Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Czarek Caajek Piechnik

+1 Frag ^ ^

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko , interesuje mnie sprawa takiego pluginu jak +1 frag przy dobiciu , często spotykane na różnych serwerach , moje pytanie jest następujące , czy spodobało by się to naszym graczom ? czy jest możliwość dodania tego na nasze serwery chociaż na dzień próbny ? oczywiście dla mnie było by dobre takie coś jak myślicie ? Pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz chcę kogoś zabić, a tu drugi przyleci i go dobije, a ja nie dość, że tracę pociski to jeszcze fraga. Jest to denerwujące, chodź nie powiem... Sam tak robię, ale to raczej odruchowo, a nie specjalnie. :P W pewien sposób plugin urozmaicił by rozgrywkę na serwerze, aczkolwiek nie jestem co do tego pomysłu przekonany. Wolę normalnie, tak jak jest teraz. Plugin by po prostu ułatwił nabijanie fragów i dlatego jestem na nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psu na budę to potrzebne.

Raz Tobie ktoś dobije ofiarę, raz Ty dobijesz komuś.

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Psu na budę to potrzebne.

Raz Tobie ktoś dobije ofiarę, raz Ty dobijesz komuś.

Amen.

To samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać zdania są podzielone, a i my jak widać długo rozważaliśmy ten temat. Są pluginy dające asysty, jednak nie sprawdzą sie one na DM+BF2 w taki sposób jaki byśmy chcieli. Na razie propozycje odrzucamy, jednak nie wykluczamy że kiedyś to wprowadzimy.

 

Prosimy nie zakładać ponownych tematów tego typu - cały czas pracujemy nad serwerem i pamiętamy o ważnych sprawach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×