Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Amano

Wybuchowy gracz - popapraniec^mp3 :)

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 
Chciałbym was zaprosić do lektury, w której poruszę sprawę pewnego człowieka który gra na tym serwie, oraz uważa się za Boga tej gry. 
Mowa oczywiście o nikim innym a o popapraniec^mp3. Mam świadomość że po wstawieniu tego posta spotka mnie hejt ze strony użytkowników, gdyż osoba ta jest nietykalna.
Przejdźmy do sedna, popapraniec jest zamknięty w świecie Counter-strike i gdy tylko zacznie przegrywać to wybucha niczym C4. Jako że jest zadufany w sobie toteż nie widzi swoich błędów i rozpoczyna narzekanie, wytykanie błędów i wyzywanie innych. 
Kilka przykładów:
- Ginie On - wyzywa innych że go nie osłaniają itp... 
- Ginie ktoś inny, przez co team przegrywa - wyzywa go że jest zerem i nie potrafi grać. 
- Gdy ktoś gra dobrze i jest po stronie wygrywającej, wyzywa go że ma tak mało fragów po stronie która wygrywa. 
Pewnie jest jeszcze wiele innych przykładów których nie podałem. 
Cóż, rozumiem gdyby np. przegrywał mecz na ESL, emocje dają górę i człowiek się denerwuje, albo chociaż na serwerze TP gdzie ważna jest wygrana drużny. Ale cholera jasna, to jest FFA, jeden gra lepiej, drugi gorzej, jeden ma więcej doświadczenia, drugi mniej, nie trzeba go od razu wyzywać, zwłaszcza gdy samemu gra się przeciętnie biorąc pod uwagę swój staż o czym napiszę niżej. 
Podczas naszej rozmowy na steam oprócz wyzwisk dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy, ale skupię się na dwóch:
- Rozpisywał taktyki w 2005 roku - to mnie rozśmieszyło najbardziej, skoro jest takim taktykiem oraz pro-gammerem to co on robi na FFA? Powinien być graczem albo trenerem w jakiejś drużynie. 
- Napisał także że on może robić sobie co chce i nie spotkają go za to żadne konsekwencje bo ma znajomości wśród adminów. 
Skoro w 2005 roku rozpisywał taktyki, wychodzi na to że CS gra ponad 10 lat i prezentuje taki niski poziom? Śmieszne. 
Ja grając 3 lata z przerwami odstaję z umiejętnościami tylko trochę, wiadomo czasem lepiej wie jak się zachować w danej sytuacji bo ma więcej doświadczenia.
Posiada rzeszę swoich fanów i fanek, które go zaciekle bronią (bardziej skupiają się na tym niż na obronie BS'a). 
Counter-strike jest grą drużynową więc ważne jest by współdziałać, ale nasz kochany Konradek chyba nie do końca zdaje sobie z tego sprawę i gdy tylko mu coś nie spasuje to zaczyna grać sam, nie interesuje go co się dzieje, czasem nie chce mu się ruszyć dupy by odbić BS, bo po co? Skoro team nie przypilnował A, to On już tam nie pójdzie. Rozumiem że jest coś takiego jak zachowanie broni, sam czasem zachowuje, ale nie w przypadku gdy jest 3:4 a on sobie biega z koleżanką po mapie. 
Nie będę się dalej rozpisywał, większość osób i tak pewnie zacznie hejtować nawet nie przystępując do przeczytania tego co napisałem.
Ciekawi mnie jak on się wypowie pod tym postem, chociaż znając życie napisze jakiś głupi tekst, albo zwyzywa, bo na kulturalną dyskusję go nie stać.  
Pozdrawiam osoby które przeczytały cały temat i zapraszam do dyskusji pod spodem.  :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to 100 % prawda, na początku olewałem to co mówi przez te mikro (złe rzeczy) teraz już tak łatwo u mnie nie będzie miał, bo już też mnie to irytuje ,nie ważne kto kara się należy , więc będę stosował odpowiednio kary z regulaminu admina . Jak napisałeś wyżej 

Napisał także że on może robić sobie co chce i nie spotkają go za to żadne konsekwencje bo ma znajomości wśród adminów. 

ze mną tak było bo lałem na to, mój błąd sory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak dwójka dzieci, która pobije się na w-fie, bo jeden drugiemu piłki nie podał.... :D Duzo emocji, dużo spiny ale kiedy zejda z boiska to za godzinę już kumple i gadają o pierdołach. Obaj macie Steam, proponuję dać sobie mute i do widzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tutaj nie chodzi o mute, chodzi o to że pewne osoby są nietykalne i robią sobie co chcą. On nie wyzywa tylko mnie ale wielu innych graczy którym coś nie wyjdzie lub słabiej zagrają.
Dziwne jest to że grał sobie z Pusią która ma staty 2:15 i mu to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie... wnioski nasuwają się same. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Moja opinia.

 

1. Sam, patrząc na sposób gry niektórych osób, zdarza mi sie nazwać pojedyńczego osobnika debilem lub idiotą. Nie widzę w tym nic złego. To tak jak nazwać szczupłego szczupłym, a wysokiego wysokim. Byle znaleźć umiar. Przegrywać nie lubię, przegrywać z idiotami w drużynie jeszcze bardziej

 

2. Podlizywanie się dziewczynom na tym konkretnym serwerze jest żałosne, ale to nie moje sprawa czy po 5 minutach gry i pisania na czacie stoicie przy komputerach jeszcze w majtkach, czy już bez.

 

3. Rozwiązaniem waszego problemu jest pisanie skarg adminowi, w czasie trwania gry. Jesli nie zareaguje? Piszesz skargę na forum NA ADMINA. 

 

Tyle :) nie wiem co więcej miałbym dodać, bo problem mnie osobiście śmieszy i jest dziecinny. Tak jakbyście mieli po 14 lat i zero dystansu do siebie.

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Ja próbowałem rozwiązać sprawę polubownie, już jakiś czas temu napisałem mu na steam żeby trochę przystopował, nie chciałem się kłócić czy coś, wręcz przeciwnie (wtedy jeszcze nie mieliśmy jakiejś kosy), tyle że on zamiast odpisać normalnie to zaczął mnie wyzywać, ja mimo to dalej bez wyzwisk próbowałem mu wytłumaczyć że to jest anormalne, on oczywiście dalej mnie wyzywał i się wymądrzał kim to on nie jest i czego nie może.
Przez całą rozmowę nie obraziłem go ani razu. Możecie go zapytać, chociaż nie wiem czy napisze prawdę, pokazał bym ss ale steam nie archiwizuje rozmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amano....Hahaha. Jak grasz jak noga,to niestety tak to bywa. :) Masz tu miskę (____) albo czekaj bo nie starczy (______________________________________). Jak nic się nie zmieni to zadzwoń na Policję,lub Straż Pożarną. Szkoda gadać,a i Przemek ma rację,ja nazywam rzeczy po imieniu takimi jakie są. Co do kręcenia beki na serwerze z graczami takimi jak Pusia naprzykład,to widzę jakąś zazdrość? Haha,miałem dość dawania info niedorajdom to zacząłem się bawić,a jak Ci to było nie w smak to trzeba było opuścić serwer lub przejść do innego teamu. I ja nie wypisuje ludziom na steam jaki to Ty jesteś tu cytuje "Pojebany i żałosny",bo do domnie zaraz takie informacje docierają. Jak widzisz jestem popaprany i tyle,skargi składaj synek tam gdzie trzeba i przestań płakać. Dziwne,że Przemek,Shadow,312,Blackhill,oraz reszta stałego towarzystwa jakoś nie ma złego zdania,a szczególnie o ilości info jakie daje Tobie i innym gamoniom,którzy nawet nie potrafią upilnować środka pirzez 15 sec. bo zapominają gdzie takowy się znajduję. Siedź w rogu i czekaj,aż ich wysztrzelamy,później dołącz do kobiet i dzieci w ogólnym lamencie ile to krwi tam było widać. Pozdrawiam i całuj mnie mocno wiesz gdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tez mam dobre zdanie o popaprancu. Jak sama nazwa wskazuje on jest popaprany.

 

Nie widze problemu, jak ktos kogos wyzywa to zglosic adminowi na serwerze lub na GG i admin rozwiaze problem.. Po co bezsensownie robic z forum ,,wyzywalnie" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W ogóle to się zastanawiam w jakim celu jest ta dyskusja tu prowadzona? Czy Amano zaproponawał coś,jakieś rozwiązanie rozpoczynając ten temat? Odnoszę wrażenie,że nie. Tylko jakieś żale tu wylewa. Co mam dostać perma bo Amano skończyły się chusteczki? Sam nie wiem.Jakieś lanie wody się tu toczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdro o jakąś Pusie? Nie bądź śmieszny, poziom zachowania jaki ona sobą reprezentuje to dno i wodorosty. 
Gram jak noga? Nie uważam się za kogoś na wysokim poziomie ale bez przesady, czasem idzie mi gorzej, czasem lepiej, czasem zdarza się otwierać, tak jak u każdego. 

Problem w tym że nie widzisz wad u siebie, dlaczego jeżeli ktoś gra słabiej (sam nie grasz dobrze, patrząc na twój staż w CS'ie) to go wyzywasz, ale jak jakaś dziewczyna gra słabo to nagle Konradek liże jej dupcie? 
Rozwiązanie? Myślałem że jesteś na tyle inteligentny że sam do tego dojdziesz, no ale już dobrze, skoro trzeba ci wszystko mówić to proszę bardzo:
Ogarnij się człowieku, to tylko gra, a jeżeli już nie wytrzymujesz napięcia to wyjdź z serwera, ochłodnij i wejdź z powrotem ;) 
Chciałem załatwić z Tobą sprawę prywatnie, ale skoro nie wyraziłeś chęci to cóż... 
EDIT: A co do jego nicku, to że ma nick popapraniec to znaczy że może bezkarnie zachowywać się jak debil? 

Jak ustalę sobie nick "GramNaWH" czy coś w tym stylu to mogę bezkarnie używać wallhacka? 

Edytowane przez Amano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty tu ciągniesz? Bo mi się wydaje,że już tak nisko upadłeś,że nie potrafisz utrzymać emocji chłopczyku. Wiesz,że większa część sewera już sika ze śmiechu patrząc jak się poniżasz tu na forum i wypłakujesz łezki nawet nie wiadomo do kogo? Po imieniu to my nie jesteśmy synek i nie Konradek koleszko,bo za mało od podłogi jeszcze odrosłeś żeby mi imię zdrabniać. I ja po prostu lubię dziewczyny,nie wiem jak ty? Choć homofobem nie jestem to Twoja morda osobiście Mi nie pasuje. Prosiłbym o zamknięcie tematu,który nic nie wnosi do życia serwera,tylko Amano urządził tu sobię jakaś kłutnie na łonie publicznym,w której osoboście już nie będę uczestniczył gdyż widzę z jakim dnem intelektualnym...a co do dna właśnie. Pusia to dno i wodorosty? Dziewczyna nawet nie umie dobrze grać,a ty ją wyzywasz? Zastanwów się człowieczku malutki. Poziom zachowania? Pokazałeś właśnie jaki Ty reprezentujesz i właśnie dlatego Cie nie lubię,bo jesteś skończoną gimbą,co udowodniłeś wyśmienicie. Czekałem na to i się nie pomyliłem. Pozdrawiam.

PS. Ja nie mam wad człowieku małej wiary. :*

Edytowane przez popapraniec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wy macie lat...

Znam popapranca już ładny rok i wiem że jest czasem "nerwowy i wulgarny" no ale każdy jest jaki jest nie zmienimy tego. Ja tam osobiście do popapranca nie mam nic ale jeśli nie stosuje regulaminu serwera to trzeba go ukarać (dowody)

Edytowane przez WerLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykajcie szybko ten temat, bo drugi mu odpowie i znowu zacznie sie kłótnia

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię trzymać emocji? Nie bądź śmieszny. 
Nigdzie nie mam zamiaru płakać bo gra to dla mnie w przeciwieństwie do Ciebie tylko zabawa, a nie życie. ;) 
Wcześniej myślałem że jesteś ogarnięty, wiedziałem że czasem wybuchasz i jakoś to akceptowałem, potem zacząłeś wyzywać Mnie, no cóż, chciałem sprawę załatwić na PW, nie udało się. Myślę nie każdy musi się lubić, ale dziś wchodzę na serwer a tam co? Popaprany dalej wyzywa ludzi, nie wytrzymałem i napisałem odpowiedni temat. 
Ośmieszasz się jedynie Ty i to z Ciebie śmieje się połowa serwa podczas gry. 
Nagle jak ktoś nie potrafi grać to go nie wyzywać? Nie spodziewałem się że napiszesz to Ty, osoba która wyzywa innych graczy za słabą grę. 
PS. Kłótnia* :)

Edytowane przez Amano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tu nie będę z Tobą lał wody kolego.Na każdą odpowiedz masz kolejne pytanie,które dla mnie osobiście jest idiotyczne.

Jak przychodzisz grać to graj jak należy. Nie czepiam sie poszczególnych graczy tylko teamu,bo to gra drużynowa i od tego trzeba zacząć. Ja gram dużynowo,daje info,pomagam itp. Jeżeli trzeba to nawet dupsko poświece dla dobra ogólu,czego Ty nie robisz nigdy. Rozpatrując Twoją gre w kategoriach dobry-zły daje zły,a drużynowo fatalny,nie masz ani wyczucia,ani finezji w swoich rozgrywkach,nie dopasowujesz się do tego co się dzieje na mapie i brak Ci elastyczności. Są gracze na tym serwerze i oni wiedzą o kim mówię,którzy robią dobrą gre,a wcześniej tak nie było,bo widzisz synek,czasami jak się dobrze kogoś opieprzy to rzeczy zmieniają się na lepsze,w Twoim przypadku to jak grochem o ścianę,bo jesteś tępy i tyle co tu dużo gadać. Moje zachowanie jest spowodowane tylko i wyłącznie brakiem akceptacji dla mułów bagiennych Twojego pokroju. Przykro mi tak wygląda rzeczywistość. Chcesz mnie tu pouczać i naprawiać? Tyle razy Ci smarku dupe ratowałem nigdy nie usłyszałem słowa "dzięki",gdy mi ktoś uratuje dupsko to zawsze powiem "dziękuję",to nas różni,ja może i chamem jestem,ale znajduję ludzi,z którymi gram i sie dogaduje,a to elita tego serwera,w której ty się nie znajdujesz,a nawet pięt nam nie możesz lizać. Zazdrość to na pewno przez Ciebie przemawia po części i widzę to choćby w tekście złośliwym,próbującym wywołać we mnie złość,a użyłeś tam zdrobnienia mojego imienia choć ręki Ci nie podawałem chłopcze. Powiem teraz brzydko,skończ już pierdolić i prowadzić tą jałową dyskusje bo ani mnie nie zagniesz,ani nie zdenerwujesz nawet,co najwyżej mogę ziewnąć bo za młody jesteś na dysputy ze mną.

Koniec rozmowy jak dla mnie. Już nawet nie będę patrzył na Twoje wypociny.

Edytowane przez popapraniec^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile Ty masz lat? Ciekawi mnie to gdyż cały czas wypominasz komuś wiek sam nie będąc wiele starszym ;)
Dziękuję za słowa krytyki w moją stronę, wiem już co muszę zmienić, na pewno nie będę brał przykładu z Ciebie patrząc na twoje 10 lat stażu i niski poziom umiejętności jaki prezentujesz. Od teraz zawszę będę dziękować ludziom za to że uratowali mi życie w grze. Nie rzadko zdarza mi się grać na poziomie takim jak Ty, dzisiaj miałem lepsze staty ale oczywiście miałeś jakieś śmieszne wymówki cyt. "Amano gra po stronie która wygrywa i ma tylko 13 fragów, co za zero" warto dodać że sam miałeś wtedy 8, przeniosło mnie do CT i jakoś utrzymałem staty wyższe od Ciebie. :)  

Edytowane przez Amano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając tą konwersacje, jak i tą skargę zauważyłem brak dwóch podstawowych rzeczy:

- Wzoru

- Jakichkolwiek dowodów (demka, SS'ów, zdjęć monitora komputera zrobionych chociażby korkiem od butelki) 

 

Pomijając już brak tych dwóch dosyć istotnych rzeczy wracam do sedna sprawy.

 

Popapraniec, jak i każdy inny grający w CS ma swoje wybuchy złości. Według regulaminu za jakieś chamskie odzywki Admin powinien dać upomnienie danemu graczowi, a gdy to nie zadziała kick'a, bądź bana na 5 minut. O co tyle krzyku? Rozwiązanie jest proste jak konstrukcja cepa. Gdyby Admin byłby zmuszony dać kicka, czy bana na krótki czas Popaprańcowi, to sam by On już przystopował i problem byłby z głowy. 

 

Po co te wypracowania, tyle czasu zmarnowanego? Należy zgłaszać takie informacje do admina i napisać "Słuchajcie ... Popapraniec troszkę się rozbestwił, proszę o bana dla niego na 5 minut" <<< i KONIEC TEMATU! Ban leci. Popapraniec wraca na serwer po przerwie ogarnięty i atmosfera jest znowu git na serwie. Pomyśleć ile czasu się zmarnowało na wypisanie wypocin w tym temacie jak i ich czytanie ... Prosta rzecz - Zgłoszenie do Admina i tej skargi po prostu by nie było, a zaoszczędzony czas można było przeznaczyć na relaks w postaci odpaleniu CS'a, wyjście na balkonik zapalić, czy podumać w Świątyni Dumania uzbrojonym w papier toaletowy :) 

 

 

Co do całej skargi osobiście też uważam, że każdy swoje zdanie wypowiedział (co chciał) i proponuje, aby zamknąć temat, a gdy @Petrus będzie chciał się w nim wypowiedzieć i zdecydować co z tą skargą dalej zrobić, to sobie chłopak samodzielnie ją otworzy ;) Zabieg ten jest trochę potrzebny przed dalszym niepotrzebnym spamem, jak i zamknięciem w zarodku dalszej kłótni w tym wątku :) 

 

Dziękuje za uwagę. Oddaje głos do studia - Halo Warszawa! ;) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie miałem zamiaru pisać żadnej skargi, chciałem go publicznie pouczyć (jak wspominałem na PW zamiast porozmawiać to wolał powyzywać) że jego zachowanie nie jest normalne i powinien się opanować. Toteż nie dostosowałem się do wzoru i założyłem temat w innym dziale. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pouczyc powinien go admin, a nie ty...

Tak jak myth napisal, zglosic adminowi na serwerze i ten rozwiaze sprawe..

 

 

 

Close

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Znów ten osobnik na językach forum, hehe.

 

Dla mnie temat rzeka, z jednej strony śmieszna skarga, ale każdy chyba wie jak wkurwia zachowanie popaprańca, choć ma wielu zwolenników, ale jak dla mnie wygląda to tak, że pół serwera go nienawidzi, a pół lubi. 

 

Dziwi mnie, że nigdy nie miał jakich kol wiek konsekwencji dłuższych, skoro każdy admin go zna, ja to bym się zastanowił nad jakąś ankietą  <beisbol>

 

ps.1 Dobrze, że ja już nie bywam tak często na DD2  :mrgreen:

 

ps.2 Popapraniec czytając twoje posty, a szczególnie gdy używasz "xdddd" mam trochę rozkmine, ile Ty masz lat ? 

 

ps.3 Teraz popapraniec czekam na krzyk z twojej strony  papa

Edytowane przez beJOTbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×