21

Mapa: Tuscan

Oskarżony admin: Rudy 

 

Opis sytuacji: Kilka razy zle rzuciłem flesza. Oślepiłem kolegów z drużyny. Byłem w CT. W tym czasie terroryści podłożyli pakę. Dobiegłem pierwszy do paki i zacząłem ją broić. Kiedy dochodziłem do końca brojenia, dostałem bana. Przez takie zachowanie tego idioty admina drużyna CT straciła szansę na wygraną mapy. Inni gracze to potwierdzą, bo kiedy bomba wybuchła, zaczęli krzyczeć: "Co ty teraz zrobiłeś?!", "Nie mogłeś poczekać?!", "Co za idiota".. itp..

 

Proszę o karę dla admina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to rozwaliłeś system :) 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/43175-ssy-michalek1906/&do=findComment&comment=194940

Nic więcej do powiedzenia nie mam w temacie, poza tym, że co chwile rzucałeś FB swoim pod nogi, ale i tak nie powinno Cię tu być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to napiszesz. A gdybym był nowym graczem, to co by to zmieniło? Rozmawiamy o twoim błędzie, a nie o mnie, bo każdy mnie tutaj zna. Przez ciebie CT mapę przegrało, więc zajmij się sobą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka pierwsza rudna? To była 10 runda. Na HLTV wszystko widać. Jeszcze za kłamstwa odpowiesz, bo jak mnie banowałeś, to nie wiedziałeś, że to jestem ja. Kto normalny banuje gracza podczas brojenia paki? No kto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, wydaje mi się, czy nie powinieneś grać na naszej serwerowni?

 

Rudy, karać za takie rzeczy mozna ale 1) po śmierci 2) na początku rundy (ewentualnie) 3) najlepiej na koniec rundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1506041808-de_tuscan-1433434080-1433435520.zip 

 

Akcja od 08:22 jego nick :Paraxelansibstishering.

13:10

13:25 tutaj blokowałeś gracza, a później wziąłeś się za pakę :)

 

Od razu widać, że nie chciał on w ogóle pograć Tp, nic nie strzela, nie kryje, biega i się bawi.  

Edytowane przez mejdzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym tu wgl się dyskutuje? Ziomuś ma AB i jeszcze ma czelność skarge pisać?

Rany człowieku, w jakiej bajce żyjesz?

To że CT przegrało to trudno. Graj jak gra. Raz sie wygrywa raz przegrywa.

Nie wiem po co te całe dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skarga do kosza powinna lecieć, ponieważ dany delikwent powinien od razu wyłapać aktywnego nie ważne czy kładł pakę czy ją broił, czy nie wiadomo co z nią robił. 

 

Krótko mówiąc, gdyby nie usiłował wejść na aktywnym na serwer, do tej całej sytuacji ... po prostu by nie doszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karanie oszustów to priorytet. Admin ma obowiązek czekać na dogodny moment, tylko w przypadku robienia screenów.

 

Skarga bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×