Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TaFF

taff

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/AdminGracz
2. Nick oskarżyciela (z gry):TaFF_
3. Nick oskarżanego (z gry):-mad4rinh0-
4. Dokładna data (dzień+godzina):2015-06-11 - 18:51:17

5. Mapa:de_train
6. IP oskarżonego:-
7. Steam ID oskarżonego:-
8. Dowód przewinienia:logi chatu
9. Dodatkowy opis:Widac jak madara wyzywa mnie, po pewnym czasie nerwy puściły i zacząłem odpisywac na te jego dziecinne podloty oczywiscie admin nic nie robił z nim a mnie nagrodził banem za niby "brak tp". Myślę ze ban na tydzien jemu, i mi troche krótszy zalatwi sprawe :)
Edytowane przez TaFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczu ty sie nie odzywaj bo ty tez niezle prowokowales pozatym napisalem ze bez winy nie jestem, w logach wszystko jest kto pierwszy zaczął i kto co pisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny jesteś jak mydło, to ty wyskoczyłeś do mnie gdy cię upomniałem,ze gramy tp to tak mogę się odzywać to matki.

Nie pogarszaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wez tam zamilcz juz, szkoda tylko ze prowokowales przez mikro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko od siebie, że wasze zachowanie jest żałosne, w sam raz odpowiadające 15-latkom. Ani jeden ani drugi nie wie kiedy skończyć? Pora dorosnąć. Posty typu on mnie uderzył, ja mu oddałem, on zaczął - ja skończyłem. ŻENUJĄCE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

I co twój post miał wnieść do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wnosi ile wasza bezsensowna kłótnia w tej skardze ;)

 

Takie sprawy się powinno załatwiać na PW/Steam/GG/Fb/Łoki Toki, a nie ... jedna strona zbiera "brudy" na drugą stronę (i odwrotnie) i gdy się odpowiednia ilość tych "brudów" zbierze, wtedy jedna albo druga strona pisze skargę na forum.

 

Nie mówię, że nie powinno się w takiej sytuacji złożyć skargi ... ale jest też ta mądrzejsza i bardziej dorosła wersja tej sytuacji. Wyjaśnienie sobie wszystkiego na priv i jak się komuś coś nie podoba, to niech nic nie pisze na say/nie mówi przez mikro, a nie ... pisać/mówić wszystko to co się wam na język nasunie ... 

 

Tak btw. @TaFF, to że masz Vipa na serwerze, nie oznacza, że możesz blokować slota siedząc na spekcie ile Ci się podoba ;) a potem jeszcze pretensje mieć do Bezsens, że kicka Ci wlepił ;)

 

Co do -mad4rinh0- ... to nie ma co się rozpisywać, rzucał mięsem jak się patrzy.

 

Kara obydwóm Panom należy się jak najbardziej i proponuje im wlepić bana od 1 dnia, do nawet tygodnia.

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nawet telefonu odebrac nie mozna, to zle bo nie za to płaciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie potrafisz napisać na admin sayu "Telefon mam, zw" tylko siedzisz 3/4 mapy na spect to co się dziwisz? ;]

 

Odnośnie tematu. Jesteś żałosnym, małym człowieczkiem z gimnazjum, którego jedyną rozrywką jest prowokowanie innych na czacie. Zabawa się kończy, gdy prowokujesz madare a on ci jedzie ;] Dlaczego nie piszesz skarg na innych, którzy ci jadą? Każdy, kto siedzi dłużej na serwerze niż miesiąc, wie, że masz jakieś spiny z madara i dlatego piszesz skargę za skargą na niego (pomijając to, że te skargi są bardziej śmieszne niż sensowne). Rada na przyszłość: Zamknij paszczę i graj. Ciągle płaczesz, że ktoś cię wyzywa a sam do tego zmierzasz :] Nie pozdrawiam, gardzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Taff ty nie jesteś święty a byłem wtedy na serwie. Kiedy żeś pisał coś do @pacza i głupie jakieś teksty. Nie bd cytować bo w logach wszystko widac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caniball nie bron swojego jedynego przyjaciela, w logach wszystko jest 

Damiano czytac sie naucz ,,Myślę ze ban na tydzien jemu, i mi troche krótszy zalatwi sprawe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taff  

Damiano czytac sie naucz

 co ma tutaj umiejetnosc czytania hmm ? polecam patrzec na swoje rece jak beda czysciutkie to na kogos innego :) 

Dupa cicho to nie bedziesz musiał skarg pisac napisac ci cos na co nie umiesz odpowiedziec to robisz tak (1.Otworz przegladarke 2.www.cs-kopytko.pl 3.Tp 4.skargi 5.napisz post)

@@Cannibal to kumpel B| 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pokaz lepiej co Ty pisales. Tobie ban na tydzien rowniez.

Umiesz podejmować samodzielnie decyzje, czy jesteś na serwerze, aby po prostu być? Od tego jesteś, aby jeżeli ktoś się wyzywa, to go upomnieć, a następnie wywalić, aby nie uprzykrzał gry innym. Gracze przez cały czas się wyzywali, nawet część tekstów leciała w Twoim kierunku, a Ty nic? Pilnuj serwera.

 

@@Madara./W0w/, @@TaFF, bany za wyzwiska dajemy bezpośrednio podczas gry. Jeżeli będziecie dalej się tak zachowywać, to wylecicie na dłużej z serwera, aby przemyśleć zachowanie. Jeżeli chcecie między sobą porozmawiać, to zróbcie to na steam. Nikt nie będzie czytał Waszych bezsensownych kłótni na serwerze, denerwując się przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×