Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
grizzly

admini vs gracze

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Cobyście powiedzieli, żeby zorganizować turniej między adminami i graczami załóżmy 5x5 <beisbol> . Może jakaś skromną nagrodę by się zorganizowało dla zwycięskiej drużyny? (admini grają by charytatywnie :P ). Przyciągnęło by to może nowych graczy albo starzy by wrócili :D Miejsce czas i szczegóły do ustalenia rzucam tylko luźny pomysł

 

5 miłego popołudnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, z reguły takie eventy nie wypalają.

Trzeba dobrze takie coś zorganizować, aby później nie było niedomówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Mefix ma racje co do jednej rzeczy - Słaba organizacja takiego eventu = Zawalenie całego konkursu. Co do ilości drużyn to zawsze można odpowiednio ustawić. Jeżeli będzie wielu chętnych po stronie adminów, jak i graczy to zawsze można ustawić więcej niż jedną drużynę reprezentującą Adminów, jak i Graczy i pod tą ilość zespołów jakiś system ustawić ;) Cytując Jacka Gmocha "Ja to bym widział tak", by na wszystkie drużyny biorące udział w evencie "pilnowali" dwoje "sędziów". Myślę, że dwójka sędziów powinna wystarczyć, a do ich obowiązków będzie oczywiście:

- Obserwacja meczu (czy wszystko przebiega zgodnie z regulaminem konkursu/serwerowni) jak i spisywanie ostatecznego wyniku

- Sporządzenie, oraz stałe edytowanie tabeli wyników

- Informowanie i zarządzanie która z którą drużyną w jakim terminie będzie grała 

 

Nie jest to dość łatwe zadanie, aczkolwiek ja się do gry w takim evencie nie nadaje :P Więc mogę się wziąć za sędziowanie jeżeli pomysł by przeszedł, lecz potrzebowałbym jeszcze jednego aktywnego człowieka ;) Jeżeli się takowy znajdzie i dojdziemy do porozumienia wszyscy z zasadami eventu itd itp to jak najbardziej jestem ZA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio myślicie że jak zorganizujecie takie coś to starrzy gracze wrócą? taa już widzę tą reakcje "WOW na kopytku jest turniej wow wracam i gram tam aż do śmierci" taa a zabity terrorysta wstanie i zacznie klaskać. Ja jestem na nie bo to i tak nie wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli widzicie stary, przedawniony temat to należy go zgłosić do zamknięcia, a nie niepotrzebnie odświeżać - @@Buczka.

 

Nie planujemy obecnie żadnego turnieju. Jeżeli znajdzie się chętna osoba do przeprowadzenia takiego eventu w przyszłości to oczywiście można się zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×