Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

ODRZUCONE Podanie ^,o

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ` Fucktycznie # . ale # na serwerze nie dziala wiec teraz ` Fucktycznie ^
2. Steam ID: Profil
3. Wiek: 17
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): b_560x95.png
b_560x95.png
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Dosyć spore 
6. Znajomość obsługi admina (x/10): 9
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Wsumie to kilka minut temu John Ramo mnie namówił do złożenia tego podania, ponieważ zamierza od odbudować ten serwer, i chce żebym mu w tym pomógł . 
8. Mikro [TAK/NIE]: Zepsute, ale bd nowe . 
9. Akceptacja Regulaminu: Jasne
10. Reklamy/Punkty: punkty
11. Linki do poprzednich podań: 
http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/42715-podanie/  <-- w tym sa wszystkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożesz? Będziesz na serwerze nawet jak będzie pusty? Teoretycznie wykorzystałeś już limit podań, więc mam nadzieje że to nie na tydzień gry podanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Darek

Pomożesz?



Tak

Będziesz na serwerze nawet jak będzie pusty?



Tak

Teoretycznie wykorzystałeś już limit podań, więc mam nadzieje że to nie na tydzień gry podanie?



Nie

______________________________________________________


Sorry za wypowiedz : |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadaje pytanie i odpowiadasz to nie masz za co przepraszać. Jestem na TAK zatem, życzę powodzenia przy rozkręcaniu serwera i nie zawiedź Nas oraz odwiedzaj serwer minimum na tą godzinke dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zaakceptowanie tej kandydatury przez administracje kopytko .Wiem ze wyczerpał juz limit bycia adminem na serwerowni ale ja w niego wierze .Przede wszystkim miał już admina nie raz na tej serwerowni więc wie co w trawie piszczy a to dużo mi ułatwi i pomoże.Obiecał mi ze sie postara jak tylko może,więc trzymam go za słowo.

 

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak miałeś własną serwerownie nie wiem co wam nie wyszło, ale miałeś już tyle szans i każdą marnowałeś. 

 

JESTEM NA NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

JESTEM NA NIE.



Sądzę, iż twa wypowiedz jest spowodowana tym, iż zgłosiłem zamknięcie tego tematu :  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44685-sk%C5%82adka-na-reklam%C4%99-serwera-tp/&do=findComment&comment=200615

Weź się tak gościu nie napinaj.

+ to mogłeś sobie darować... Wyluzuj ^^

86386030955128362775.png

__________________________________________________________

Poraz kolejny sorrki za wypowiedz : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fucktycznie miales już wiele szans,i za każdym razem mialeś wyjebane. Więc nie wiem po co dajesz coś co tobie pisałem. Poza tym co pisaleś sam jesteś gimbazo który nie wie co ma z sobą zrobić.

 

Własne forum nie wypaliło to lepiej wrócić gdzieś gdzie i tak Admina możesz nie dostać.

 

Dość mam już twojego zachowania (12 latka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fucktycznie miales już wiele szans,i za każdym razem mialeś wyjebane. Więc nie wiem po co dajesz coś co tobie pisałem. Poza tym co pisaleś sam jesteś gimbazo który nie wie co ma z sobą zrobić. Własne forum nie wypaliło to lepiej wrócić gdzieś gdzie i tak Admina możesz nie dostać. Dość mam już twojego zachowania (12 latka).

 

Pozostawię to bez komentarza : ) 

tez postaram sie zrobic cos zeby ten serwer ruszyl jak bede na pc to bede probowal zapraszac ziomkow i pograc tam troche 



Przyda się ; )
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie wyglądało na obiecujące, ale tą zbędną dyskusją pokazałeś że nie wiele sie zmieniło w Twojej osobie. Jest regulamin tego działu, a tu sie wrodziła dyskusja zupełnie niepotrzebna. Zmieniam moje zdanie na NIE i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie było obiecujące... dlatego było tak długo otwarte. Duże znaczenie miał fakt poparcia ze strony osoby starającej się rozkręcić serwer - JOHN RAMBO, jednakże obecnie wycofał je i razem stwierdziliśmy, że ciągłej nie nadajesz się na to stanowisko. Nie zniechęcaj się i graj dalej u Nas, pomimo tego werdyktu.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×