Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Modele na serwerze

Nowe Modele broni na serwerze  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za usunięciem niestandardowych modeli na serwerze?

    • Tak
      9
    • Nie
      3


6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 


 


Chciałbym poruszyć kwestię "nowych" modeli broni na serwerze COD. Chodzi o te niestandardowe modele. Można je zmienić za pomocą komendy /modele jednak tutaj mam dwa pytania:


 


1) Czy pobieranie nowych modeli nie jest uciążliwe? Tzn. dane modele nie pobierają się za długo?


 


2) Czy przeszkadzają wam te modele? Denerwuje was wpisywanie co wejście na serwer /modele?


 


3) Czy jesteście Za, czy Przeciw usunięciu tych nowych modeli i zostawić na COD tylko modele standardowe CS 1.6?


 


Temat do dyskusji. Proszę wyrażać swoje zdanie na ww. tematy. Zapraszam też do głosowania w ankiecie.


 


Pozdrawiam, Myth  ;)


Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka razy na COD'zie (głównie gram w CS:GO) ale wydaje mi się ze standardowe byłyby lepsze. Dlaczego? Sam nie wiem, przypominają mi stare czasy.. .

(Za błedy przepraszam, pisane z telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląd broni jest niepotrzebny tak nie zwracam na to uwagi , nowi gracze którzy wchodzą na nasz serwer pierwszy raz  szybko rezygnują bo muszą dłużej poczekać aż te modele się naładują więc jak dla mnie można to usunąć. Tak jak kolega wyżej napisał " przypominają mi stare czasy." jestem więc za standardowymi modelami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeci, gracze nowi co wchodzą na serwer rezygnują z gry dlatego że modele broni się muszą naładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i opinię subiektywną przedstawić Wam postanowiłem. Jedyne ciekawe modele broni poza paką i nożem Dżedaj ( ^^ ) to krowa i scout. Reszta modeli moim zdaniem kiepsko prezentuje sie graficznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Koniec ankiety. Decyzja zapadła, by usunąć modele!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×