Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RazLoL

Sprowadzamy graczy

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio grał na codze(były tylko 2 osoby)

Mam pare pomysłów do wprowadzenia

1. Wsadzi normalny ks., tak żeby dało sie byrać co się chce

2. Wprowadzić pewnom fajnom rzecz :D, mianowicie taką, żeby każdy za killa(za zabitego gracz) dostawał coś takiego jak klucz, kości, czaszki, wnętrzności itd. możecie sami wymiślić :) i oczywiście sklep do tego, działa to na zasadzie zwykłego sklepu za $$$$$

3. Dywizja, nom to tak :D

-Żołnierz (+50xp) dodatkowy exp za zabójstwo, od 50 poziomu

-Podoficer (+100xp)od 80 poziomu

-Oficer (+200) od 120 poziomu

-Generał (+450) od 170 poziomu

....

Moża chyba przywrócić max 400 poziom

Petrus, rozważ to :D to przciągnie graczy, obecnie też gram na takim serwerze, a graczy jest masa i jestem 6 w top :D(musiałem się pochwalić :) )

Piszcie co o tym sądzicie. Pisałem z komy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dywizją to przyznam, że ciekawy pomysł. Nie natrafiłem na niego jeszcze na żadnym z serwerów. Natomiast podpunkt 1 i 2 jest napisany na odpierdziel i jest praktycznie niezrozumiały, więc wytłumacz dokładniej o co chodzi chociaż w podpunkcie 2 dokładnie na czym to miałoby polegać dokładniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt 1. Ok

Punkt 2. I co z tymi kosciami, czaszkami itp do czego mialyby słuzyc?

Punkt 3. Ciekawe, ale to nie bedzie tak ze im wyzszy lv. to bedzie latwiej ? ( Powinno byc jakies wyzwanie ;) )

 

Opisz dokladnie co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam pkt. 2

Chodzi o to

podam przykład: np. Ja jako gracz zabijam innego gracza i dostaje za zabicie go  2x KLUCZ ( możecie to nazywać jak chcecie: kości, czaszki itd. można coś wymyślić), po drugie wpisujemy "/sklep"(najlepiej zrobić to tak) i wyskakują nam 2 pkt.

 

                     1.sklep za $$$

                     2.sklep za klucze

A w sklepie pod numerem 2, w sklepie pod numerem 1 to samo tylko za $$ np.:

    1.hp+30__koszt 2 klucze

    2.losowy perk___koszt 10 kluczy

 

Na tym to polega. Wyjaśnione jak dla totalnych troglodytów...  :D szczała



Natomiast podpunkt 1 i 2 jest napisany na odpierdziel i jest praktycznie niezrozumiały, więc wytłumacz dokładniej o co chodzi chociaż w podpunkcie 2 dokładnie na czym to miałoby polegać dokładniej. 

Punkt 2 masz już wyjaśniony. A co do 1:

Mianowicie chodzi o "/ks", nie podoba mi się w grze to że "ks" jest pod przyciskiem "x", lepiej było by, gdyby działało to na zasadzie punktów

1. UAV

2. Counter UAV

Itd. tak żeby dało się wybrać..  szczała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czaje podpunkt 2 ;) Ale myślę, że te klucze/czaszki/pieluchy czy jak to tam nazwać można ciut inaczej wykorzystać. Po co robić dwa takie same sklepy, w których się tylko waluta zmienia??? W sklepie za $$ z gry można zostawić jak jest, a w sklepie za te kluczo czaszko pieluchy można dostać zupełnie inne rzeczy jak np. jakieś ulepszone bronie. Pomysł mój czerpie inspiracje od niektórych Zombie Mod gdzie używane są bronie "złote" z których zadaje się więcej DMG. Myślę, że w tym sklepie za te rzeczy można poustawiać odpowiednio jakieś Złote AK, M4, Deagle i tego typu rzeczy, byle nie drugi taki sam sklep z tymi samymi pozycjami jak sklep za $$ bo to by było monotonne trochę. W tym sklepie ludzie i tak kupują tylko dwie rzeczy - Exp i Losowy perk ;) 

 

Co do KS to akurat nie mam zdania. Mi tam odpowiada jak jest, ale może komuś jeszcze to nie odpowiada? Tego nie wiem, ja mogę się dostosować pod większość ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sklep to niezły pomysł, ale można zrobić tak, że w tym sklepie tez będzie możliwość kupienia perku, ale z tych lepszych i oczywiście cena musi być większa np.: za kila będzie się dostawało 2 klucze, a perk będzie kosztował  40kluczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic perk, musisz miec 20killi - kazdy zdobywa dobry perk w okolo 10 killi ale OK.

Albo zrobic tak jak mythbusters napisal (inne ,,produkty" w tym sklepie) albo nie robic wcale. Po co 2 takie same sklepy z inna waluta ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

___A ja jeszcze wrócę do map ,, na mapie zmiana by dotyczyła wystroju, szaty graficznej mapy ,, plan mapy (mapa mapy) pozostaje bez zmian. Nuke dla przykładu by miał inne kolory ścian, gdzieś stolik, szafka, plakat itp ... zmian można mnożyć w nieskończoność tak, że mapa jest nie do poznania, a dalej nazywa się tak jak wcześniej i była by o wiele ciekawsza,,, Coś nowego, a jednak to samo.   

Edytowane przez detonator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tez dobre urozmaicenie z tymi ,,dodatkami" do map

Jestem za °ͺ_͵°

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mapą jest dużo zabawy, converterem i 3ds maxem, za dużo roboty, modele tworzyć żeby coś dodać, taki jeden stolik 

Edytowane przez RazLoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

___Gotowca ściągnąć z servera (tu reklama) nie dało by rady ? 


 

___a konkretnie mapa nazywa się de_nuked , a nie de_nuke (mapa mapy bez zmian),, najlepiej by

 

było podmienić mapy, a nie dodawać,, próbnie na cs-k DM yo

 

Dla nie znających mapy

 

Edytowane przez detonator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgadzam się z @detonator. Takie dodatki to nie dość, że dużo roboty, to jeszcze to całe cholerstwo będzie się długo strasznie pobierać dla tych co pierwszy raz będą wchodzić na serwer. Jak już, to podmienić mapkę, ale czy to takie potrzebne? Nie jestem w 100% przekonany. Są zwolennicy takich zmian graficznych, ale są też zwolennicy standardowego wyglądu map. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×