Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec podbilem ten, zeby napisac propozycje: Zmiana TP na deatchmatch (lub DM only HS)

Na TP jest ostatnio bardzo słabo, zeby cos zagrac to trzeba zapraszac znajomych (i tak 1/4 z zaproszonych wejdzie, ale na 5 min potem znowu bd pustki...)

Jak ktos chce pograc TP to zbiera ekipe skladajaca sie z 5 osob i idzie na mecz rankingowy (daja sobie info + dostaja wina + exp)

Jesli moja propozycja przejdzie to zloze podanie na adma i sprobuje rozkrecic ten server..

 

 

Wyrazcie swoje zdanie na ten temat ;)

 

Pisane z telefonu sory za bledy.

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus coś kiedyś mówił, że mod nie będzie zmieniany. Według mnie Dm+only hs to dobry pomysł.

To jest CSGO, jak ktoś chce pograć TP to gra turnieje dokładnie tak jak mówisz.

A taki serwer dm+hs to dobry pomysł, bo to bardzo dobry serwer treningowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W sumie to każdy Mod można rozkręcić, niezależnie od tego czy to DM, TP czy jakiś pokemon mod.

Ale ciężko to zrobić bez porządnej reklamy.

Dodatkowo na serwerze jestem jedynym adminem, więc jeszcze lepiej. Nie wiem dlaczego nikt nie składa podań, wymagania są przecież bardzo niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie chce zlozyc podanie, ale trudno nabic GT przy prawie zawsze pustym serwerze

 

 

Ale bd probowal zapraszac znajomych i nabic te GT, wiec niedługo mozna sie spodziewac podania z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serwerów czy to 1.6 czy to GO nie zapominajmy, że "kanony piękna" się zmieniają z czasem. Nie można się sugerować wątkiem z zeszłego roku. Na przykładzie Cs 1.6 kiedyś od cholery ludzi grało na np. Deathrunach, Chowanych i Pokemon Modach ... a teraz 99% tych wszystkich serwerów w ogóle nie istnieje. 

 

Trzeba iść z duchem czasu i chyba jest lekko wyczuwalne, że więcej spotykam serwerów DM zapełnionych (w tej chwili na GO) niż TP, ponieważ ludzie sobie lubują wbić na taki DM pyknąć jedną, albo dwie mapki jako taką rozgrzewkę przed meczami rankingowymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×