Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Propozycja dotycząca 2 serwerów !

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy serwer: COD

63608553361315997063.jpeg

GT mówi samo za siebie, grą na tym serwerze cieszy się tylko i wyłącznie HLTV !!!

Mój pomysł jest taki, aby przerobić coda na serwer cs:go + skiny + skrzynki + klucze + rangi cs:go, może ktoś grał na takim serwerze i wie o co chodzi, możecie popatrzeć na takie serwery, jest ich mało ale wszystkie pełne : ) 

 

W skrócie o co chodzi w takim modzie: Pod koniec każdej mapy kilka osób dostaje klucze/skrzynki , gdy ma już klucz i skrzynkę do niego otwiera je i dropi skiny np do m4/ak/awp/kosa

23379939060171828340.jpeg


Drugi serwer: DD2

Tu pod względem grywalności jest lepiej, ale też nie super . 

Moja propozycja co do tego serwera jest wgranie pluginu na rangi z cs:go, będzie to urozmaicenie i wyróżnieie serwera wsród innch tego typu, a może nawet ściągnie to graczy, gdyz nie widzialem żadnego serwera dd2 + rangi cs:go .


Petrus co ty na to ? 


 

 

 

 

 




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak
2 nie .skoro są gracze to lepiej zostawic to w spokoju bo stanie się tak jak z Tp a tego raczej byśmy nie chcieli.

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Według mnie propozycja nr.1 Odpada słyszałem że myth i nie tylko próbują rozkręcić i udoskonalić serwer nr.2 też jak dla mnie nie potrzebna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

że myth i nie tylko próbują rozkręcić i udoskonalić serwer



Te rozkręcanie i udoskonalanie coda trawają już kilka ładnych miesięcy jak nie już rok . Ni elepiej zmienic na mod który jest lepszy, i ludzie chcą na takich grać ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z robotą będzie teraz mała przerwa, ponieważ wyjeżdżam, lecz mamy pewne plany ostateczne nad odratowaniem serwera :) Liczymy na zwiększoną liczbę graczy na przełomie sierpnia/września. Jestem dobrej myśli, ponieważ był okres, że COD ... drgnął przez jakiś okres. Serwer jest do odratowania, wystarczy tylko jeszcze trochę czasu, oraz ewentualnej pomocy małej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój pomysł jest taki, aby przerobić coda na serwer cs:go + skiny + skrzynki + klucze + rangi cs:go

Pragnę zauważyć, że Valve zakazało używania takich pluginów na serwerach. Już ich nigdzie nie znajdziesz, zostały wycofane również z Naszych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dobra, a więc tak na prośbę petrusa opiszę dokładnie na czym polega ten mod, bo chłopak pomyślał, że ja chcę zmienić mod na serwerze CS:GO.

A więc w modzie CS:GO MOD do cs 1.6 chodzi o :

39320213361907947142.jpeg

Czyli na koniec mapy 5 losowych osób będących na serwerze dostaje skrzynkę do której musimy mieć klucz, który możemy dropnąć bądź kupić, a dropimy je np: zabijając hs, z kosy, lub za rozbrojenie bomby/splantowanie

Jest 5 rodzai skrzynek : Do AWP/M4/AK/FAMAS/DGL jakoś jeszcze można dropnąć kosę, ale nwm jak.

61317343061715807167.jpg

Przykładowe skiny do awp

66923664651480218222.jpeg

Reszka screenów:

37845342913958675648.jpeg

45163189071258450319.jpeg 



Z tego co wiem to jest tylko 1 serwer z takim modem, i jest praktycznie cały czas 32/32 . Myślę, że na pewno grało by na nim więcej ludzi niż na cod teraz : ) 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a więc tak na prośbę petrusa opiszę dokładnie na czym polega ten mod, bo chłopak pomyślał, że ja chcę zmienić mod na serwerze CS:GO.

Pomyśłałem dokładnie tak samo jak Petrus. :P

 

Propozycje warte przemyślenia, ale strasznie dużo roboty z tym będzie...

Pewnie zaraz znajdzie się ktoś i wyskoczy, że "trzeba to robić, bo serwery padają".

 

Masz jakiś link do tego moda czy coś? Przyjrzę się temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz jakiś link do tego moda czy coś? Przyjrzę się temu.

Nie pochodzi to pod te blokady Valve? Z tego co zrozumiałem, każdy plugin, który jest tożsamy do tego czym handluje firma jest zakazane.

Dajcie link do pluginu, zobaczymy. Poza tym jeżeli ma to tylko 1 server, to albo to plugin autorski i nikt go nie ma... albo zaraz dostanie bana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wiesz nie każdy posiada cs-go, co po niektórzy (bo maja lepsze sprzęty). Myślę zostawić tak jak jest. Albo jak wolisz zrobić wszystkie serwery na GO. Tylko zapytań się kto będzie grac.??? Jak dla mnie odpada coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Narazie ten serwer od miesiąca stoi .  

Serio miesiąc ?...

Brak poparcia z mojej strony.

 

A co do DD2 to też nie. Jest dobrze jak jest, nie narzekajcie tak na ten brak graczy... Są wakacje, ludzie wyjeżdżają, nie mają czasu siedzieć przy kompie.

Za oknem pojawi się biały puch i od razu każdy będzie wbijał na nasze serwery ;)

Każdy serwer przechodzi taki kryzys, nie tylko u nas, więc nie ma sensu już się bawić w jakieś udogodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, black jaki ty tempy jestes.. Ktory to juz raz moie to nie ma byc serwer cs:go tylko cs:go mod na serrwer cs 1.6, czaisz pokemonie ? Naucz się czytac ze zrozumieniem !

 

Serio miesiąc ?...

Brak poparcia z mojej strony.

 

Nie rozumiem cie, serwer ktory przez miesiac praktycznie zawsze pelny to zle? No ale ja rozumiem przeciez serwer ktory zawsze pusty jest lepszzy -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gdybyś opisał to jaśniej to nie było by problemu, nie wiem dlaczego od razu wyzywasz (może wiek pierwszego dojrzewania). Sam czytałem ten post z 3 razy i myślałem tak jak Black.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za odkop ale tez o tym myslelem aby zrobic serwer ktory bedzie wygladac tak ja Cs Go. Gralem ostatnio na takim serwerze gdzie sa skiny, mapy z Go i dodany jeszcze molotow. Ludzi jest tam ciagle full wiec mysle ze mozna cos takiego zrobic szczegolnie ze na Codzie nik juz praktycznie nie gra :)

Edytowane przez mat0507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez tam tez sa premki i na pewno ktos kupi. A kto Coda utrzymuje ? skoro sa pustki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zapraszam tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44168-zmiana-na-zombie-diablo/&do=findComment&comment=201449

 

Zachęcam do pomocy zarówno przez kupowanie usług w sklepiku, jak i fundowanie reklam. Powoli rozkręcimy wszystkie serwery, jednakże proszę wszystkich o pomoc i zaangażowanie.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×