Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawelekk

Ban zostaje Nie mam SS-ów

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Pawelek
Serwer193.33.177.12:27126
Twój SteamIDSTEAM_0:1:59964169
Twoje IP91.231.24.217
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 22.10.2015 18:20
Powód bana: Wstaw screeny
Nick Admina który zbanował: Da Miano
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): I właśnie o to chodzi że nie mam ssów w folderze... Co w związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takk tylko zawsze ci co nie mieli ss'ow byli po prostu cziterami i dlatego nie wstawiali screenow i wygadywali glupoty że ich nie mają .

Wstaw ssy nawet jesli miales wh . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 8 ;)



Ja pierdole chyba gdybym je miał to bym wstawił :_: A myślisz że po co ja się kłócę? Po drugie wtedy nawet nei wiedziałem że robił mi ssy bo wyrzuciło mi neta i gdy chciałem wbić to już dostałem bana... SSÓW NIE MAM

Edytowane przez Pawelekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolego ogarnij słownictwo!! ;/ Szukaj bo inaczje nie dostaniesz ub.

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sluchaj giguś widac ze z adminowaniem nie miales nigdy nic wspolnego! 

po 1. Jesli chcemy komus zrobic ss-y wybieramy tylko nick gracza w amx

po 2. SS-y po ich wykonaniu automatycznie zapisuja sie na twoim kompie (Wiec nie ma czegos takiego jak nieogarniety admin cos z pier..)

po 3. Po wykonaniu SS-ow to juz twoj zasrany interes aby przekopac caly dysk i je znaleźć i wstawic.

 

Tak jak wyzej juz ci napisali nie ma SS nie ma UB  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Może nie mieć ss'ów, jeżeli jego wersja cs'a pochodzi z http://cssetti.pl  taka strasznie modyfikowana mój kolega miał tą wersje i też nie było ssów na zwykłym XP. Zmienił wersje cs'a i były zawsze.(może to ten problem ma kolega)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 18 czekam na ssy.

Inaczej UB nie będzie.

 

Proszę nie robić tutaj spamu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ma lipna wersje CS i dlatego nie ma SS. Zgoda jesli chodzi o mnie moge w te wersje zdarzen uwierzyc.

Mialem troche czasu postanowilem obejrzec hltv co polecam rowniez zrobic innym zainteresowanym tym tematem gdyz.. :

0.35min  strzela do przeciwnika choc go nie widzi ( moglbyc fart poniewaz przeciwnik jako pierwszy strzelal)

1.42min jako pierwszy strzela choc przeciwnik dobrze nie pojawil sie przed nim (super sluchawki?)

1.46min sytuacja podobna ale tutaj w dobry sprzet nie wierze (sorry ale juz po prostu mam takie zdanie)

2.03min tez dobrze zorientowany

 

dalej juz nie ogladalem  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

huragan123 bardzo dobry pomysł. Jeżeli chce grać na jakieś wersji która nie pozwala na robienie mu ss-ów to ja kogoś takiego nie chcę u siebie na serwerze a tym bardziej kogoś kto zamiast wymienić normalnie parę zdań obraża wszystkich dookoła. Jeżeli demko wygląda tak jak pisze huragan123 to ban wg mnie powinien zostać. W ogóle ban powinien zostać bo nie ma ss-ów i nie ma o czym gadać. Ja takiego gracza bym zaprosił jak już będzie miał poprawnego cs-.a Choć to tlumaczenie mnie bardzo dziwi, bo gracz ten ma steama więc aby grać na steamie potrzebuje prawdziwego steama a nie przerabianego non-steama z jakiejś sieci. Pachnie tu trochę ściemą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nad czym Wy debatujecie? Gracz ma steam'a.

Tutaj możecie sprawdzić, czy graczowi zrobiono screeny: http://bany.cs-kopytko.pl/screeny/

 

Jeżeli komuś nie zapiszą się screeny to jest to tylko z winy gracza. Jest to błędna lub zła konfiguracja. Każdy gracz powinien sam zadbać o to, aby w przypadku kontroli admina nie miał problemów. W większości przypadków potencjalny oszust po prostu nie potrafi odnaleźć screenów - nie jest to zbytnio skomplikowane. Jak widać po logach skrypt poprawnie wykonał screeny.

 

Ponadto gracz ma bana na VAC:

Zarejestrowane blokady VAC na gry: 1

Nie jest to zbyt optymistyczne. UB's oglądnie demko z czasu bana. Nie jest to jednak ukłon z Naszej strony, gdyż UB nie powinno być (szczególnie uwzględniając gburowate zachowanie zainteresowanego), a jedynie chęć zgłoszenia dalej - AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×