Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AWP.exe

RANGA ODEBRANA AWP.exe Adminem

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:AWP.exe
2. Steam ID:_0:0:5120110
3. Wiek:18
4. Czas spędzony na Serwerze(GT):384H   http://www.gametracker.com/player/AWP.exe/193.33.177.12:27126/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Tak, Pewien COD mod (nie było Łatwo, ale nie poddawałem się)
6. Znajomość obsługi admina (x/10):4-5
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Praktycznie za każdym razem gdy, wchodzę na serwer stali gracze pytają czy mam Admina, ja niestety muszę im odpowiadać że nie ,a następnie napisać na steam, do Admina, jest to uciążliwe i dla mnie i dla innych adminów z serwera.(Przeszkadzam w grze). Następnie powiem że jestem Praktycznie codziennie dość często zdarza się że nie ma admina kiedy jestem.Jest jeden minus z kulturą potrafię czasami wyzwać... ale da się to opanować. Myślę że stali gracze nie narzekają na moją obecność na serwerze. 
8. Mikro [TAK/NIE]:TAK
9. Akceptacja Regulaminu:TAK
10. Reklamy/Punkty:Punkty (jutro) 
11. Linki do poprzednich podań:Brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

2pkt pobrane z konta 534.

 

Znajomość obsługi Admina trochę kulejąca

wg skali znajomości obsługi admina (  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10803-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-zasady-pisania-wymagania-aktualizacja-180215/) znajomość jest ok :)

Nie gram na DD2 ale nick kojarzę z forum, czasem grywasz też na DM+BF2.

Masz moje poparcie - powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sorka ale nie grałem tam ani razu

wrrrrrrrrrrrr w takim razie jestem na NIE -  żarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak, ale do jednej rzeczy muszę się przyczepić.

 

http://cs-zajawkowicze.pl/showthread.php?tid=92

 

Jeszcze w środę składałeś tam podanie i kiedy się nie udało, próbujesz tutaj? Ciekawe, czy gdyby podanie na tamtej serwerowni zostało przyjęte, w ogóle pomyślałbyś o adminowaniu na cs-kopytko. 

Reszta jest okej. Grasz teraz na dd2 chyba najwięcej z nas wszystkich, widuję cię tutaj długo, zgłaszasz sporo. 

Poza tym na górze, nie widzę więcej argumentów przeciwko, więc jestem na tak.

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przemek ma racje, ale nie do końca:

1.Petrus wie od kiedy staram się o tego admina.(od ponad tygodnia może i dwóch)

2.Zostałem przyjęty jako Admin na tamtej serwerowni, zapłaciłem , ale zanim dostałem uprawnienia pokłóciłem się z jednym z właścicieli:

http://cs-zajawkowicze.pl/member.php?action=profile&uid=11

po czym zrezygnowałem i nie żądałem zwrotów bo na tyle chu** nie jestem powiedziałem mu ,żeby potraktował to jako składę mojego kolegi z klasy i zostawiłem ten serwer raz na zawsze. (można to sprawdzić w GT) raczej domyślacie się na jakim serwerze grałem. 

 

Przepraszam za ten post wiem , że nie mogę się wypowiadać ,ale nie dawało mi to spokoju i nie mogłem tego tak zostawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek ma racje, ale nie do końca:

1.Petrus wie od kiedy staram się o tego admina.(od ponad tygodnia może i dwóch)

2.Zostałem przyjęty jako Admin na tamtej serwerowni, zapłaciłem , ale zanim dostałem uprawnienia pokłóciłem się z jednym z właścicieli:

http://cs-zajawkowicze.pl/member.php?action=profile&uid=11

po czym zrezygnowałem i nie żądałem zwrotów bo na tyle chu** nie jestem powiedziałem mu ,żeby potraktował to jako składę mojego kolegi z klasy i zostawiłem ten serwer raz na zawsze. (można to sprawdzić w GT) raczej domyślacie się na jakim serwerze grałem. 

 

Przepraszam za ten post wiem , że nie mogę się wypowiadać ,ale nie dawało mi to spokoju i nie mogłem tego tak zostawić. 

 

Ne że się przypieprzam, ale fakty są oczywiste i tylko je wyszczególniłem :) 

Starałeś się o admina na innej serwreowni w ostatnim czasie? Tak

Nie wyszło. Z jakiego powodu, to już mnie mniej interesuje. Potraktowałeś sieć cs-kopytko jako opcję rezerwową, więc ktoś mógłby ci wytknąć, że jeśli tutaj też się nie uda, to pójdziesz grać na inny serwer. Bo może tam adminem zostać jest łatwiej. Wiem że grasz tu sporo i zasługujesz na szansę, ale lekki niesmak jednak pozostaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dać Przemkowi admina i patrzcie jak gwiazdorzy xD 
mógłbym się przyczepić gdyby tam był adminem i składał podanie także tu no ale skoro tam sie nie udalo to moze tu się uda ja nie widze zadnego "ale" To nie jest tak ze tu nie grał tam się nie udało pograł chwile tu i składa podanie on tu gra odkąd pamiętam mimo że grał na tamtej serwerowni to tu i tak przebywał więc ja nie widze żadnych zastrzeżeń.  Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×