Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Madara./W0w/

zbanowany - ns DD2

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1511071327-de_dust2-1446899220-1446900780.zip

 

Twój nick z gry:-mad4rinh0-
Nick cheatera:By Willus51 ^ ^

Serwer:dd2
Data + dokładna godzina:
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):STEAM_2:0:1854894673
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli217.173.14.96

 

Koles modelowo 0 krycia :) + plecy u dobrego admina Errora ktory nic nie zrobil napisal cos w stylu "haha" i wyszedl z serwera ;)
:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

+ plecy u dobrego admina Errora ktory nic nie zrobil napisal cos w stylu "haha" i wyszedl z serwera

  Jakie Plecy ? Napisałem taa jasne zagralem jeszcze 2 rundy i przeszedlem na amx-spectate i patrzylem jak gra i napisałem ci wtedy na steam zebyś się nie martwil że zaczynam go obserwowac jednak nic nadzwyczajnego nie zauwarzylem poza jedna akcja która mogła być poprostu fartem jak czasem tez tak mam ze na fleshu zeskanuje i z awp 2 banie siada wiec wiesz.I nie było tak jak ty piszesz że cie wyśmiałem i sobie poszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i nic. No ale autor tematu niech sprecyzuje i określi czas wystąpienia podejrzanych sytuacji. Dobrze że chce wyeliminować odpała ze serwa mimo iż znany gracz.... ale może tego nie wiedzieć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16:50 co on widzi w tej scianie ?

16:57-17:05 wcale nie pomodelu :0

17:35-45 tez nie po modelu

17:50-55 +/-

18:30 po modelu i wychyla

20:00 -20 :05 Modelowo 

22:00 mierzy model prze sciane i wychodzi

 

 

@@Klatkujący Sebek, Znany gracz :) @Lumpek

 

 

@@error 404, to chyba  ci sie nicki pomylili bo ja nic nie dostalem zadnej wiadomosci od ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ładne jaja ale bywa.

Ogolnie jestem na tym serwie od dobrych paru lat kiedys grałem pod nickiem G@M3R

Potem mlody zaczoł grac i zmienial nick na wilus po czasie odechcialo mi sie zmieniac nick wchodzac i gralismy na jednym co mozna było zauwazyc łatwo ze 2 osoby graja.

Ogolnie syutacja taka ze lapek ma juz swoje lata i zauwazylem ostatnio ze odpalił mi sie cs jakos z poscinana grafika i grafika za sciania sie pojawiła no nie umiem tego opisac dobrze bo juz nie pamietam dobrze po prostu bug gry.Ogolnie widze ze młodemu sie tak odpaliło ostatnio i sie młodziakowi spodobało i z 5 min sobie na takim ,,wh" popykał.No debil widac ze nawet tego nie krył xd

 

No wiec nie ma co ogladac 10 razy i patrzec czy to wilus rzeczywiscie pykał na wh czy nie bo tak było sam to widze jak ogladam.

 

Sprawa teraz juz nalezy do administracji.Dostane za to bana to przykro no ale rozumiem.Matura nadchodzi ale czasem by sie jeszcze popykało.Ja sam w zyciu na zadnych czitach nie jezdziłem ( no moze poza celownikiem do awp kiedys :P ) Jak dostane bana to płakał nie bede bo cs i tak musze ograniczyc a mlody bedzie mial za swoja głupote.Ale wolałbym jeszcze zostac i czasem pyknac z ludzmi.No ale coz przykra spawa.Oddaje los administacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie dziele steam, nie mam steama i nie odpalił sie tylko gra sie zjebała tak jak mowie a mlodemu sie to przez chwile spodobało i tak 5 min pograł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam Willus przyznał widać wszystko jak na wh, jednak ja bym rozstrzygnął też kwestie czy to będzie ban na niego czy "mlodego" (w domyśle jego brata). Oczywiście jeśli demo wskaże wh to ban będzie nałożony, ale jest jeden sposób który pozwoli mu mimo wszystko grać (ale potem brat tutaj nie może grać). Decyzja należy do UB Support.

 

Gra od baardzo dawna, nigdy nie podejrzewałem ani po stylu gry ani po statach że może mieć wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16:50 dobry słuch 

16:57-17:05 drugi pasha

17:35-45 to był przypadek 

17:50-55 to zostawie bez komentarza



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Ban dodany http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=38202

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×