Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
enea

Ograniczenie "krowy"

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Apeluje o ograniczenie dmg z krowy bo to trochę przesada 3-4 osoby na mapie wchodzi jakiś nie ogarnięty bachor na serwer bierze sobie "krowe" i zaczyna wszystkich jechać, przez co na serwerze zostaje tylko 1 osoba i nie ma gry.

 

Więc wnioskuje o ograniczenie dmg "krowy" tak jak to było przed restartem.

 

Oraz

 

Jeśli by się takie coś udało możliwość użycia "krowy" od kiedy na serwerze będzie np min. 6 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat krowy jest niczym bumerang - zawsze wraca :)  

Nie ma krowy - ludziska narzekają,

jest krowa - za wysokie dmg,

inna broń wsparcia - narzekanie na za male dmg. 

Nie było by problemu jakby dało radę ustawić 1 magazynek na jedna rundę. Każdy by oszczędzał ammo, a nie walił wszędzie jak jehowa w drzwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

zgadzam się z tym, że krowę trzeba ogarnąć i jestem jak najbardziej za zmniejszeniem jej dmg jak to miało wcześniej miejsce. 

pomysł up też nie jest głupi jakby dało radę coś takiego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

____Ale wzrost dmg z krowy waha się 1% - 6%, czy to jakiś błąd w opisie odznak hmm i tak na prawdę jest od 10% - 60% (jak scout).

 

 

2464eg6.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie krowa jest strasznie wkurzająca, zwłaszcza na małych mapach, gdzie wystarczą dwie osoby z tą zabawką i już praktycznie jest po grze... Nie ma czasu żeby się zrespić bo prawie natychmiast zabijają. Moim zdaniem wcześniej było lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ja się pytam jak to jest "krowa" to też broń szturmowa ? 


Bo ostatnio nabiłem 6000 zabójstw i lecę z krówką wpadło 7 zabójstw i weszła mi licka z szturmowej więc ja się pytam jak to jest xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shatter powiedz mi, jakim to można być pustym adminem, który lata na każdej mapie nawet jak są 4 osoby z krową i nie reaguje na komentarze graczy?

 

Takiego admina serwer naprawdę nie potrzebuje ...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Sytuacja z dziś, weszło 3 albo 4 cwaniaków na wiosce. Oczywiście rash i przeciwna drużyna ma pograne. Na prośbe o zmiane broni nie reaguja. Pozdrawiam buraków, ktorzy mimo wbicia licki dalej lataja z tym gownem i nie daja innym pograc, a potem jest zdziwnienie ze gracze wchodza na minute. Sam mam ochote wyjsc podczas tego czegos, bo gra tego nie mozna nazwac. Ja nie mam zamiaru nawet tykać tego gowna, bo wiem co to oznacza dla druzyny przeciwnej... WCZESNIEJ BYLO LEPIEJ!

 

Daloby sie ustawic takie cos, zeby fragi z krowy nie zaliczaly sie do ranku? Bo wydaje mi sie ze to glowny powod uzywania przez niektorych tej broni

Edytowane przez Henio Wylewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Usunięcie krowy to nie jest głupi pomysł, gdyż skończyło by się latanie wielu wieśniaków z krowami...

 

 

Pomyślmy sobie co byłoby gdyby gracze mogliby wybierać autolame tak jak to maja boty !

 

Kolejny nieład  !

 

Więc tak jak nie ma " Autolamy" tak i nie powinno być " krowy " !

 

i wszystko w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ShaTTer'a nie jest zły z tą Grawitacją. Lekko zmniejszona dla fajnej zabawy i możliwości ucieknięcia wrogowi sprzed lufy :D.

Lub pomysł 2sty z apteczką :) 

 

Wracając do tematu to Fakt z tą krową. Za Duże dmg jak i za dużo osób z tym lata. Dziś sam grałem i zobaczyłem ,że nie ma gry przeciwna drużyna jak stoi takich 3/4 os z każdej strony na respie i walą jak tylko osoba się zrespi.

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez KaLiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest podobne jak poprzedników, widzę, że ta broń sprawia wiele problemów szczególnie na tych mniejszych mapach, wejdzie 2-4 graczy siedzi na respie i nikt się nie ruszy, odechciewa się gry. Ja byłabym a całkowitym usunięciem tej broni i zastąpienie jej czym innym, dobry pomysł jest z tą grawitacją, odznaka taka nadałaby nowych możliwości i urozmaicenie rozgrywki. :D

Pozdrawiam  yo

Edytowane przez Mraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Darek czekamy coś o twojej decyzji bo jesteś opiekunem serwera, a nic nie działasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek czekamy coś o twojej decyzji bo jesteś opiekunem serwera, a nic nie działasz ...

 

Myślisz, że jak się jest Opiekunem danego serwera, to jeżeli chodzi o dany serwer ma się władzę absolutną? Że można wprowadzić swoją dyktaturę tam, swój Kodeks Hammurabiego i @Petrus już by nie miał nic do gadania? ;) 

 

Otóż tak nie jest :) Trzeba na takie tematy podyskutować z H@, a w szczególności na temat, który (jak to @Nevertrust trafnie powiedział) "Wraca jak Bumerang" ;)

 

Reasumując, Troszkę cierpliwości @enea :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem niech ludzie z "Góry" napiszą, ze dyskutuja nad tym tematem albo cos, bo sam malego nerwa mialem :D Temat dosyć istotny, a tu wyglada troche jakby nic nie znaczacy ;)

 

// Cierpliwości ~ Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie dodane!

 

Obecnie można wbijać fragi do broni wsparcia z krowy M249 oraz Famas'a. Dodatkowe HP z odznaki jest dodawane tylko do Famas'a, natomiast krowa ma stałe obniżone dmg (0.8 podstawowych obrażeń).

 

powodzenia i zachęcam do gry!

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×