Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nisia

Nie rozumiem waszej polityki .....

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem tu mało znana, ale kilka osob napewno mnie kojarzy z serwer TP . 

Nie rozumiem waszego toku myslenia dlaczego z tak dobrze prosperujacego serwa zrobiliscie sam only steam ? ( i nie pisac ze jestem z ns i daltego placze) ... Bylam H@ w 3 serwerowniach i wiem co taka zmiana robi .... serwer pada po jakims czasie. 

I to wcale nie jest prawda ze sami idioci i cziterzy graja na ns . Gram na steam 5 lat i tam wlasnie jest wiecej idiotow bo nie raz sie o tym przekonalam ... 

A teraz popatrzcie na to kto ze steam gra w 1.6 ? coraz mniej osob ... kazdy sie przerzuca na na CS GO . Wiec macie nikłe szanse na to ze serwer bedzie 24/7 pelny jak to bylo wczesniej .... 

 

 

Wiem, że teraz znajdziecie miliony powodow zeby ten serwer zostawic jednak only STEAM ale coż to tylko moja skromna opinia ;)

Edytowane przez Nisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Coś w tym jest, bo serwer jest pusty od wprowadzenia jednego protokołu. Czasami nawet nie chce się wchodzić jak gra mało osób, pewnie ktoś jeszcze znalazłby się, który robi tak jak ja: "Mało osób na serwie, to nie wchodze, bo nie ma z kim grać". Gdy serwer się zapełniał to ten stan nie trwał długo, z kolei wejście na TP z dwoma protokołami często było ciężkiem. Coś w tym musi być co pisze Niśka. Chociaż z drugiej strony, może to kwestia rozreklamowania serwera i pozyskanie nowych graczy, a może to też wina pory roku... Mamy czerwiec, dużo ludzi woli ten czas spędzać w inny sposób niż przed komuterem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Cannibal teraz na steam nie znajdziesz wielu osob ktore graja w 1.6 coraz wiecej przechodzi na cs go ..... Mysle ze nawet reklama nic by nie dala... a teraz co serwer pusty albo boty graja . To jaki to sens trzymac ten serwer? Jest wielu ogarniajacych adminow, wiec dawali sobie rade z cziterami .... 

Ja bym wrocila spowrotem do STEAM+NS ale to zalezy od tutejszej administracji .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówią troche się przeliczyłem z moją wypowiedzią na zmiane tp na OS.. jak grałem tam serwer przeważnie pół na pół.
Głupi myślałem że jak wejdzie Os+ reklama jakoś poleci a Tu lipa :c
Serwer coraz bardziej kuleje i niedługo upadnie jak się nic nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy oczekujecie, że dwa czy trzy dni po zmianie od razu będzie pełen steamów? potrzeba więcej czasu na to, z tego co wiem TP ONLY STEAM najczęściej się przyjmują.

 

i proszę nie piszcie o tych "wszystkich", którzy przechodzą na GO..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli do końca tygodnia nic sie nie poprawi to pomyslałbym nad powrotem do tego co bylo.

Jednak narazie myśle że to trochę za szybko aby wyciągać wnioski przeciesz to dopiero pare dni.

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 TP ONLY STEAM najczęściej się przyjmują.

Bo innych praktycznie nie ma? jak są to rozkręcone od bardzo dawna lub puste.

 

 

 

Jednak narazie myśle że to trochę za szybko aby wyciągać wnioski przeciesz to dopiero pare dni.

Kalendarz by sie przydał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych określeń "zazwyczaj się przyjmują". Tutaj jak widać zbytnio się nie przyjął, koniec kropka. 

 

Co prawda stoi jeszcze serwer krótko, ale mimo wszystko już po tym czasie widać jak serwer będzie chodził. 

 

Nie oczekujmy Bóg wie czego, że od następnego tygodnia nagła chmara graczy przyjdzie na TP i serwer nadal będzie full. Maksymalnie czekać parę dni jeszcze i jeżeli się nic nie zmieni przez te parę dni to nie ma co czekać i trzeba wrócić do starej wersji, bo czas wbrew pozorom tutaj działa na niekorzyść serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak przeprowadzic ankiete ? Niech wiekszość zdecyduje .... tak jak mathbusters napisał też w to watpie ze szybko znjadziecie tyle osob aby serwer stal ciagle pelny . Im dluzej bedziecie czekac tym wiecej osob znajdzie sobie inne serwery do gry ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszego zaskoczenia. Spodziewaliście się, że po zmianie będzie serwer 20/24h pełny? Jakby takie proste było rozkręcenie serwera steam, to już dawno wszystkie były by tylko na jednym protokole.

 

 

Bo innych praktycznie nie ma? jak są to rozkręcone od bardzo dawna lub puste.

Tu się zgodzę. Strasznie ciasno jest w tej strefie.

 

Dla kumatych administratorów. Jest temat otwarty na admin chat, jednakże entuzjazm w nim był tylko przed wprowadzeniem zmian. Nie martwcie się... serwer nie upadnie.

 

Spodziewałem się lepszego rezultatu po zmianie na serwer steam, trochę mizerna jest frekwencja. Jeżeli dłużej tak się będzie utrzymywać, to nie wiem czy nie będziemy zmuszeni przywrócić 47+48.

 

Tak btw. wszyscy chcieli pomóc w rozkręceniu serwera, a po zmianach aktywność 90% adminów wynosi 0-20%. Oczywiste jest, że najważniejsze są pierwsze dni (tygodnie) po zmianach. Jeżeli wtedy się nic nie robi, to serwer pustoszeje. No chyba, że niektórzy liczyli, że cudownie samo się wszystko zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jak wbijam gdy mam chwile wolnego to odrazu zaproszenia wysłyłam po znajomych i wgl naganiam by sami zapraszali. Też bym chciała czaszem pograć sb na full serwie, ale mam nadzieje ze z czasem nasze TP bd full i tutaj ludzie bd uciekac z innych serwerów. Naprawde 2 minuty roboty i zawsze ktos przyjdzie, jak ekipa sie spodoba to bd tu wchodzill czesciej.

Nie rozumiem uciekania na inne serwery bo na naszym jest pusto..

 

Kwestia botow jest ciut żałosna. Wczoraj np biegał sb taki jeden bot i znajdz go jak to lata po calej mapie;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Może i ja sie myslę i mam tez taka nadzieje bo serwer jest spoko . 

Poczekamy zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej . I te boty to troszke lekka przesada ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty wcześniej były, ale nie z tego powodu zostały dodane. Admini powinni wiedzieć, bo im to pisałem, boty zostały dodane w celu przetestowania, czy na nowym amxx nie będą crashowały serwera. Na starym po ostatnich aktualizacjach serwer co chwile padał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że serwer pozostanie bez konsekwencji, ale niestety jest poniżej oczekiwań. Reklama wypadła słabo, pewnie dlatego, że główni użytkownicy csssetti to ns. Na chwilę obecna przywróciłem dproto na serwer.

 

Proszę wszystkich serdecznie o przekazanie tej informacji dalej, aby serwer wrócił do starej formy jak najszybciej - dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×