Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

RANGA ODEBRANA DD2 - 312

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

2. Wiek: 30

3. Czas spędzony na Serwerze: ponad 800h czyli jakieś 33 dni z mojego życia ( :o) http://www.gametracker.com/player/312/193.33.177.12:27126/ z dwóch nicków

4. Dlaczego Ty? Jakie masz pomysły zmian na serwerze? Jak wyobrażasz sobie swoja pomoc dla serwera?: Modyfikacje pluginów by wszystko śmigało jak powinno, wprowadzenie większej grywalizacji, co wiąże się ze zmodyfikowaniem skryptu statystyk zapewne. Kurs szybkiego pilotażu dla adminów jak poprawnie rozpoznawać czitów by nie robić przypału i roboty zbędnej dla UBS, da się zauważyć że wyroki części adminów często są bezpodstawne. Oddzielne forum do własnego rozliczania spraw i informowania o wszystkim. Chcę tam zgrupować wszystkie informacje odnośnie serwera by ułatwić życie adminom. Chcę też wprowadzić kulturę zapraszania zasłużonych graczy do zostania adminem. Im więcej tym bezpieczniej. Nic nie wkurza bardziej niż serwer o który nikt nie dba.

Tyle i aż tyle na start. Po 100 dniach zapraszam na konferencję prasową na której sobie to podsumujemy.

5. Akceptacja Regulaminu: Tak

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ciekawe i przekonujące Exposé, jednak mamy kryzys gospodarczo-kopytkowy i trudne zadanie przed Panem, więc nie wiem, czy się Pan uwiniesz z tymi ambitnymi zadaniami podczas trwania swojej kadencji :P 

 

Mimo wszystko ma Pan mój głos :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ciekawe i przekonujące Exposé, jednak mamy kryzys gospodarczo-kopytkowy i trudne zadanie przed Panem, więc nie wiem, czy się Pan uwiniesz z tymi ambitnymi zadaniami podczas trwania swojej kadencji :P

 

Mimo wszystko ma Pan mój głos :)

Naobiecywałem, jak nie wyjdzie najwyżej spieprzę do Brukseli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×