Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ReaLLy ?!

RANGA ODEBRANA ShaTTer na Admina ?

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ShaTTer


2. Steam IDSTEAM_0:1:53954811


3. Wiek: 13 lat


4. Czas spędzony na Serwerze(GT):

 

b_560x95.png


5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem 3 razy Adminem w tym raz tutaj oraz miałem raz własny serwer .


6. Znajomość obsługi admina (x/10):7/8


7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Cześć mam imię Damian mam 13 lat (wiem mało) mieszkam w Grudziądzu ,lubię piłkę nożna i informatykę. Jeszcze dodam ,że jestem no-lifem . Ja gram rano tak i wieczorem ,a z rana widzę mało adminów . Proszę o ponowne danie mi szansy.


8. Mikro [TAK/NIE]: Tak


9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście ,że akceptuję regulamin.


10. Reklamy/Punkty: Reklamy

 

1.http://cs-life4club.eu/watek-cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-awp-ts3?pid=19223#pid19223

2.http://cs-maniaki.com/showthread.php?tid=11617

3.http://cs-pogranicze.eu/viewtopic.php?p=47217#47217

4.http://csmania.pl/topic/3875-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

5.http://cs-forest.pl/index.php?/topic/291-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2ggts3csgo/

 

11. Linki do poprzednich podań:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34664-podanie-shatter/

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/36064-podanie-shattera/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwóch poprzednich podaniach napisałeś, że masz 23 lata, a tu 13 lat teraz masz? Benjamin Button jesteś? :P Czyli żeś widzę ściemniał na poprzednich podaniach z wiekiem.

 

Podanie, jak i aktywność troszkę mnie nie przekonuje, ponieważ grasz dużo, ale dopiero od 4 dni. 

 

Jestem na NIE

 

P.S. Po co Ci mikro, jak Ty mutacji jeszcze nie masz? :o

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykromi, lecz z banem VAC admina nie można mieć. Zaopatrz się w nowe konto z CS 1.6 i wtedy pomyślimy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie, kłamiesz z wiekiem, słaby gt, nawet nie potrafisz dobrze wzoru wypełnić "6. Znajomość obsługi admina (x/10):7/8"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale  kiedyś pisałeś że masz te 13 lat, co znów je masz. Trochę dziwne.  Tylko że w profilu masz napisane 12 wtf chyba się cofam trochę....

Może napiszesz dokładnie a nie walisz w bambusa..

Jestem bez zdania:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiem latek pewnie ma i nie chce się przyznać. Wyżej wszystko co złe jest wymienione więc moje zdanie również jest na NIE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motacz, krętacz, akrobata 
powody UP !!!!!!!!

Nie można mu ufać - Nie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden napisał NIE a reszta jak gąski....żal czytać

Sorry, ale chciałam tylko przypomnieć, że ów 23latek przyznał się mając jeszcze admina,że ma te 12 !!!! To po 1

Jak nie było adminów na serwie bo każdy miał wywalone (większość dalej ma) to kto odbierał moje zgłoszenia ?!

SHATTER

Jak inni na st nie odpisywali kto wchodził na serwa i robił co do niego należalo?

SHATTER

A tak wgl nie wiem czemu rościcie sobie prawo do wypowiadania się jak w zyciu niektorych nie widzialam na serwie ewentualnie raz, dwa razy i nie wiem dlaczego tak po prostu obrażacie ludzi....A sprawa mikro i mutacji głosu to chyba nie wasza sprawa.. 16 lat i obrośnięte jajka zobowiazuja?...

Nie było razu zeby nie wszedl na serwa, nie odpisal....a robili tak nawet tutaj "najlepsi"....

JA nie mam do czego sie przyczepic

JESTEM NA TAK

P.s zapomnialam ..gdyby narabal 20 postow na sile tak tepych ze nie da sie czytac a bylby laska...to by oczywiscie kazdy byl na tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

mam pytanie

Na jak długo zostaniesz ?

Czy tak jak wcześniej pójdziesz sobie gdzieś i nie zostawisz ani słowa.

Z tego że jest mało adminów i że nawet ogarniasz jestem na małe TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZ.P. Boom -  zamiast płakać, złóż podanie. Moje poparcie będziesz miała na pewno. :)

A żeby nie było offtopu to w poprzednim podaniu Shattera byłem neutralny. Teraz jestem na NIE i nie chodzi tu o brak mutacji czy opierzonych jajek.

Zastanawiam się o czy to nie będzie kolejny wakacyjny admin, który po tygodniu adminowania zgłosi nieobecność ze względu na wyjazd do babci na wieś, czy też na kolonie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Blackhill kiedyś pisałem ,że mam 12 ,a teraz 13 kończe za 3 miesiące i kilka dni.

@WerLL adminem byłem kilka miesięcy i jak bez słowa ? Napisałem rezygnacje....

 

P.S podanie napisałem miesiąc przed wakacjami i byłem adminem po wakacjach.

Edytowane przez ShaTTer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PISANIE W DZIALE 'PODANIA O ADMINA':


* W podaniu mogą wypowiadać się użytkownicy mający co najmniej 20 postów.
* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.
* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

* Zwykłego admina można mieć maksymalnie na 2 serwerach - na każdy osobne podanie.

* Kandydat na admina musi mieć poparcie graczy oraz być znany i lubiany.

 

 

// było pytanie w poście #12  - Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie płacze, po prostu mogłam na niego liczyć,  chłopak przynajmniej gra...W przeciwieństwie do niektórych obecnych, którzy nwm czemu jeszcze maja adma...? Byłam bardzo często akurat jak admina miał Shatter i wiem,że było inaczej niż piszecie a żadnych konkretów tylko same pierdoły typu wiek i mutacja głosu...

W przeciwieńtwie do niektórych obecnych Shatter nie był tygodniowym adminem..nwm skąd takie info macie  no ale jak sie chce przypieprzyc to do byle czego. Nie mowie ze to idealny kandydant - w najgorszym wypadku po prostu dolaczy do grona obecnych "rocznych niewidocznych" czyli niewiele sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a ty masz moje tak
1. co do gt trudno było grać jak na serwerze gdzie było do 6 osób albo stał pusty to o tym też trzeba pamiętać 

2. co do wieku. uważam, że jak na swój wiek jest w miarę ogarnięty nie potrzebnie zmyślałeś co do swojego wieku :( pisałem z tobą na steam i wzbudzasz zaufanie i pisząc z Tobą na pewno bym się nie zorientował że masz prawie 13 lat

3. zawsze można rangę odebrać jeżeli się nie sprawdzi w funkcji admina

 

boooom <3 łap serducho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mogę się wypowiedzieć ? Kiedy ja jeszcze byłem adminem na tym serwerze ty nie potrafiłeś odróżnić czitera od dobrego gracza, ssy leciały i ub były plus twoje oszustwa nie ładnie wstyd, wstyd .  Ode mnie NIE . 

Edytowane przez Cwaniaczeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×