Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GRINGO

GRINGOwóz #2

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Nie byłbym sobą, gdybym się Wam (brzydko mówiąc) nie pochwalił, ale to niżej!

Jak niektórzy wiedzą, lub też nie jakiś czas temu Pani Ela, lat ze 60, postanowiła uprzykrzyć mi jeszcze bardziej poniedziałkowe popołudnie. Grzecznie stojąc przed przejściem dla pieszych, przepuszczałem starszego mężczyznę aby w spokoju przeszedł na drugą stronę jezdni. Pani Ela, o której wspomniałem nie używając hamulca zatrzymała się na tyle mojego dotychczasowego samochodu - można rzec już "świętej pamięci". Tak się prezentowała kiedyś. 

 

Jako młody pracujący człowiek, bez samochodu - jak bez ręki - może trochę przesadzam, po prostu przyzwyczaiłem się do wygody jaką daje podróż samochodem do pracy (15min) zamiast transportu miejskiego którym to przy odrobinie szczęścia w 60min się wyrabiałem. Przyszedł ciężki czas, ciężki pod tym względem że musiałem rozstać się z Betką i zacząć szukać czegoś "świeżego". Jak to bywa, właczył mi się "Dyzio Marzyciel", przeglądałem różne oferty samochodów, od tych z bogatym wyposażeniem ubogim silnikiem i na odwrót, poprzez hAmerykańskie 8 cylindrowe Mustangi, na klasykach motoryzacji kończąc. Było BMW 3, miało być M3, a znalazłem pewnego rodzaju "kompromis" - Mazda 3 (na swój sposób, rozwinięcie skrótu M3).

Proszę Państwa, bez dłuższego owijania w bawełnę, przedstawiam Wam Mazdę w najszybszym kolorze:

 

Lewy profil

 

QtIWFr.jpg

 

 

Lewy profil c.d.

 

ov18DU.jpg

Zaraz po sprowadzeniu

 

 

En face

 

XhRSXg.jpg

A tu już prawilnie, przerejestrowana

 

 

Od "dupy" strony

 

qxWxTv.jpg

 

 

@up #2 

 

PzM5B4.jpg

 

 

Dobry wydech nie jest zły

 

id8GOB.jpg

 

 

Zegary

 

PatIf6.jpg

 

 

Zegary w pełnej krasie

 

33wWpq.jpg

 

 

Środeczek

 

0IsADv.jpg

 

 

I pojeździć i posłuchać

 

tdkrE6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka podstawowych informacji: 

 

 

Mazda 3
Rok produkcji: 2007
Silnik: 2.3 DISI /benzyna/ - 260 KM

Wg. katalogu przyspiesza 0-100km/h w 6,1sec 

 

Mazda ma twarde zawiedzenie, czuć każdą dziurę, ale za to jazda po równych drogach to czysta przyjemność. Samochód pewnie się prowadzi i nie ma się poczucia niepewności podczas wyprzedzania (oczwyiście wszystko w granicach rozsądku). O spalaniu nie będe mówił dużo, w trasie spaliła 8,4L/100 co uważam za świetny wynik przy takiej mocy. 

Co sądzicie? ;) Dobry zakup poczyniłem? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Dobrze wiesz, że nie był bym sobą gdybym napisał: - Fajne autko, niech Ci służy. - 

Zapytam więc tylko czy męskich kolorów nie było? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że czerwony z czarnym się świetnie komponuje, i chyba to jest najlepsze połączenie w tym przypadku. 

Ciekawie wyglądają czerwone lampki nad rejestracją. Felgi nie są złe, ale bardziej mi by pasowały w czarnym kolorze niż w szarym. Także dystanse by się przydały na te felgi, poprawiło by to ich wygląd.

Gryzą się te kolory w zegarach jak dla mnie. Według mnie powinieneś ściągnąć te naklejki, bo niezbyt pasują. :P 

Ogólnie samochód mi się podoba. Myślę, że dobry zakup poczyniłeś, a z tą komunikacją miejską to fakt, przerąbane. :/

Niech Ci służy jak najdłużej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pedalskie podświetlenie tablicy rejestracyjnej xD Ty się chciałeś ze mną ścigać? Było kupić bardziej podrasowaną wersję :D Nigdzie z Tobą nie jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×