Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Admin testowy - zostań adminem już dziś

95 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Topolowy
2. Serwer: BF2+DM
3. Steam ID*: 0:0:160888099
4. Wiek: 16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Miałem już Dużo razy admina, tak samo własny serwer :) 
6. O sobie: Mam na imię Kamil i pochodzę z małej miejsowości Dobroszyce. Lubię grać w piłke nożną i trochę zajmuje się METIN2. Gram w cs już od 7 lat praktycznie i bardzo lubię takie serwery jak dd2,bf2 i cod mod. Chciałbym wam tutaj pomóc na serwerze, ponieważ ja jestem praktycznie codziennie na komputerze,forum i serwerze, więc na pewno się przydam. Wykonuję swoją pracę najlepiej jak mogę, a jak coś nie wyjdzie to zawsze staram się poprawić. Jestem Bardzo miły i jestem chlopakiem smiesznym xDD.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Przyjęty z akcentem na okres próbny. Wyślij mi na PW hasło do admina ~ Darek [06.01.17]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4
Petrus,

Admin zrezygnował: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48349-rezygnacja-topolowy/

1. Nick w grze: Galominek :o
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*:  STEAM_0:0:60611554
4. Wiek: 20
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 4
6. O sobie: Jestem sobie Konrad, lat 20. Lubie  takie serwy jak DM, czasami jak gram to nie ma admina, a jest cziter to musze wzywac innych adminow zeby wbili i zajmować ich ceny czas. Byłem raz juz adminem, dawno temu (siec juz nie istnieje). WIem dawno tu nie gralem ale zaczynam powoli nadrabiac stracony czas:)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak.

 

 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [07.01.17]  Awans [27.01.17] 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze: 99byk          

2. Serwer: 193.33.177.21:27266 cs-kopytko.pl [Call of Duty]

3. Steam ID*: na steam posiadam jedynie CS:GO jednak nigdy nie używałem, żadnych wspomagaczy w grach, wiec mam nadzieję, że to nie problem.

4. Wiek: 18

5. Doświadczenie w adminowaniu: Duże

6. O sobie: Mam na imię Bartek i mieszkam w Opolu. W wolnym czasie lubie grac w CS. Interesuję się sportem ( Pilką nożną , siatkowką). Mieszkam w internacie wiec w domu jestem tylko na weekendy, wiec jedynie wtedy jestem w stanie grać. Interesuje mnie tak naprawdę gównie wsparcie na serwerze COD, gdyż rzadko tam widziani są administratorzy którzy często by się przydali.

7. Akceptujesz regulamin-TAK

 

38. miejsce na serwerze pod względem czasu gry.

http://www.gametracker.com/player/99byk/193.33.177.21:27266/

 

 

 

// Masz przegrane nieco ponad 2 godziny w ciągu ostatnich 15 dni. Jest to zdecydowanie za słaba aktywność. Popraw czas gry i pomyślimy. Podanie odrzucone ~ Darek [14.01.17]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Quinto
2. Serwer:DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:81638519
4. Wiek:19+
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Miałem admina na serwerze znajomych 5 i 3 lata temu xD, poznałem trochę amx.

6. O sobie: Lubię csa i nie lubię cziterów! Na serwerze gram może 3 tygodnie. W csa zacząłem grać z 9 lat temu :D

 

 

 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [10.07.17] Użytkownik zrezygnował po zakończeniu okresu próbnego; brak zastrzeżeń co do wypełnianych obowiązków. [20.08.17]

 

// Reaktywacja admina testowego ~ Darek [02.11.17] Ranga odebrana - ostatnio na forum 04.01.18; brak aktywności na serwerze w ciągu ostatnich 30 dni bez zgłoszenia; brak spełnionych wymagań do awansu podczas jeszcze dobrej aktywności. Po spełnieniu wymagań zapraszam do złożenia podania o zwykłego admina. Brak zastrzeżeń co do adminowania, gdy był w grze. [31.01.18] 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze: Psychol !!!
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:239238838
4. Wiek: 24
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Brak :( to będzie pierwsza próba do sprawdzenia swoich możliwości przez 3 tygodnie jako admin
6. O sobie: Prosty chłopak który lubi po grać z fanami cs KOPYTKO. o mnie? lubie grać w CS 1.6
, interesuje się piłką nożną, muzyką, tatuaże (jeden mam :P). no to admini z dd2 znają mnie z gry więc wiedzą,
że jestem przebojowy :P pozdrowienia dla was ELO
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

 

// Podanie przyjęte, admin dodany ~ Darek [21.11.17]  Awans [12.12.17]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

1. Nick w grze: PatryQ
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:2728021
4. Wiek: 22 
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Posiadałem bardzo dużo razy admina serwera. Miałem swoje serwery również z takim samym modem. znam wszystkie komendy, potrafię odróżnić cheatów więc myślę ze się przydam na serwerze. 
6. O sobie: Nazywam się Patryk, mam 22 lata, jestem miłą i pomocną osobą, wiem ze poznacie mnie bardzo szybko. 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Oczywiście ze TAK.

 

Posiadałem własne sieci więc sprowadzę na tą sieć troszkę osób więc będą zaproszone ;)

Edytowane przez PatryQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jesteś obiecującym graczem i niczego nie wykluczam w przyszłości. Grasz jednak według GT od dwóch dni, nie uważasz, że to za krótko na podanie? Pograj jeszcze trochę, bo na razie nie możemy niczego zweryfikować - podanie odrzucam.

1. Nick w grze: ToJa!
2. Serwer: Dust2 only
3. Steam ID*:  STEAM_0:0:210856273 
4. Wiek: 18
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Byłem adminem na paru serwerach: only dd2. cod mod, deathrun.
6. O sobie: Mam na imię Hubert, chodzę do technikum mechatronicznego. Na grę poświęcam dziennie wmiarę sporo czasu. Najczęściej gram wieczorem, a wtedy nie ma zbyt wielu adminów, a graczę na aimie oraz wh się panoszą. Stąd właśnie występuję z podaniem o admina testowego.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak
 
 
 
 
// Podanie przyjęte ~ Darek [10.12.17]  Awans [11.01.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze: Dejwid
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:61002557
4. Wiek: 18
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Duże. Byłem na kilku sieciach i na kilku sieciach miałem admina przynajmniej na 1 serwerze.
6. O sobie: Na imię mi Dawid, mam 18 lat, chodzę do 2 klasy Liceum Ogólnokształcącego. Pochodzę z Mazur.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

Dodatkowo zamieszczam link do GT(trochę nick się nie zgadza, ale poza tym wszystko tak): https://www.gametracker.com/player/DeJwiD/193.33.177.21:27091/

 

 

// Mam nadzieje, że GT nie jest tylko na pokaz pod podanie. Jeśli nagle znikniesz bez zgłoszenia tego faktu ranga zostanie Ci odebrana. Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [18.01.18] Ranga odebrana - ostatnio w grze ok. 29 stycznia, na forum 31 stycznia [18.02.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: amat00r WLC
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:33654643
4. Wiek: 26
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Ostatniego adma miałem ok 5 lat temu, nie owijając w bawełne. Wcześniej miałem admina na kilku serwerowniach, oczywiście nie godziłem się na to żeby być tu i tu, lecz jeden serwer. A chciałem spróbować teraz u Was :))
6. O sobie: Gram w cs'a już długo z 7 lat z przerwami. Mam synka 4 letniego i narzeczoną. Postaram się grać 1.5 H dziennie i to raczej na wieczór by było ale jeśli bd miał czas to wcześniej również.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK
 
 
// Twoje GT zaczęło istnieć w zasadzie dopiero w dniu złożenia podania.. Dostaniesz szanse. Pamiętaj jednak, że jeśli nagle znikniesz bez zgłoszenia tego faktu ranga zostanie Ci odebrana dość szybko. Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [26.01.18] Awans [22.02.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
1. Nick w grze: Wraith

2. Serwer: DD2

3. Steam ID*: STEAM_0:0:76027665

4. Wiek: 20

5. Doświadczenie w adminowaniu**: 9/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. (były właściciel sieci)

6. O sobie: kończę klasę 4 technikum o profilu informatycznym, interesuję się piłką nożna, muzyką oraz historią

7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Wyślij mi na PW hasło do admina, przyjęty ~ Darek [25.03.18] Awans [14.04.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze:ReDgar
2. Serwer:dd2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:29752784
4. Wiek:30
5. Doświadczenie w adminowaniu**:6/10 pare razy sie bylo adminem ale dawno temu, ktos podszkoli i bedzie ok
6. O sobie: Gram w cs`a od 15 lat oczywiscie z przerwami wiec jakies tam doswiadczenie jest ;) na codzien pracuje na zmiany ale nie widze w tym problemu. Chciałbym pomóc troche  w wyłapywaniu odpaleńców :)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:TAK

 

 

// Podanie przyjęte. Admin dodany na takie samo hasło jak pozostałe Twoje usługi na serwerze ~ Darek [26.03.18] Ranga odebrana - dobre wykonywanie obowiązków, potem nieobecność, powrót na tydzień i brak kontaktu w celu awansu. Jak wrócisz zachęcam do złożenia podania o zwykłego admina [23.06.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

1. Nick w grze: Lukdeas

2. Serwer: DD2

3. Steam ID*: STAEM_0:0:17020624

4. Wiek: 22

5. Doświadczenie w adminowaniu**: nie, ale się ogarnie :D

6. O sobie: jestem Łukasz mam 22 lata, w cs'a gram już ponad 9 lat z przerwami. pracuje przeważnie do 16, czasami zdarza się że trzeba zostać dłużej.

7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Petrus,

Po konsultacji z Opiekunem serwera podanie akceptuje. Skontaktuj się z opiekunem lub J@. Powodzenia

1. Nick w grze: ^^NieNaSyCoNy^^
2. Serwer:bf2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:23276030
4. Wiek: tuz tuz 20
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Miałem admina na wielu serwerach wiem co oznacza ta rola :D
6. O sobie: Mam na imie Damian tuz tuz skoncze 20 lat co mnie nie cieszy xD i lubie pykac w cs'a
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Podanie przyjęte. Wyślij mi na PW hasło do admina ~ Darek [27.06.18] Ranga odebrana - brak gry w ciągu 30 dni, po przypomnieniu o grze miała być poprawa, ale niestety. Po powrocie zachęcam do złożenia podania o zwykłego admina [26.08.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze:KopereK
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:194153388 
4. Wiek:19
5. Doświadczenie w adminowaniu**: 3/4
6. O sobie:Gram w cs długoo. 2 konto steam. 1 skradzione. Na serwer wszedłem bo szukałem czegoś po dłuższej przerwie. A lubie DM a jeszcze bardziej Bf2. Mam 19 lat. Lubie grać w piłke. Pracuje ;)
7. Akceptujesz regulamin*** TAK 

 

// Masz przegrane nieco ponad 4 godziny, a minimum wynosi 10h. Po nadrobieniu zachęcam do zgłoszenia sie ponownie lub złożenia podania o zwykłego admina - do wyboru ;-). Tymczasem podanie odrzucam ~ Darek [27.06.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick w grze:`Non est potestas nisi a deo.^^
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID*:Nie mam :/
4. Wiek:23
5. Doświadczenie w adminowaniu**:Byłem adminem na wielu serwerach bf2-nawet opiekunem serwera, wiec adminowanie to dla mnie żadna nowość 
6. O sobie: Na razie nie posiadam steama:/ Alę w tygodniu kupuje :)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]:TAK

 

  // Podanie zostało przyjęte, lecz admin dodany dopiero po uzyskaniu konta Steam. Niestety przed tym czasem użytkownik zniknął z forum oraz serwera i sie nie pojawił więcej. Podanie więc 'odrzucone'. Po powrocie zachęcam ponownie do kandydowania ~ Darek   [11.07.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: Bill Cyferka ;*
2. Serwer: DM+BF2
3. Steam ID*: na Profilu :)
4. Wiek: 20 lat
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Spore, miałem nie raz admina, więc przydam się, a okres próbny idealnie to pokaże.
6. O sobie: W weekendy nie gram w Cs'a, tylko na tygodniu mogę podziałać z serwerem :)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// No GT daje mieszane odczucia - stąd taka zwłoka w rostrzygnięciu podania - no ale zobaczymy jak Ci pójdzie jako admin. Wyślij mi na PW hasło do admina ~ Darek [04.07.18] Funkcja rozpoczęta 9 lipca.  ||   Ranga odebrana - brak gry w ciągu ostatnich 30 dni. Pomimo kontaktu nie udało sie kontynuować współpracy (brak możliwości gry). Po powrocie zachęcam do złożenia podania o zwykłego admina [26.08.18]

 

#STEAM_0:1:53276410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: `ferN
2. Serwer: Only dd2
3. Steam ID*: 0:0:166219850
4. Wiek: 32
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Mysle ze duze... Wlasna siec (kiedys) Wlasne serv (posiadam jeszcze) bylem duzo razy adminem na roznych modach.
6. O sobie: Jestem zwyklym graczem , lecz tylko troszke starszym.. kulture osobista oceniam na ok 60% , jak kazdy ma swoje wybuchy.. 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: tak , akteptuje


PS: (skladam kolejny raz , poniewaz nie zwrocilem owagi ze jest mozliwosc zlozenia podania o admina testowego. )

 
 
// Przyjęty, wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [21.07.18] Ranga odebrana - użytkownik zrezygnował [30.07.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

1. Nick w grze:Nabakany
2. Serwer:Only DD2
3. Steam ID:STEAM_0:0:181122345
4. Wiek:19
5. Doświadczenie w adminowaniu: Ciężko to nazwać doświadczeniem ale admin w Cs:Go stare dzieje :)
6. O sobie:Rozgadany,Aktywny,Przez niektórych bardziej lubiany ,przez niektórych mniej.Jestem z Katowic gram przeważnie wieczorami.
7. Akceptujesz regulamin:Tak

 

 

// Nadrób troche tą aktywność na forum bo razi w oczy strasznie. Podanie przyjęte, wyślij mi na PW dane do admina ~ Darek [25.07.18] Admin zrezygnował [18.10.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

1. Nick w grze: 1001 
2. Serwer:DM+BF2
3. Steam ID:STEAM_0:1:61535338
4. Wiek:22
5. Doświadczenie w adminowaniu: kiedyś się było, ale nie u was, trochę przypomnienia i będzie git
6. O sobie: gram od dawna, na forum swierzak, w cs gram od około 7 lat z przerwami, chciałbym pilnować na serwerze kultury i "czystej" gry.
7. Akceptujesz regulamin:Tak
https://www.gametracker.com/player/1001/193.33.177.21:27091/

 


// Jak wyżej, nadrób aktywność na forum. Podanie przyjęte, admin dodany na takie samo hasło co vip ~ Darek [04.08.18] Awans [06.09.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Nick w grze: sayu

2. Serwer: DD2
3. Steam ID*:  STEAM_0:0:182230775
4. Wiek: 16
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Adminem byłem około 2 lata temu na serwerach JB, DR.
6. O sobie: Mam na imię Dominik mam 16 lat i pochodzę małej miejscowości.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [15.08.18] Awans [15.09.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze:Wujaszek 
2. Serwer:DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:0:2050718   
4. Wiek:22
5. Doświadczenie w adminowaniu**: znajomosc amx 7/10
6. O sobie:W cs'a gram od dzieciaka adminowałem w swojej karierze na kilku serwerach. Duzo i często gram na serwerze wiec myśle ze sie nadam 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK 

 

 

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [03.09.18] Awans [24.09.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1.Nick w grze:konopkaa 
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: STEAM_0:1:447750293
4. Wiek:20
5. Doświadczenie w adminowaniu:żadne:D
6. O sobie:Weteran na cs kopytlo 
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK 

 

 

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [04.09.18] Awans [01.10.18]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

1.Nick w grze: abrakadabra
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: 0:0:429841968
4. Wiek: 24
5. Doświadczenie w adminowaniu: Brak
6. O sobie:  spokojny , wesoly chlopak
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [04.09.18] Awans [27.09.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

1. Nick w grze: why?
2. Serwercs-kopytko.pl [dust2 only]
3. Steam ID*: STEAM_0:0:441873050
4. Wiek: 28 lat
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Biorąc pod uwagę, że parę wiosen mam za sobą to i kilka projektów własnych serwerowni zaliczyłem, które raczej nie wypłynęły z portu ale próbowałem... (Na własnym serwerze dedykowanym, który konfigurowałem na Debianie od podstaw) Przed przerwą z CS'em administrowałem na Puchatku czy CSKatowice. Jejku, no dobra. Napiszę tak: doświadczenie - duuuże. :)
6. O sobie: Kliknij tutaj.
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

 

 

// Nie wiem czy nie za szybko dla Ciebie na admina ze względu na krótki czas gry od czasu powrotu. Zobaczymy. Podanie przyjęte, wyślij mi na pw hasło do admina ~ Darek [12.09.18] Ranga odebrana - w ciągu miesiąca grałeś tylko 6 dni, reszta to niezgłoszone nieobecności - obecnie od 9 dni CIe znów nie ma. Jak wrócisz do gry to zachęcam do złożenia podania o zwykłego admina [18.10.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Nick w grze: Kasztelan
2. Serwer: DD2
3. Steam ID*: 0:0:199043196

4. Wiek: 22

5. Doświadczenie w adminowaniu**: Parę lat adminowałem skilluj.com i innych mniejszych serverowniach 
6. O sobie: Kacper lat 22 z Częstochowy, wróciłem do csa nie dawno a reszta jest znana  ^ ^
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: TAK

 

 

// Podanie przyjęte, admin dodany na takie samo hasło jakie masz na vipa ~ Darek [15.09.18]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×