Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mefix

Pierwsze enduro

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Zamierzam sprzedać swoją Yamahę MT 03 za 10 tysięcy i dołożyć 3k do Yamahy WR250FW z 2007r.

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia z crossami, kiedyś tylko jeździłem, gdy miałem 12 lat na crossie o pojemności 50. (haha :D) Jednak postanowiłem, że nie będę się bawił w 125cc, a później sprzedawał i zmieniał na większą pojemność. 

Co sądzicie? :)

 

kQeZaff.jpg
oM2qq4z.jpg
6zNWP7B.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Polecam suzuki drz 400, oszczędne, mocne, lekkie, zwinne i bardzo wdzięczne. Silnik bardzo dynamiczny i wytrzymały, zarówno w wersji sm jak i cross, łatwo wyrwać na koło, czy też odejść na światłach jakiemuś frajerowi :D . Yamaha też bardzo fajna.Oby2 motocykle mają podobną moc mimo iż yamaha ma mniejszą pojemność (jednak jest trochę słabsza, nie da się ukryć) . Kwestia gustu i tego, który Ci się bardziej spodoba. Jeśli chodzi i 2 suwy to 125 czy też 250 nie jest dużo gorsza od wrf 250 f.  np. taka yz 250f ma więcej mocy, ale wiadomo, silnik nie jest tak wytrzymały. Honda crf 450 też sobie pooglądaj. Ale głownie ta drz'ta i wrf takie na prawdę w tej cenie i w Twoich pułapach mieszczą się idealnie.

Edytowane przez mejdzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×