Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nisia

Alfa Romeo 4C Spider

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

2015-alfa-romeo-4c-spider-photos-and-inf

źródło: http://moto.wp.pl

 

Najbardziej oczekiwany włoski samochód od lat. Nadzieja na nowe otwarcie dla Alfy Romeo. Powrót do tradycji. Tak można w skrócie opisać model Giulia, który niedługo ma powalczyć z takimi autami jak Volkswagen Passat, ale też BMW serii 3. W internecie pojawiły się jego pierwsze zdjęcia, dające pogląd na stylistykę nowej Alfy.

 

Na chwilę przed oficjalną premierą można częściowo zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy włoski sedan segmentu D. Historia marki i długie oczekiwanie spowodowały, że wiele osób liczyło na niezwykły i nietypowy projekt. Jest trochę inaczej. Trudno oczywiście oceniać wygląd samochodu po dwóch niewyraźnych ujęciach, ale już widać, że nowa Alfa Romeo Giulia wpasowuje się w oczekiwania klientów poszukujących czterodrzwiowego auta średniej wielkości. Nadwozie na pewno nie będzie nudne, ale nie należy też spodziewać się większych ekstrawagancji.

Równie ważna ma być strona techniczna. Następczyni takich modeli jak 159 i 156 będzie zupełnie innym autem, celującym w nieco bogatszą klientelę. Dlatego wszystko wskazuje na to, że jako konkurent BMW serii 3 otrzyma napęd na tylną oś. Za jego dostarczenie mają odpowiadać nowe turbodoładowane silniki czterocylidrowe. Jednak na zdjęciu widać wersję z czterema końcówkami układu wydechowego, a to zapewne oznacza odmianę Quadrifoglio Verde, czyli najbardziej sportową. Zgodnie z pierwszymi informacjami, pod jej maską ma znaleźć się silnik V6 stworzony przez Ferrari, który dostarcza 500 KM.

Edytowane przez Nisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kobieta nie dość, że grająca w CS to jeszcze interesująca się nowinkami samochodowymi? To skarb :o  :oops:

 

Ciekawy design, co prawda te nowsze wersje Alfy Romeo bardziej mi przypadają do gustu od tych sprzed paru lat, lecz mimo wszystko jakbym miał kasę na kupno takiego cudeńka ... nie kupiłbym ;) Już bym wolał kupić sobie najnowszą sportową wersję Seata Leona :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz :D

uwielbiam autem jezdzic ale tylko jako kierowca jako pasazer nie bardzo :P

moje marzenie to ford mustang premium v6 moze kiedys sie dorobie takiego auta, ale narazie musze sie zadowolic matizem xddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#V6

#500 kucy

#napęd na tył

#roadster 

 

Prawie jak mój, tylko trochę więcej mocy ma ;) Uwielbiam  samochody z niekoniecznie ekonomicznymi silnikami, można czasem trochę szybciej pojeździć, podnieść poziom adrenalinki, a to to autko na pewno daje to wszystko. Poprzedniczki tej Alfy tez przykuły moją uwagę gdy zmieniałem furkę, ostatecznie wybór był zupełnie inny.

Gdybym miał "trochę" luźnej gotówki, z pewnością bym się zastanowił dłużej nad tą opcją, bo przykuwa uwagę - coś dla mnie :D

 

narazie musze sie zadowolic matizem

Daewo dobra marka - sam od "Lambo" aka Lanosa zaczynałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_____ ^.-   mymm... matiz 5 osobowa konserwa, gnije ja obite jabłko.pozbądź się go dopóki możesz...

 

lanos + alu na profilu = Subaru Impreza 2008

Edytowane przez detonator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafie jechac jako pasazer :D denerwuje sie :P ale fajnie ze i dziewczyna ma takie zainteresowania :) :* 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Sam wolę stare typy aut.
W nowych za dużo elektroniki...
bmw e26 m3 to jest piękność ! Te kształty i wgl *.* !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×