Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gula111

Reset lvl na serwerze COD - ankieta

Reset lvl COD  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za resetem lvl na serwerze COD?

    • Tak
      10
    • Nie
      3


14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o resecie lvl na serwerze Call of Duty? Prosimy o liczne głosy oraz komentarze!

 

Proponowany termin: Piątek 6.11.2015 godzina 1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Co ma znaczyć tytuł tematu 'Witam'? Wiem, że kierujesz się dobrymi chęciami, ale następnym razem dostaniesz za takie coś warna.

Popieram Twoją propozycję, Ostatnio Cod'a odwiedza coraz więcej nowych graczy i część z nich zniechęcają gracze z dużymi lvl'ami.

Musimy poczekać na zdanie naszego guru Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że wypadałoby zresetować statystyki. Gram raz na...bardzo rzadko a i tak ubiłem ponad 90lvl snajperem - sam się zdziwiłem wchodząc po praz pierwszy po przerwie, że nie zaczynam od nowa. 

Sporo nowych graczy nabijających pierwsze lvl vs. kilku stałych bywalców którzy z uporem maniaka grają jedną klasą na której to premka ma 300+LVL - to się po prostu mija z celem. 

Kto wie, może po resecie częściej zacznę zaglądać na CoDa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był nie dawno reset, więc czy jest sens go robić ponownie? po miesiącu znowu będzie ta sama bajka - ludzie mają duże lvl'e

chyba o to chodzi w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagielończyk, a mi się wydaje że bardziej to tutaj chodzi o rozkręcenie servera. Ja mam chyba jedne z największych lvl na kilku klasach (http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/cod_stats/?user=dziadzia+%5Bt%5D) i to staje się nudne takie granie, poprostu rżnięcie i tyle. 
Podpisuje się wszystkimi kończynami pod RESETEM LEVELI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz, rage, zniszczone mysze. Co reset ta sama śpiewka, właśnie przez to nie gram w 1.6 i tutaj...

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz, rage, zniszczone mysze. Co reset ta sama śpiewka, właśnie przez to nie gram w 1.6 i tutaj...

Czyli jesteś za czy przeciw? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, ale tylko chciałem poinformować, że za miesiąc znów będzie ryk.

 

West zagrales 7h i już uwazasz się za stałego bywalca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy najpierw wprowadzić kolejną porcję zmian mających na celu wypromowanie graczy z mniejszymi poziomami. Póki co temat zostawiam otwarty. Liczymy na więcej opinii oraz propozycji co chcielibyście zmienić na serwerze.

Reset zostanie najprawdopodobniej wprowadzony, jednak ciężko mi określić, czy na 100% oraz podać dokładną datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawk, ale tymi postami nic nie wnosisz konkretnego do tematu. Zobacz kto napisał temat o reset, jaki lvl ma Gula ??!! za resetem sa przeważnie  duże lvl-e !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, ale tylko chciałem poinformować, że za miesiąc znów będzie ryk.

West zagrales 7h i już uwazasz się za stałego bywalca?

Nie uważam się za stałego bywalca (po czym to wywnioskowałeś?) ale przynajmniej gram na serwerze. Może i mam te 7h na serwerze, ale ty sam stwierdziłeś, że nie grasz wcale, więc po co nam twoje zdanie. Nie wiesz jaka sytuacja panuje na serwerze więc skąd masz takie informacje, że będzie "ryk"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×