Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tymek-m6

Ban zostaje Prosba o odbanowanie

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:m6
Serwer:cs-kiopytko dm+bf2
Twój SteamID:-
Twoje IP:91.231.24.190
Kiedy zbanowany 28.09.2015 - 23:26:19
Powód bana:czitujesz
Nick Admina który zbanował:Henio Wylewny
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):-

Prosze od odbanowanie ze wzgaldu na to iz bylem sobie zrobic jedzenie a mlodszy brat w tym czasie wszedl na moj pc i odpalil aima i wh po moim przyjsciu byl juz ban , gral w sumie 5min ale fakt za takie cos odrazu ban nie dziwie sie , gram chwile na tym serwerku podoba mi sie staram sie o range i odznaki dlatego chcialbym pograc dalej , mam nadzieje ze rozpatrzycie mooja prosbe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z Tobą wczoraj wieczorem przed 23.00. Sprawdzałem Cię i było czysto, żadnego aima ani wh. Henio wyłapał aima, nadał bana i chyba z nim już pozostaniesz.  

Jeżeli jednak uważasz, że bardzo Ci się podoba na CSK proponuję zakupić steam w naszym sklepiku i grać dalej, a brata...odstawić do kąta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat do pc sie juz nie zblizy i fakt gralem od poczatku czysto tylko taki incydent sie zdarzyl jednorazowo , bez zakupu serio nie pojdzie mnie odbanowac? ;/ taka sytuacja sie juz nie powtorzy , spedzilem troche czasu na serwerku dobrze mi sie gra szkoda by bylo stracic to konto i poswiecony czas
Nawet teraz nie byl bym w stanie zakupic steama wiec licze na druga szanse ;) Pozdrawiam

 

Edytowane przez tymek-m6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danie bratu dostępu od kompa to brak odpowiedzialności, więc jakieś konsekwencje (w postaci dania Bana) muszą zostać wyciągnięte nie uważasz? :) 

 

Po za tym ciekawi posiadanie cheat'ów na kompie. Jeżeli były wcześniej na kompie, to trochę to niepokoi.

 

Jak dla mnie kupno steam'a ze sklepiku to jedyna opcja w tej kwestii. A czy to jakiś wielki wydatek? Nie sądzę :) Dla chcącego nic trudnego :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No nie przypilnowalem fakt jesli chodzi o chety na pc to kiedys dla zabawy z kumplami na serwerku jednego z kumpli gralismy wszyscy na cheatach zeby bylo smieszniej ;) w sumie kara mogloby byc pouczenie i ban na jakis czas 
no coz to postaram sie tego steama kupic aby pograc dalej chodz wiaze aktualnie kaniec z koncem no ale ok

 

Edytowane przez tymek-m6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci aim, wh na PC ?? Według mnie to po to żeby go używać, i na bank tego "gonwa" uzywasz !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie powinno byc UB zostal zlapany na czitach czyli jest oszustem. A oszust zawsze bedzie oszustem i byc moze chce nas teraz takze oszukac. To jest internet tutaj wkrecic mozna kazdego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

przedstawilem okolicznosci w jakich byly uzywane cheaty ( przypominam ze nie przezemnie) a takze przedstawilem powod dla ktorego mam cheaty na pc a t ze mam nie znaczy ze uzywam i ze bede to robil , przez granie na cheatach nic sie nie nauczysz itp takze ja z nich rezygnuje no ale spoko odbanujecie to odbanujecie nie to nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba poczekać na demo od admina, nie sądzisz...

Nie na co czekać, skoro gracz sam przyznał, że ma i ktoś w czasie bana używał wspomagaczy.

 

@topic

Nie ma znaczenia czy to Ty @@tymek-m6, czy ktoś inny oszukiwał. Powinieneś pilnować swojego komputera.

 

Brak UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×