Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Reset COD / DM+BF2 + zmiany

Zmiany na serwerach COD i DM+BF2  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za resetem odznak DM+BF2 oraz lvl na COD (wybieramy po 1 opcji na każdy serwer)

  2. 2. Czy chciałbyś zmiany broni wsparcia na serwerze DM?

    • Tak - te są beznadziejne (wypowiedź w temacie)
    • Nie - teraz jest super (wypowiedź w temacie)
    • Chciałbym powrotu krowy (wypowiedź w temacie)
    • Chciałbym inną broń - opisze w temacie (wypowiedź w temacie)
    • Chciałbym powrotu krowy - ale z minimalnym bonusowym dmg (wypowiedź w temacie)
  3. 3. Czy chciałbyś zmienić exp na serwerze COD?

    • Tak - jest za mały (wypowiedź w temacie)
    • Nie - już jest za duży (wypowiedź w temacie)
    • Jest w sam raz - nie trzeba zmieniać (wypowiedź w temacie)
  4. 4. Czy chciałbyś zwiększyć liczbę odznak na serwerze?

    • Tak - chciałbym więcej
    • Nie - jest ok
    • Nie - jest już aż za dużo
      0
  5. 5. Czy jesteś za zmianą serwera GG na standardowe FFA, bez modów (pytanie poznawcze :D)



41 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przez 2-3 tygodnie będę miał bardzo mało czasu na zajmowanie się z serwerami, z powodu bieżących obowiązków RL. Postanowiłem jednak przedsięwzięć pewnie kroki, gdyż serwery idą w złym kierunku. Powodem tego jest jak sądzę brak botów na serwerach, które mniej więcej od samego rana rozkręcały server lub, gdy ten był pusty. Niestety nie można ich dodać, bo po którejś z aktualizacji, zaczęły crash-ować serwery.

 

Być może zainteresowanie serwerami DM + COD zmieni się po wprowadzeniu resetu. Temat dotyczy dwóch ankiet, do każdego serwera z osobna. Oprócz głosów proszę się wypowiadać, co na serwerach Wam brakuje i co ewentualnie wpływa (poza brakiem adminów) na mniejszą grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tylko odnośnie serwera DM, bo tylko tam można mnie spotkać.

 

Broń wsparcia - wg mnie jest ok. Nie ma teraz broni "dominującej", czyli nikt nie biega tylko z krową lub augiem. 

 

Reset odznak - osobiście jestem przeciwny, ale to z pobudek czysto egoistycznych. Mam mało czasu na grę i nie chce mi się wbijać od początku :) . Jeżeli jednak miało by to rozkręcić ponownie serwer to jest za resetem.  Chociaż z tego co pamiętam (ale oczywiście pamięć może mnie już zawodzić), ostatni reset nie przyciągnął jakoś tłumów.  

 

Ilość odznak jest w zupełności wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Broń wsparcia - wg mnie jest ok. Nie ma teraz broni "dominującej", czyli nikt nie biega tylko z krową lub augiem.

Z praktycznego punktu widzenia jest teraz super. Jednakże po wprowadzeniu ostatnich zmian serwer zaczął się wyludniać. To samo było, wcześniej go została usunięta całkowicie krowa. Gracze znowu zaczęli grać, gdy dodano coś równie mocnego, czyli AUG i KRIEG.

Po prostu wyczuwam mocną korelację między tymi broniami, a liczbą graczy na serwerze.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mówię tylko o swoich odczuciach. 

 

Po prostu wyczuwam mocną korelację między tymi broniami, a liczbą graczy na serwerze.... ;/

- idź za głosem serca :)

Zgodzę się nawet na bojowe pałeczki do sushi z +255 dmg (żeby ubić VIP'a jednym dziabnięciem), byle tylko graczy było więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jako stały gracz mam dokładnie takie samo zdanie jak Nevertrust co do resetu ilosci odznak i broni wsparcia.

Wg mnie ta "zależność " ilości graczy od broni wsparcia wynika z tego,że kiedy wchodzę sb na  serwer odpalam takową broń i jestem zajebista bo cisne wszystkich no to kurde...kto by nie chcial grać ? Stałym graczom jakoś (wydaje mi się ) na tym nie zalezy bo graja sb m4 czy ak  i sa wysoko w tabeli tak czy tak. A wtedy wchodzily takie boty wiocha sama krowa i dobre miejsca w top15. Pewnie ze chce sie grac jak mozna podwyzszyc swoje ego. Tak to wyglada moim zdaniem. Ale to jest tylko moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Co do DM, to wypowiem się tylko w kwestii broni wsparcia. Moje zdanie jest takie, że jest OK jak jest :) Więcej nie mam co pisać na temat DM bo moja gra na DM jest znikoma i nie chciałbym tu w błąd co niektórych wprowadzać itd :P 

 

Co do COD'a natomiast, to jestem oczywiście za tym, by reset lvli był. Według mnie jest już na tyle dużych lvli na serwerze, że to one właśnie odstraszają nowo nabytych graczy na COD, więc nie ma co czekać aż ktoś nabije max lvl, tylko trzeba resecik lvl'a walnąć jak najszybciej.

Co do expa na COD. Ja osobiście jestem zdania takiego - Im mniejszy exp, tym mniejsze różnice w lvlach i tym łatwiej mniejszym lvlom ubić te większe lvle :) Tak jest chyba nawet sprawiedliwie. Więc moje zdanie brzmi, że jest dobrze jak jest.

 

Co do kwestii GG, to już się wypowiedziałem w jakimś tam wcześniejszym temacie i jestem jak najbardziej za tym, by zrobić z tego serwera FFA. Co prawda koszt serwera trochę wzrośnie, bo jednak większa liczba slotów, ale na taką "próbę" można walnąć coś w okolicach 15-17 slotów :) Piter chyba od tego nie zbankrutuje w tydzień :P A po tym czasie to już mniej więcej będzie można zaobserwować jak się nowy serwer przyjął i czy jest oblegany przez graczy, czy też nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze COD większy exp spoko, według mnie powinny pojawić się nowe itemy i usunąć stare które nie działają .Większa ilość rozmaitych itemków na pewno wyszło by na plus.Powinien być reset poziomów.Serwer GG zrobić na serwer FFA ,z zresetem bym poczekał no chyba że dojdzie większą ilość odznak bo jestem za wprowadzeniem takiego urozmaicenia co do zmiany broni wsparci to nie - teraz jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DM to reset również się przyda.

 

Co do CODA:

- podwyższyć exp

- dodać nowe itemy

- dodać nowe mapki

- zrobić reset lvli

 

 

GG na FFA - tak, takie klasyczne FFA byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już grać z krowiarzami, niż sam z HLTV. Wróciłem na jakiś czas do wersji z kwietnia 2014, z krową. Obrażenia będą maksymalnie +6 dla licencji 007.

W każdej chwili będzie można wrócić do wersji, które była do tej chwili.

 

Zobaczymy czy coś się zmieni. Proszę zwrócić uwagę, czy pozostałe aspekty związane z BF2 nie uległy zmianie, gdyż nie pamiętam dokładnie czy było wprowadzane coś nowego od tamtego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Co do resetu jestem na wielkie TAK ^^
Krowa jaki broń wsparcia... było wtedy i była lubiana.. na małych mapach znów będą na respach nie swoich kampić z full auto xd
Lubie nabijać odznaki... Więc chce ich więcej ;D
GG... już mało ludzi na tym modzie gra :c proponowałbym Dm+only hs, niby jest już Dm na sieci ale przyciągłby zupełnie innych graczy.

Co do Cod to odniosę się to tego posta..

Co do expa na COD. Ja osobiście jestem zdania takiego - Im mniejszy exp, tym mniejsze różnice w lvlach i tym łatwiej mniejszym lvlom ubić te większe lvle :) Tak jest chyba nawet sprawiedliwie. Więc moje zdanie brzmi, że jest dobrze jak jest.

 

Czym mniejszy exp tym nudniejsza rozgrywka... poza tym jak już grasz w uj długo a zabija Cie 1 lvl jakiś to można się wkurzyć i wyjść..
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się wkurzyć to prawda, ale lepiej byś Ty się wkurzył, gdy mając 60 lvl zabije Ciebie 1 lvl niż odwrotnie :) Tobie w końcu złość minie i wrócisz na serwer :P A taki 1 lvl sobie powie "Jeb*ne gówna z wyższymi lvlami ... nie gram na tym gó*nianym serwerze" <<< i tak o jednego gracza mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

"Jeb*ne gówna z wyższymi lvlami ... nie gram na tym gó*nianym serwerze" <<< i tak o jednego gracza mniej

- podobne mam odczucia względem zwiększenia ilość odznak na DM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się wkurzyć to prawda, ale lepiej byś Ty się wkurzył, gdy mając 60 lvl zabije Ciebie 1 lvl niż odwrotnie :) Tobie w końcu złość minie i wrócisz na serwer :P A taki 1 lvl sobie powie "Jeb*ne gówna z wyższymi lvlami ... nie gram na tym gó*nianym serwerze" <<< i tak o jednego gracza mniej ;)

część pomyśli sobie, kurde jak tu wolno idzie lvl, uciekam stąd :D

 

uwierz mi, że dla wielu graczy właśnie satysfakcją jest szybkie bicie lvlu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki 1 lvl sobie powie "Jeb*ne gówna z wyższymi lvlami ... nie gram na tym gó*nianym serwerze" <<< i tak o jednego gracza mniej ;)

 

 

Dlatego mowa o resecie + każdy kto wchodzi na serwer wie że napewno ktoś będzie miał wiekszy lvl niż On.

Twoja logia mnie przeraża :c jak wchodzisz na nowy serw widzisz wyższe lvl i mówisz że gówniany serwer....? bo co, bo ktoś grał na nim dłużej?

Odrazu serwer wyzywac bo ktoś ma większy lvl niż Ty.. Bez przesady -.-

 

Poza tym większy lvl owocowałby że taki 1 lvl może stać na respie, ktoś pake podłoży i już jest do przodu, wystarczy nie zginąć.

 

To samo Tyczy się DM, kiedyś z aug nowego gracza zabijało się na 2 strzały a jednak serwer cały czas pełny.

Nowych graczy to nie odstraszało wręcz przeciwnie, grali aby sami kiedyś tak każdego zabijać.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ileś razy przeczytał moją wypowiedź to byś sam wydedukował, że to nie moja reakcja na podobne sytuacje, tylko przytoczyłem przykład typowego "gimbusa" i jego reakcje na takową sytuację. Twoje czytanie ze zrozumieniem mnie przeraża ;) 

 

Co do zwiększenia expa ... to OK. Spoko. Ale żeby nie był za duży maksymalny lvl. Proponuje podwyższyć max lvl do 301 albo 501 ;) Na takowych serwach też się fajnie mi grało i by szybciej się lvl wbijało ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba zmienić i to już.

 

Grając na COD'zie nie czuje tego samego, co było kiedyś. Gra na COD'zie była dla mnie czynnością codzienną. Teraz jest to zupełnie obcy serwer. Moim pomysłem jest zwiększenie lvl'a do 401 i powiększenie exp'a. Usunięcie kilku klas, które po prostu nigdy nie są grane. Jestem za dodaniem nowych klas na COD'zie. Wychodzę z inicjatywą, może głupią, ale warto byłoby dodać klasę premium, która na nożu jest niewidzialna. Wtedy na pewno ktoś kupi premkę(np. ja ;p) Również można dodać nagrodę, która mówi, że kto zajmie pierwsze miejsce w ranku ten dostanie premkę na jakiś tam okres. Ilość graczy się zwiększy, i ilość zakupionych premek też. Można też usunąć kilka perków i dodać kilka nowych.

 

Co do zmiany GG na FFA. Jest to najlepszy pomysł, gdyż serwery FFA są najbardziej grywalne w 1.6(tak samo jak DM w CS:GO)

 

No i właśnie, wiemy, że era CS 1.6, to już przeszłość, więc można zainwestować w drugi serwer CS:GO, a jeśli nie wyjdzie rozkręcenie jednego z serwerów CS 1.6 na nowo, to po prostu usunąć go, a dać za niego serwer CS:GO. DeathMach, bo taki MOD powinien być wgrany na serwer CS:GO. Sam napis w nazwie [DM] już przyciąga graczy, a jeśli będzie możliwy wybór kosy, to jeszcze tym bardziej.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wychodzę z inicjatywą, może głupią, ale warto byłoby dodać klasę premium, która na nożu jest niewidzialna. Wtedy na pewno ktoś kupi premkę(np. ja ;p)

 

a potem serwer pusty bo lata taki z premką i w dodatku wysoki lvl :D pamiętasz? jak to było kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, nie.

 

Jedyną osobą, która tylko płakała byłeś Ty. Inni grzecznie poprosili o zmianę klasy, to nie robiłem problemu. Na COD'zie zawsze płaczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@, nie.

 

Jedyną osobą, która tylko płakała byłeś Ty. Inni grzecznie poprosili o zmianę klasy, to nie robiłem problemu. Na COD'zie zawsze płaczą. 

tak tak tak płakałem, aż powstała kałuża łez :) hehehe

 

dla mnie to zabawa, a nie jakaś rywalizacja o bóg wie co..

 

tylko sam wiesz, że dzięki takim ruchom i dzięki twojemu zadowoleniu z fajnej gry serwer często robił się pusty :(

Edytowane przez WielkaPolska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie COD'a. Restart exp'a najprawdopodobniej nastąpi od 1 lipca. Exp zostanie zwiększony, aby uatrakcyjnić grę większości graczy. Oczywiście są zwolennicy wolnego wbijania doświadczenia, jednakże serwer prezentował się znacznie lepiej za czasów szybszej możliwości wbijania lvl.

 

Odnośnie DM+BF2 - Na próbę wróciliśmy do krowy, z minimalnym bonusem dmg. Zdania odnośnie restartu są podzielone, jednakże osobiście jestem za również od 1 lipca. Serwer obecnie ma bardzo mało graczy, z czego większość posiada wszystkie odznaki. Proszę o wypowiedzi jeszcze w tej sprawie.

 

Odnośnie serwera GG. Istnieją 3 możliwości:

- zmiana na FFA;

- likwidacja serwera;

- likwidacja serwera i dodanie nowego CS:GO;

 

Proszę o wypowiedzi w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z praktycznego punktu widzenia jest teraz super. Jednakże po wprowadzeniu ostatnich zmian serwer zaczął się wyludniać. To samo było, wcześniej go została usunięta całkowicie krowa. Gracze znowu zaczęli grać, gdy dodano coś równie mocnego, czyli AUG i KRIEG. Po prostu wyczuwam mocną korelację między tymi broniami, a liczbą graczy na serwerze.... ;/

 

Ja tam wyczuwam korelację, pomiędzy cheaterami na serwerze a liczbą graczy... :D

 

Ale na razie dobrze jest. Jest mniej takich dominujących haxów z anty, dodatkowo lamią, dzięi czemu można spokojnie pograć. Z krową to nawet lepiej, nawet jeżeli ktoś ma wh, to mu to g**** da, bo padnie od jednego skana. :D

 

Gimbohaxy z 2015 to lamyy :D

 

Zaczynam się znowu dobrze bawic na DM. :D

 

 

efMuOuk.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×