Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Dalej dalej rece gadzeta

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela (z gry): 312
3. Nick oskarżanego (z gry): Dalej dalej rece gadzeta
4. Dokładna data (dzień+godzina): 2015-08-02 11-13?
5. Mapa: de_dust2
6. IP oskarżonego109.241.197.210
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:104908415
8. Dowód przewinienia: Wpiszcie tutaj: http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/logi_chat/dd2/szukaj.php jego nick
9. Dodatkowy opis: Gość zgłaszał mi i Giezowi że jeden z graczy miał czity. Giezio zaczął to sprawdzać jednak to nie wystarczyło i ciągle ponaglał i przeklinał na sayu. Zwróciłem mu uwagę. Po czym gracz zaczął puszczać muzykę w trakcie gry za co dostał bana na 5 min. Po powrocie zaczął straczyć mnie atakiem ddos, że sobie nie pogram. Sprawia wrażenia 12-latka który się puszy przed monitorem gdy ktoś lepszy go bije. Nie jest to pierwszy przypadek i wiecznie ten gracz sprawia problemy: http://www.bany.cs-kopytko.pl/search.php wyszukajcie sobie jego steam. Składam wniosek o perma dożytowniego. Psuje on atmosferę ciągle przeszkadza puszcza muzykę i denerwuje. Oby jak najmniej takich graczy.

Btw zwracam się do Macina (oskarżonego): ja też jak widzisz mam Twoje IP ;)

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dożytowni ban ... pierwszy raz się z takim określeniem spotkałem :P 

 

Widzę, że mu wlepiłeś już bana na Tydzień i dobrze. Już kiedyś ban na 1 dzień od Petrusa nie pomógł, to faktycznie należy mu się perm, bo patrząc na to ile banów (za to samo) wyłapał, a do tego czytając jego wypociny na say'u stwierdzam, że ludzi (takich jak on) z poziomem IQ zbliżonym do Gąbki pełnej kocich sików trzeba od razu się pozbywać na stałe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wreszcie się ktoś nim zajął ...

Kilkakrotnie zgłaszałem go na GG ze puszcza muzykę , gdy admini wchodzili przestawał puszczać.Admin wyszedł znowu.Straszny syf był przez niego na dd2 .

Liczę że go już nie zobaczę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie raz byłem świadkiem jak puszczał muzyke na serwerze, admin wchodzi i cisza... Ponadto też widziałem zgłoszenia na GG o tym fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli gracz będzie dalej przeszkadzał w grze proszę pisać do kogoś z UB-team, kara zostanie odpowiednio nałożona. Może bany te które będą nakładane czegoś go naucza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×