Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

RANGA ODEBRANA Podanie o Opiekuna Serwera COD

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: COD
2. Wiek: 19 lat
3. Czas spędzony na Serwerze: http://www.gametrack...3.177.21:27266/
4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Jeżeli chodzi o serwer, to przede wszystkim moja propozycja, to większa liczba map. Na obecną chwilę jest może z 10 wgranych, z czego gra się na przemian dd2 (w wersji mniejszej) cs_max i rats. To troszkę mało. Kwestie perków, klas, pluginów będę przeglądał z różnych źródeł i będę wyszukiwał najciekawsze z nich.
 
Jeżeli chodzi o graczy, to oczywiście obowiązek spada na mnie, więc będę zapraszał znajomych jak tylko będą mieli wolną chwilkę, jak i sam będę reklamował serwer na różne sposoby, lecz to jest obowiązek nie tylko mój, lecz też każdego szanującego się "Kopytkowicza" któremu zależy na dobru tego serwera czyż nie? :)
5. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście że TAK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Zatwierdzam.

punkt 7 mnie nie przekonuje mało konkretny :( 
więc pytanie do cb :)

co zamierzyłabyś  zrobić/zmienić na serwerze (pomysły)

jak przyciągniesz graczy na serwer bo ostatnio świeci nie cieszy się duża popularnością wśród graczy pustkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi :

 

Jeżeli chodzi o serwer, to przede wszystkim moja propozycja, to większa liczba map. Na obecną chwilę jest może z 10 wgranych, z czego gra się na przemian dd2 (w wersji mniejszej) cs_max i rats. To troszkę mało. Kwestie perków, klas, pluginów będę przeglądał z różnych źródeł i będę wyszukiwał najciekawsze z nich.

 

Jeżeli chodzi o graczy, to oczywiście obowiązek spada na mnie, więc będę zapraszał znajomych jak tylko będą mieli wolną chwilkę, jak i sam będę reklamował serwer na różne sposoby, lecz to jest obowiązek nie tylko mój, lecz też każdego szanującego się "Kopytkowicza" któremu zależy na dobru tego serwera czyż nie? :) 

 

Myślę, że na tą chwilę moja odpowiedź wystarczy na Twoje pytanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale to odpowiednia osoba na owe stanowisko.

Powodzenia misiaku :* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×