Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Virdan

Najlepszy Reklamista !

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym zaproponować konkurs "Najlepszy Reklamista" Polegałoby to na tym że: Kto najwięcej razy zareklamuje sieć serwerów/serwer. 1.Miejsce Premka na miesiąc. 2.Miesjce.Premka na 2 tygodnie. 3.Miejsce premka na 1 tydzień.

 

 

 

Czekam na opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł odpada ! ...

Uzasadnij swoją odpowiedź , bo to co napisałeś nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Piter będzie chciał dawać od tak premki, zależy czy będą z tego jakieś duże korzyści, ogólnie pomysł nawet fajny, napisz coś więcej o nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody muszą być dobre z tego powodu , bo to jest konkurs ,a w dodatku reklama serwera/sieci. Dwa plusy za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat kompletnie nie ma sensu. @@Virdan, nie napisałeś nic szczególnego, na czym polega ten konkurs. Czy jeżeli wejdę na inny serwer i puszczę binda, to będzie to +1? Opisz dokładnie jak to ma wyglądać, inaczej zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie on polegał na jak najwiekszej ilości reklam przez gracza, z dowolnego serwera naszej sieci.

Zasady:
Reklamy nie moga byc robione przez Bota i w reklamie musi być wasz nick z Forum.

Informcje:

Liczy sie jak największa liczba reklam użytkownika .

Trzeba zrobić temat w tym dziale -> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/73-reklamuj-cs-kopytkopl/ i dodać linki do reklam.

Potem link do tematu wkleić tutaj w poście.

Nagrody za największą liczbe reklam:

1. Vip / premium na miesiąc.

2. Vip / premium na 2 tygonie.

3. Vip / premium na 1 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ciekawy pomysł, który pomógłby w rozwoju serwera. Ja osobiście wolałbym to potraktować jako coś w stylu wolontariatu, lecz wiadomo - tu już byłoby mniej chętnych.

Niemniej jednak od siebie dodam, że Ty Virdan jako pomysłodawca powinieneś, a wręcz masz obowiązek (moim zdaniem)  wesprzeć administratorów i dorzucić $$ do zafundowania zwycięzcom VIPa/premium, a nawet uważam, że sam powinieneś o to zadbać a administratorów zostawić w spokoju, a z tym pierwszym miejscem to nagroda na miesiąc może być lekką przesadą.

 

1. 2 tygodnie

2. 1 tydzień

3. 3 dni

 

Tak to widzę jak już. Nie ma sensu rozdawać kokosów za reklamy. Poza tym jeżeli komuś zależy na serwerze i chce, aby serwer się rozwijał to myślę, że nagroda jest najmniej ważna w tym wszystkim dla gracza.

Jeżeli chcesz coś działać z konkursem Virdan to napisz przede wszystkim porządny regulamin konkursu i dokładne, wyczerpujące informacje tak, aby nikt nie miał żadnych wątpliwości. Zadbaj też o styl pisania, interpunkcję i ogólną stylistykę.

 

"Trzeba zrobić temat w tym dziale -> http://www.cs-kopytk...j-cs-kopytkopl/ i dodać linki do reklam." 

 

Trzeba? Jeżeli chodzi o mnie to nie trzeba, bo nikt mi nie będzie mówił co mam zrobić... Także bardziej mi tu pasuje słowo "powinno", poza tym co jak się nie doda tych linków w tym dziale? Unieważnione reklamy, dyskwalifikacja bez możliwości wzięcia udziału ponownie w konkursie czy co? Rozpisz się.

 

Ile w ogóle konkurs będzie trwać? miesiąc, dwa? W porywach może 3 lata? o.0

 

I jeszcze jedno. Co z resztą "reklamistów"? Przewidujesz jakieś nagrody pocieszenia? Może jakiś batonik typu KitKat wysłany pocztą?  hmm

Jak reflektujesz na rozdawanie nagród to zadbaj o wszystkich, Virdan.

 

Pozdrawiam,

Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to ciekawy pomysł, który pomógłby w rozwoju serwera. Ja osobiście wolałbym to potraktować jako coś w stylu wolontariatu, lecz wiadomo - tu już byłoby mniej chętnych.

Niemniej jednak od siebie dodam, że Ty Virdan jako pomysłodawca powinieneś, a wręcz masz obowiązek (moim zdaniem)  wesprzeć administratorów i dorzucić $$ do zafundowania zwycięzcom VIPa/premium, a nawet uważam, że sam powinieneś o to zadbać a administratorów zostawić w spokoju, a z tym pierwszym miejscem to nagroda na miesiąc może być lekką przesadą.

 

1. 2 tygodnie

2. 1 tydzień

3. 3 dni

 

Tak to widzę jak już. Nie ma sensu rozdawać kokosów za reklamy. Poza tym jeżeli komuś zależy na serwerze i chce, aby serwer się rozwijał to myślę, że nagroda jest najmniej ważna w tym wszystkim dla gracza.

Jeżeli chcesz coś działać z konkursem Virdan to napisz przede wszystkim porządny regulamin konkursu i dokładne, wyczerpujące informacje tak, aby nikt nie miał żadnych wątpliwości. Zadbaj też o styl pisania, interpunkcję i ogólną stylistykę.

 

"Trzeba zrobić temat w tym dziale -> http://www.cs-kopytk...j-cs-kopytkopl/ i dodać linki do reklam." 

 

Trzeba? Jeżeli chodzi o mnie to nie trzeba, bo nikt mi nie będzie mówił co mam zrobić... Także bardziej mi tu pasuje słowo "powinno", poza tym co jak się nie doda tych linków w tym dziale? Unieważnione reklamy, dyskwalifikacja bez możliwości wzięcia udziału ponownie w konkursie czy co? Rozpisz się.

 

Ile w ogóle konkurs będzie trwać? miesiąc, dwa? W porywach może 3 lata? o.0

 

I jeszcze jedno. Co z resztą "reklamistów"? Przewidujesz jakieś nagrody pocieszenia? Może jakiś batonik typu KitKat wysłany pocztą?  hmm

Jak reflektujesz na rozdawanie nagród to zadbaj o wszystkich, Virdan.

 

Pozdrawiam,

Xzentley

Może przesadziłem z nagrodami to fakt. Jeszcze 1 informacja , nie można mieć mniej niż 15 reklam - Wymagania muszą być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwile coś zmieniasz albo dodajesz...
Zastanów się i napisz to wszystko zwięźle i w jednym poście a nie żeby się czegoś dowiedzieć trzeba czytać wszystkie posty i innych też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwile coś zmieniasz albo dodajesz...

Zastanów się i napisz to wszystko zwięźle i w jednym poście a nie żeby się czegoś dowiedzieć trzeba czytać wszystkie posty i innych też.

Nie moja wina ,że nie ma tu opcji edytuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie moja wina ,że nie ma tu opcji edytuj...

Jest taka opcja, ale to nie nasza wina, że w przeciągu tygodnia co chwile chcesz coś dodać. Taki temat powinien powstać żyleta od samego początku, a w takiej formie nawet nie chce się tego komentować.

 

Byłbym skłonny raczej na jakiś czas otworzyć możliwość zakupu vip'a za robienie reklam. Jest to jednak w obecnych czasach dość szemrana sprawa i ciężko dociec, kto robił je sam, a kto za parę groszy zrobił to botem i tym samym zamiast płacić np. 11zł, zapłacił 2 - a ma to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i muszę przyznać ,że to nie był najlepszy przykład na konkurs . Przyznaję Ci rację Petrus ;) Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×