Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JOHN RAMBO

Składka na Reklamę serwera TP

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie witam!!!

 

Konkrety.Robimy składkę na reklamę serwera TP  na stronie  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAAahUKEwj5ncfAt9bHAhXhg3IKHfBxCG4&url=http%3A%2F%2Fserwery.wiaderko.com%2F&usg=AFQjCNEI_JSxJGI0BJgwdxD2Uq64e7IasA

 

Wiadomo serwer TP jest w stanie jakim jest i każdy chciałby zeby było jak  kiedyś  ,ale nie robiąc nic dojdzie do tego ze serwer zostanie zamkniety  .Kazdy pamieta ten serwer jak prosperował doskonale i ciężko było się na niego dostać i jaka ekipa była do gry.

Reklama ta pomoze nam sciągnąc nowych graczy na serwer a po drodze starych graczy którzy napewno nie zapomnieli tego serwera. Odnosnie reklamy bierzemy oczywiscie pod uwage top 25 .

 

Do rzeczy .Proponuje zrobić składkę min 5zł -maks 10zł  .Kazdy się deklaruje od razu w tym poscie ile wplaci -wiadomo nie kazdy pracuje ale mysle że te 5  zł to nie majątek (nie jeden przepali więcej ...)  a dzieki temu cała maszyna TP z powrotem ruszy.

Chce usłyszeć tylko wypowiedzi konkretne a nie żadne typu jak bede miał to wpłace,albo jak bym miał to bym wpłącił -bo to dla mnie się mija z celem.Jak ktoś naprawdę chcę to i potrafi...

Jeszce raz zaznaczam konkrety.

 

Na początku proszę o wasze krótkie zdania na ten temat .A pózniej myślę ze jak wszystko wypali podamy  konto Petrus lub moje i reklama zostanie wykupiona. Pragnę zaznaczyć ze będe chciał by wpłaty były jawne czyli na forum będzie podane ze np pan o nicku Kowalski wplacił tyle i tyle. Wszyscy gracze będą wiedzieli ile kto się dorzucił  i ile zebralismy .

 

A zapomniałbym : bierzemy pod uwagę tylko przelew (wpłate na konto) ze wzgledu na to że sms poprostu za dużo zabiera.Poza tym przelew w dzisiejszych czasach wydaje mi sie ze nie zrobi nikomu żadnego problemu.

 

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×