Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jaason

Info o flashu

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na ciekawy plugin, który pomoże w ustaleniu kto z teamu nas oślepił, albo kogo my oślepiliśmy i ich ewentualnym przeproszeniu ;)

http://amxx.pl/topic/65962-pokazuje-kto-nas-o%C5%9Blepi%C5%82-flashem/

Proste i pozbędziemy się zgadywania i zbędnego obrażania niektórych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że ktoś już taką propozycję kiedyś podał, lecz nie mogłem jej znaleźć we wcześniejszych wątkach ...

 

W każdym razie teoretycznie plugin niepotrzebny, ponieważ na say'u jest napisane i kolorystycznie oznaczone kto jakim granatem rzucał, lecz w praktyce ten plugin mógłby się przydać, ponieważ mimo wszystko trochę ułatwiłby życie. Reasumując - Gdy się go nie wprowadzi myślę, że większych protestów ta decyzja nie wywoła ;) bo i bez tego można dojść kto czym rzucił. Plugin wyłącznie dla wygody graczy i adminów, więc jestem na Neutral z przychylnością bardziej na TAK ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

myth informacja o tym kto rzucił granatem nie jest specjalnie wyróżniona i czasami ciężko się połapać jeżeli nagle powiedzmy 4 graczy rzuci w tym samym czasie np na długą granacik. Też sprawdzałem czy taki temat już był i nie znalazłem a ostatni grałem na serwerze gdzie jest to wykorzystywane i mi się spodobało. Łatwo konkretnie zwrócić uwagę komuś. Dobrze to się sprawdza zwłaszcza dla flashujących na respie. Wtedy wiadomo kto to i admin może szybko zareagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że plugin będzie bardziej służył do wyzwisk w kierunku oślepiającego niż do przeproszenia przez kogokolwiek kto to zrobił. Myślę, że plugin wprowadzi tylko więcej wyzwisk i nie da wiele pożytku.

 

Odnośnie oślepiających na respie, ktoś tego nie robi raz tylko ciągle i bez problemu można to wykryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "Teoretycznie plugin niepotrzebny, a w praktyce plugin mógłby się przydać" ;) Dobrze wiem, że w sytuacji rzucenia więcej niż 2 flashy na raz nie będzie się robiło dochodzenia w połowie rundy kto jakim i gdzie flashem rzucił ;) 

 

Co do propozycji, to była taka napisana już wcześniej, ale na serwerze TP (stąd moje skojarzenia, że to kiedyś było napisane :P), a że TP i DD2 rządzi się innymi prawami, to może na DD2 ta propozycja przejdzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę, że plugin wprowadzi tylko więcej wyzwisk i nie da wiele pożytku.

A ja myślę, wręcz odwrotnie, że przewrotnie zmniejszy ich ilość. Gracze przestaną czuć się tak anonimowi, bo może się uda ukryć. Będą bardziej uważać.A nawet jeśli kogoś najdzie ochota na oczernienie kogoś to wie do kogo to kierować a nie obrażać i szukać 2-3 winnych. Mówię to nie tylko teoretycznie. Wynika to z obserwacji gracza.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Darek jeżeli pójdą wyzwiska to osoba która rzuciła celowo się nauczy na drugi raz a tak będzie robiła sobie nadal jaja z innych i robiła to celowo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz wypowiadam się w tym wątku. Mam 2 pytania:

- Czy plugin nie będzie wykorzystywany do sprawdzania, czy ktoś kogoś oślepił? Dla przykładu, rzucasz flesh i zamiast od razu wyskoczyć, czekasz sekundę na napis, czy przeciwnik został oślepiony.

- Jak to ma pomóc adminowi w wyłapywaniu rzucających flashe, skoro informacja o tym pokazuje się tylko zainteresowanym graczom? Admin nie zbanuje przecież kogoś, bo ktoś inny napisał, że wie kto go oślepił specjalnie. W niczym to nie ułatwia sprawy, poza sytuacją, gdy sam admin zostaje oślepiony.

 

Jeżeli ktoś fleshuje specjalnie (najczęściej na respie), to od razu widać kto to robi... W pluginie bardziej chodzi o wyłapywanie przypadkowo nieumiejętnie rzuconych pojedynczych fleshy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja pokazuje się tylko dla członków teamu tzn to że rzucisz flasha przeciwnikowi i go oślepi wtedy Ty nie dostajesz takiej informacji. Adminowi to pomoże nie bezpośrednio a pośrednio. Ludziom zgłaszającym łatwiej będzie zidentyfikować użytkownika który ich oślepił i ewentualnie zlecić to adminowi do załatwienia. Co innego jak zrobi to jedna osoba a co innego jak wiele. Poza tym po zgłoszeniu nawet od jednej osoby admin wie na kim skupić uwagę.

 

Ten plugin to tylko informacja o tym czy ja oślepiłem kogoś ze swojego teamu lub kto z mojego teamu mnie oślepił. Nic więcej.

Edytowane przez Jaason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×