Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
10#

Cześć! *.*

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o mnie :

Mam na imię Norbert, posiadam aktualnie siedemnaście lat oraz uczęszczam do szkoły podstawowej w Niemczech, szkoła podstawowa dlatego, że w Niemczech jest 10 klas podstawowych, a następnie idzie się już do szkoły z pracą. W Niemczech mieszkam nie całe dwa lata, lecz poznałem tutaj na prawdę fajne osoby z którymi da się porozmawiać oraz można coś porobić. Aktualnie trenuję tutaj boks tak jak i kickboxing. Kickboxing i boks trenowałem już w Polsce, lecz przez to, że musiałem się stamtąd wyprowadzić przeniosłem się na kickboxing i boks w Niemczech i jestem z tego zadowolony, ponieważ tutaj także są bardzo fajne trening oraz zawody. Uczęszczam do 10 klasy podstawowej czyli już ostatniej w tym roku po czym idę do szkoły z pracą na której będę się uczył mechaniki motorowej. Na początku jak tutaj przyjechałem miałem na prawdę dziwne przeczucia co do tego kraju, ale gdy się tutaj pojawiłem to jednak to ja się myliłem co do tego kraju. Mówiąc tak na pewno tutaj jest taniej niż w Polsce, albo może i nie taniej lecz łatwiej i szybciej te pieniądze zarobić niż w Polsce. Samo piwo tutaj kosztuje tylko 0.21 centów czyli jakaś złotówka w Polsce za jedno całe piwo. Przed przyjechaniem do Niemiec mieszkałem w Rzeszowie.

Zainteresowania:

Moim największym zainteresowaniem jest szkoła, a po niej boks tak jak i kickboxing. Dzięki szkole mogę się kształcić także w boksie i kickboxing, bo do tego jest potrzebny "mózg", bez tej rzeczy nie będzie nam łatwo się tak załapać w te wspaniałe sporty. Interesuję się także motorami. Lubie naprawiać oraz jeździć na nich, jazda na motorze to jest dla mnie coś fascynującego, ponieważ odczuwam to coś co mnie łączy z tym. Moim najlepszym przedmiotem w szkole jest matematyka, wiem ze nie którzy nie cierpią tego przedmiotu, ale tak jak mówiłem szkoła to coś do czego dążę w sporcie, dzięki matematyce moja wiedza jest o wiele większa przez co mogę więcej myśleć co mam robić na ringu lub na hali.

 

 

Takie głupstwa o mnie napisane ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

elo. dawaj na dd2. :)

Zabawny jesteś.

 

// Down : Ktoś musi, haha ^^

Edytowane przez 10#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na DM+BF2 będzie Ci się tu podobało. A dlaczego? Co poniedziałek po 20 zgłębiamy tajniki kickboxing'u, we wtorek uczymy się historii tematu - dlaczego w Niemczech jest 10 lat podstawówki. W środy poruszamy delikatny temat dlaczego polskie dziewczyny są ładniejsze od niemieckich. W czwartki rozmawiamy o motorach i technikach jazdy. W  piątki poruszamu temat nierozwiązywalnych całek i innych matematycznych ciekawostek. W soboty wspólnie zastanawiamy się dlaeczego warto się edukować i kształcić, a w niedzielę mamy wszystko w poważaniu i strzelamy do siebie.

Witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

*.* Haha ^^ Zawitam na pewno.

Edytowane przez 10#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

"Mam na imię Norbert, posiadam aktualnie siedemnaście lat"

 

Zacytuje co tam napisałem. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi jednego słowa w tym poście, mianowicie to przywitania (wiem że jest w temacie). Cześć cziterze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weee! On CZITUJE! :D

 

Siemano Norbercik:3

 

Ps. Wy dobrze przemyślcie czy go chcecie na dd2 i DM :) będzie was karał:D 

Edytowane przez PotworeK.:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×