Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Michalek1906

Skarga na admina i prośba o ban dla gracza

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Pies

Data i godzina: 10.06.15  17:33

Mapa: DD2

Admin: bezsens

trudny gracz: asasan

 

Opis sytuacji: Przez całą grę gracz asasan używał wulgaryzmów. "Ty śmieciu jebany", "wypierdalaj gównie", "twoja matka dobrze ssie", "naucz się rzuca flesze jebany psie" i tak dalej. Spokojnie i kulturalnie piszę do admina,żeby go ogarnął. On dwa razy go pouczył, nawet kicka mu nie dał. Kiedy admin mnie zbanował a 5 minut za spam, wtedy ten gracz powiedział przez mikrofon "nara ty jebany gównie", a admin zamiast go zbanować, zaczął się śmiać. I taka osoba ma być adminem? Kto normalny pozwala na takie obrażanie? 

 

Demko: Jeszcze nie ma w HLTV tego demka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latasz odpalony zawsze pod innym nickiem albo wchodzisz i trollujesz, bugujesz pakę, kampisz etc. to nic dziwnego, że Cię wyzywają, poza tym masz AB i jeszcze tu skargi piszesz? Ile ty masz lat? Nie poprzestawiało Ci się coś w głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu warna na forum i tyle. Typowy Rudy musi skarżyć :) (nie tyczy się to pewnego admina na TP :P

 

Koleś ewidentnie widzi, że jego sytuacja na serwerowni jest przekreślona, to próbuje pogorszyć sytuację adminom na serwie ...

 

Do skargi: Gracz asasyn nie występuje na serwerze, a w każdym bądź razie nic na chacie nie napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, pozwolę sobie Cie poprosić o zbanowanie tegoż gracza zarówno na każdym serwerze, jak i na forum. Powody masz powyżej :)

 

 

PS. BLuzgi ze strony admina...no nie za bardzo :(

Edytowane przez Zaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie @Zaki ja nikogo nie obrażałem nawet nie przeklinałem. Po prostu dostałem wiadomość na U@ że assasyn jest nie kulturalny .. więc go upomniałem w formie tekstu. Po za tym nie widziałem i nie słyszałem bo wszystko działo się na say_team. Dostałem też niejednokrotnie wiadomość że "Pies" przeszkadza w grze - rzuca fleshe, bloczy, denerwuję. Za to otrzymał bana na 5 minut. Bronić się nie będę. Skarga bezpodstawna .. bardziej śmieszna. Jeśli ty nie traktujesz kogoś okej w takim razie nie oczekuj aby ktoś cię tak traktował.

 

Po za tym chyba czas żegnać się z kopytkiem Michałku.

 

Pozdrawiam bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie @Zaki ja nikogo nie obrażałem nawet nie przeklinałem.

 

 

Znając Ciebie - wierzę :) Dlatego czekam na reakcję Petrusa, bo moim zdaniem ban na forum & all serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Michalek1906, nie pisz więcej skarg na forum, skoro masz permanentnego bana na serwerze. Takie osoby nie mają prawa głosu, odnośnie gry na serwerze.

 

Kolejne takie bezsensowne tematy zaowocują banem na forum.

 

ps. Autor tematu już ma bana na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×