Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Finexo

odbanowany Ssy Finex prośba o UB

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Finex
Serwer:
cs-kopytko.pl [DM+BF2]
Twój SteamID:STEAM_3:0:260015038
Twoje IP:5.172.247.200
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2015-07-07 godzina:11:44:31
Powód bana:Wstawić SS-y na cs-kopytko.pl
Nick Admina który zbanował:W@riat
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www23.zippyshare.com/v/kWE6euJk/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają na czyste, więc prosze UB Support o danie UB Graczowi po potwierdzeniu mojej opini, ale nie zamykać tematu bo.. chce zobaczyć rozpiskę dema przez admina. Po ostatniej skardze admin miał obserwować graczy przed nadaniem bana, a tu po wstępnym obejrzeniu dema widzę iż admin dostał HS, wchodzi na spec i po 10 sekundach gracza nie ma już na mapie...

 

Demo: http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1507071136-cs_max-1436261760-1436262660.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem czysty to czemu dalej mam bana? czy Admin W@riat mnie moze tylko odbanować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten admin nie nadaje się na te stanowisko. Po nie całych 10 sekundach leci ban, przypadek jak dla mnie nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ban po 10sekundach patrzałem na niego dłuższy czas a ze nie ma zadnych adminów na serwerze z którymi mogł bym spojrzeć to juz nie moja wina gdyby był inny admin to bana moze i by nie bylo. A co do cb Finex to sory za bana myśle ze nie bedziesz robił z tego afery jak nie którzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię afery nie jestem tez zły na Ciebie bo nie mam o co nie jest to dla mnie jakiś problem wrzucic SSy bo wiem ze jestem czysty a wrzucenie ich zajmuje 5 minut. A  jeśli masz dym to na bank nie przezemnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Kredkaa, no to jak patrzyłeś dłużysz czas, to czemu gracz dostał bana, skoro nic nie miał? Albo potrafi się odróżniać oszustów od normalnych graczy, alb nie.

To ostatnie ostrzeżenie, z kolejną taką sytuacją stracisz uprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×