Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mythbusters

Kilka propozycji

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;) Wpadłem na kilka propozycji dotyczących np.:

 

A) Nagród do konkursów

- Jak wiadomo jest wiele serwisów, w których za punkty można wymienić na jakieś Skiny do CS GO, bądź inne pierdółki. Jest serwis dogry.pl na którym zdobywając punkty można wymienić je na np. Kasę na steam (5 euro, 10 euro, 15 itd). Myślę, że zrobienie takiego konta "Kopytkowego" na którym można było wolne datki przelewać, by zbierać na tym koncie punkty, a gdy będzie jakiś konkurs, to wymienić te punkty na nagrody. Proszę się zapoznać z ich sklepem co można wymienić na te punkty. Euro na steam jest tylko przykładową nagrodą i jest chyba najbardziej uniwersalna, więc myślę, że zawalczyłbym w konkursie, gdybym wiedział, że w puli nagród byłby kodzik na ileś Euro na Steam ;)

___________________________________________________________________________________________

Druga sprawa, to stworzyć osobny dział, który będzie dostępny dla ludzi którzy trochę "zasłużonych", mianowicie posiadającą odpowiednią ilość postów (wymagania do ustalenia). W dziale tym będzie raz na jakiś czas wystawiany kodzik na różne rzeczy (od kodu na obejrzenie jakiegoś filmu na stronce, po np. kod też na 5 Euro na steam). Taka zagrywka ma zmotywować przede wszystkim nowych graczy do aktywnego uczestniczenia na forum, jak i wszystkich :)

 

B) Ogólnie forum

- Odświeżenie stylu forum. Pewnie większości z was nie robi różnicy czy to forum będzie czarne, czy zielone, czy białe, lecz są też tacy, którzy przykładają wagę do takich rzeczy. Dokładnego stylu forum nie podam, ponieważ to tylko taka inicjatywa z mojej strony co Wy o tym sądzicie. Jeżeli będziecie na TAK, to wtedy można założyć osobny wątek z propozycjami i ew. ankietą, by wybrać jak kolorystycznie i stylistycznie forum miałoby wyglądać w nowej wersji :)

 

C) Administracji

- Ankieta na serwer pt. "Wybierz Admina na serwer". W skrócie, przy wejściu na serwer (gdy wyskakuje okienko Cs Kopytko itd itp) umieścić tam ankietę w której to dani gracze będą głosować przez jakiś określony czas na innego gracza (nie admina) który według nich nadaje się na tą rolę i po zamknięciu danej ankiety wyruszyć do zwycięzcy danej ankiety z pytaniem czy sam zechciałby zostać adminem. Dana osoba dostałaby admina (oczywiście jak ona by się sprawowała, to już broszka Opiekunów danych serwerów ;) Obserwacja danej osoby, czy jest ogarnięty itd) jeżeli po dłuższym czasie dana osoba sprawdzałaby się w tej roli, wtedy grono zdobywa kolejnego Admina ;) Propozycja kierowana głównie dla "odświeżenia" kadry Administratorów, bo jak wiadomo nie jest zbyt dobrze z Adminami na tą chwilę i trzeba szukać następców :)

 

Co sądzicie o propozycjach? ;)

Edytowane przez mythbusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A) i C) to dobre pomysly ale co do B)( <-tu mialo byc B ale wyszla buzka :D ), to wyglad forum wg mnie nie ma wiekszego znaczenia (ale to WG MNIE)

 

Co do pomyslu

C) mozna zrobic tak ze gracz, ktory przegra okreslona liczbe godzin bedzie mial prawo do glosu. Jak ktos nowy wbije na serwer i wyskoczy komunikat: Kogo bys widzial w roli admina? To skad ona ma wiedziec kto jest odpowiedni na to miejsce jak nikogo tam nie zna..

 

 

Ogólnie pomysly sa dobre ;)

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) Jestem raczej sceptykiem. Obawiam się, że konkurs raczej nie wypali.  Jestem trochę czasu na tym forum i pamiętam  "wielkie pospolite ruszenia"  -  jak np admini vs gracze, liga csk. Był wielki zapał a potem lipa. 

B) Mi to forum pasuje, jest jasne, przejrzyste, nie męczy oczu w poszukiwaniu interesujących mnie informacji.   Ale to tylko moje zdanie, przyzwyczaiłem się, a teraz młodzi może oczekują większego WOW.

c) trzeba to sprecyzować aby ns się nie napaliły :)   A na poważnie - każdy kto wbija na serwer to patrzy tylko  kupić broń  i gonić zabijać. Nowi gracze czekają aż im się ewentualnie mapka ściągnie i już nie mają cierpliwości czytać dalej - kupują i lecą zabijać.  Wybacz tak to widzę. 

 

To jest tylko moje zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

1. Pomysł jak pomysł. Nie jest to najgorsze, ale szczerze wątpię, że to wypali. Odnosnie działu, to musiałoby być takich osób z 'dostępem' dużo i równie duże zaangażowanie osób organizujących turniej. Według mnie jest to opcja na chwilę, a nie na dłuższą metę, gdyż zapał ludzi jest taki, jaki jest.

2. Styl forum... nie jest to proste zadanie. Forum posiada niezliczone ilości modyfikacji i dodatków, które są wprowadzone w plikach stylów. Jedyną opcją jest modyfikacja obecnego stylu forum. Można zrobić jakiś temat z propozycjami, co zmienić i jakie kolory, w których miejscach dobrać. Pomysł wart przemyślenia.

3. Nawet jeżeli ktoś kogoś wybierze, to ta osoba musi być chętna do pomocy i spełniania wymogów. Według mnie wystarczy lepszy system informacji (przez obecnych adminów) o tym, że admin jest darmowy, a wymagania niewygórowane. Wiele graczy nie wie, że nie trzeba płacić, pomimo komunikatów na forum i serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Poznałem decyzje części ;) Odniosę się tylko do Podpunktu pierwszego ;)

 

Skomentowaliście głównie tą "drugą" część tego podpunktu (tą pod kreską). Mi nie tylko o ten dział chodzi, lecz o stworzenie takiego mini systemiku dzięki któremu będą fundowane fajne nagrody na ewentualne przyszłe konkursy :)

 

Stworzenie takiego konta na stronce i zbieranie na nim wirtualnych punktów poprzez wysyłanie wolnej kasy (w postaci SMS/Przelew) a potem wymienianie tych punktów, by skołować ciekawe nagrody do przyszłych konkursów byłoby chyba przydatną rzeczą ;) Grono nagród poszerzyłoby się jeszcze bardziej i nie ograniczałoby się do punktów na forum, czy też zakupienie raz na ruski rok nagrody rzeczowej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać temat upadł - brak zainteresowania.

 

Podbijam w takim razie swoja poprzedni wypowiedź. Jeżeli ktoś ma konkretne propozycje jak zmienić Nasz obecny styl forum (oczywiście na ciemniejszy) to proszę pisać propozycje.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×