Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GalAnonim

Skarga Przemek

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy.Pewnie mnie jeszcze nie kojarzycie i nie dziwie sie zmieniam nick co 5 min xD

No więc gram sobie dzis godz 16:40 Serwer DD2 gracze zablokowali sie  w trupie Klatkujący sebek zabil z 4 moze 5 graczy i Gracz o nicku Kovalsky (czy jakoś tak) zaczął ich wyzywac i wgl cytuje"ja pierdole nie bloczcie" i kilka innych wyzwisk no w sumie nie dziwie się mu też bym tak zareagował. Na to "admin" Przemek odpowiedział mu tak "To wypierdalaj na rebelie jak ci się tu nie podoba" powiedział to na micro więc nie mam dowodów ale gracze którzy akurat grali mogą to potwierdzić. Myśle że takie zachowanie admina jest chyba nie na miejscu.I trochę to może zniechęcać nowych graczy takich jak ja.No ale cuż co ja wiem jestem zwyklym NS.

Edytowane przez GalAnonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś kogoś kto to słyszał zeby to potwierdził na forum, bo takie skargi bez dowodu/potwierdzenia innych sa malo znaczące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Boshhhh....

 

No, zgadza się. Było tak. Niestety za przeklinanie, jeszcze nie wieszają na stryczku. 

Ja, Kovalsky, Popapraniec, Shadov itd, to była/jest stała ekipa tego serwera. W kontaktach między sobą pozwalamy sobie na sporo więcej i dla mnie to normalne. Każdy gracz ma prawo do przekleństwa, tak jak i admin. Byłe nie robił tego nagminnie. Chłopaki wymienieni wyżej, poszli sobie grać na innym serwerze, który w nazwie ma słowo "rebelia". Kontekstu całej akcji i słów, nietrudno sie domyślić. Gra w Counter- Strike to nie jest lekcja baletu i nie mam więcej zamiaru tłumaczyć się ze zdania, czy dwóch w których użyłem przekleństwa grając w grę, gdzie zabija sie swoich przeciwników.

 

Ale jest jeszcze wątek poboczny zaistniałej sytuacji. Nie wydaje wam się dziwne, że jakiś chłopak zakłada konto, specjalnie po to żeby napisać na mnie skargę? Kto normalny leci na forum serwerowni, żeby napisac skargę na admina, który przeklnie? Tym bardziej kiedy jest nowy? Nikt. No więc skąd ten temat.. Jest wytłumaczenie..

 

Nie dalej, jak wczoraj na serwerze pogrywał sobie zghZdzisław. Typek, który puszcza różne wstawki w wybranych sytuacjach. Większość kojarzy o co chodzi. Gra tu mniej więcej tyle co ja i robi to z takim taktem że mało komu to przeszkadza. Nie wiem, może wyłapał bana raz czy dwa. Wczoraj admin error 404, zaczął mu wypisywać że ma dać sobie spokój, bo go to denerwuje i wyleci. Rozpoczęła się dyskusja, w której uczestniczyłem na adminczacie Ja, error, JOHN RAMBO i na końcu AWP.exe. Zasugerowałem mu, że zszedł na ziemię, bo skoro Zdzisław nie przeszkadzał mu, kiedy był  zwykłym graczem, to teraz dziwnie to wygląda. Gracze się nie skarżą, chłopak ma Steam, zwykłe "Mute" rozwiązuje kłopot. Dostałem odpowiedź, że są ziomkami i się droczą. No to dobra. Chwilę później miałem okazję przeczytać, żebym sie tak nie wymądrzał i padło ze strony errora fajne pytanie o treści mniej więcej "Przemek, a chcesz stracić admina? To ci to załatwię...". Na to zdenerwował się JOHN RAMBO i między nimi zaczęła się kłótnia. JOHN dał mu do zrozumienia, żeby tak nie kozaczył. Myślę że skończyło się polubownie, ale error chyba poczuł się urażony... :D

 

Także gościu.... Ostatni raz odpisuję na takie pierdoły, szkoda na to mojego czasu. Tak jak napisałem ci wczoraj, zejdź na ziemię, zachowuj się normalnie i będzie okej. Kochać mnie nie musisz, ale nie rób takich akcji, bo nie wiem czy czytając to, mam się śmiać czy płakać... :D Wczoraj już lekko się uśmiechałem, patrząc na to jak reagujesz, ale to dziś to poziom gówniarstwa, do którego schodzę ostatni raz. Nie mam sobie nic do zarzucenia, to moja pierwsza i ostatnia odpowiedź w tym temacie. Resztę zostawiam wam. Ciągle będę tu grał i czasem przeklinał. A ze stałymi graczami, z którymi znam się tu dłużej, pozwalał sobie na więcej. Czy jako admin? :D To od zawsze było dla mnie najmniej istotne. Chciałem pomóc, a że dookoła mnie, oprócz poważnychh ludzi są tu też niedojrzałe bachory? Zdarza się.

 

 

E: Logi są pewnie do sprawdzenia. 

A konto jak widać nie jest nowe, ma pól roku moje niedopatrzenie. Ale przez te pół roku było na forum łacznie 19 minut (z czego pewnie 18 dzisiaj, kiedy pisał tego posta). Zresztą, sam na górze chyba widzisz zdanie "jestem tu nowy".

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Wczoraj admin error 404, zaczął mu wypisywać że ma dać sobie spokój, bo go to denerwuje i wyleci

 Napisałem tylko żeby nie puszczał muzyki. A reszta tych puszczanych tekstów mi nie przeszkadza wręcz umila gre..A co do tego że niby ci wygrażalem że stracisz admina chodziło mi tylko o to że pisałeś żeby go zostawil niech sobie puszcza.I napisałem że z takim podejsciem to szybciej stracisz admina nim go uzyskałeś.Jednak sam dobrze wiesz że ja o tym nie decyduje fakt może to źle ujęłem.
sorry za oftop.nie jest to żadna dyskusja poprostu sprostowanie z mojej strony do Przemka z Którym zresztą lubie się droczyć, i nic do Ciebie nie mam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GalAnonim rejestracja: 8 mar 2015

Specialnie założył konto ?

 

 

 

EDIT:

Mozna, przepraszam :/

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Tylko powiedz po co spamujesz. Nie można dodać tego postu do poprzedniego??

Ja powiem tylko tyle, że jakbyśmy wprowadzili przenikanie to by taki problem nie zaistniał. Dziękuję za uwagę. Temat czeka już ponad 3 miesiące na decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

 

Ja powiem tylko tyle, że jakbyśmy wprowadzili przenikanie to by taki problem nie zaistniał. Dziękuję za uwagę. Temat czeka już ponad 3 miesiące na decyzje.

Najlepiej zróbmy moda bez graczy. Po co mają blokować... Taka jest istota gier FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dostałem odpowiedź, że są ziomkami i się droczą.       

 

Nie jestem żadnym "ziomkiem" errora404, to tyle.

Edytowane przez zghZdzisław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zróbmy moda bez graczy. Po co mają blokować... Taka jest istota gier FPS.

 

Ok no to temat chyba wyjaśniony i można zamknąć. Trzeba było 3 msc czekać żeby się dowiedzieć jakie jest Twoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jeżeli nie zamykam tematu od razu, to chyba sprawa jest jasna. Jesteś Opiekunem, zawsze możesz napisać i obgadać sprawę na steam.

Ja będę obiektywny, nie mam przyjaciół ani wrogów tutaj, kuli gry nie będę się spinał, bo tu nikt nie gra o puchar świata. Nie słyszałem jak on to powiedział zbulwersowanemu graczowi, ale po opisanej akcji domyślałem się że po tamtej stronie będą się k...y sypać. Przeklinać można, ale słowo wyp.......j to co innego jak mi powie kolega żartobliwie, a co innego jakby się mocno wkurzył na mnie i powiedział wyp.......j jakby mi miał zaraz spuścić wp...dol. Nie wiem, HLTV nie nagrywa voice communication? Ja do Przemka nic nie mam, w sumie fajne sprostowanie napisał, może małolat go sprowokował (sam nie lubie jak jakiś gówniarz klnie do mnie lub do kogoś i rzuca jakieś prostackie hasełka, jakby by wywodził się z patlogii) ale tak wszystkich na te rebelie nie wyrzucajmy i tak sporo ogarów tam wyemigrowało :roll: .Ja się kiedyś dziwiłem typom co mają ponad 20 lat i się w grze oburzają o np. blokowania, czy złego coveru, niby są tacy dorośli, ale chyba na papierze, bo w grze jak małe dzieci. Przecież nie uczestniczymy na wojnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się już nie odzywać, ale widzę że są nieścisłości, a więc jeszcze raz.

 

1. Z Kovalskym, mój staż znajomości jest dłuższy niż z przeciętnym graczem tej serwerowni, więc pozwalam sobie na więcej. Normalka. Gracza o nicku Tigeros Bonzos,  zdarza mi się kicknąć. Głównie wtedy, kiedy zajmuje się podrywem Asi, grającej pod nickiem Pralinka. Znam go z prywatnego życia, więc wiem że się nie obrazi. Z ekipą wyżej wymienionych popaprańców itd rzucaliśmy w swoim kierunku już różne, gorsze słowa i żaden z nas na amen się nie obrażał. Zresztą, Kovalsky przyjął to bez spiny, a chyba tylko on mógłby być tutaj obrażony, czyż nie?

 

2. Już nawet nie chcę dociekać, czy ta akcja była zaplanowana, czy nie... Ale nie wyobrażam sobie, że na serwer wchodzi nowy, świeży gracz i zaczyna ludzi rozstawiać po kątach, pisząc co mu nie pasuje. Jesteś świeżakiem, poznajesz serwer i na początku masz gówno do gadania. Albo go akceptujesz takim jakim jest i szanujesz ludzi będących tu dłużej, albo szukasz innego. Po pewnym czasie masz do powiedzenia więcej. Ale na starcie? Wolne żarty. Nikogo nie obraziłem. Co innego, gdybym do nowego gracza napisał czy powiedział "wypierdalaj".

 

3. Na największego idiotę wyszedł (jak zwykle zresztą) error 404. To że ja podejrzewam go o przykre rzeczy, swoją drogą. Dużo mówi sam fakt, że dzień wcześniej włączyły mu się wojownicze zapędy i NAGLE przyszedł mnie podpierzyć na forum... :D A po całej akcji, w niedzielę wieczorem za każdym razem kiedy grałem, spamował jak ostatnie dziecko na adminczacie albo rzucał wesołymi tekstami typu "admin bez skargi to nie admin :D ", "musisz przejśc taki chrzest". Nie mam ochoty się już do niego odzywać i on dobrze o tym wie. Napisałem to wyraźnie. Jeśli nie przerasta go umiejętnośc czytania, powinien zrozumieć

 

Nikt mnie do niczego nie sprowokował, to co powiedziałem do Kovalskiego, powiedziałem świadomie. Mam do nich nutkę żalu, że stąd spieprzyli ale to ich wybór. A grupę Adminów z DD2 już mam podzieloną. Na takich z którymi warto się zadawać i których trzeba olewać. Gości typu error 404, omijam szerokim łukiem. Na GallówAnonimów uwagi nie zwracam w ogóle. I właściwie tyle z całej akcji. Bo co tu roztrząsać?

Czy GallAnonim to fejkkonto i jesli tak to czyje?

Co jest w logach z soboty i kto kogo straszył stratą admina?

Czy error to konfident?

 

Ja osobiście mam gdzieś odpowiedzi na te pytania. Szkoda zachodu i życia, bo serwerownią nie zajmują się uczniowe gimnazjum. 312 też przeklnie prez mikro, Blackhill na czacie 10 razy napisze "kurwa" albo że jego team to ciołki i nieogary i co? Mam za każdym razem wciskać PrintScreen? :D Dystans do siebie i otoczenia.. Wszystko jest dla ludzi, tylko bez przegięć. No, chyba że kręci was takie coś, jak tych ciołków u góry tematu, to zdrowo jesteście walnięci. A dla mnie to oznacza, że jestem w niewłaściwym miejscu, z niewłaściwymi ludźmi. 

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie przesadzajmy znowu, nie ma co się czepiać o jednorazowe przekleństwo. Pamiętaj jednak @@Przemek_1991, że obecnie jako admin musisz ostrożniej dobierać słowa zarówno na mikro, jak i chat. Wiadomo, że wiele graczy jest stała i inaczej się z takimi osobnikami rozmawia, jednakże zwykłego niewtajemniczonego gracza takie zachowanie admina może oburzać.

 

To chyba tyle, sprawę uważam za wyjaśnioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×