Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Realms of the Haunting

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

ss_81018a8aaee50a6e60bc8fa4c0479d9d05c6b

 

Dziś można zgarnąć kolejną klasyczną grę bo wydaną w 1996 roku. Jest nią Realms of the Haunting.

 

 

W celu otrzymania klucza aktywującego grę:

  • wejdź tu https://www.indiegala.com/store#banner_form_box
  • wpisz adres e-mail i kliknij Redeem. Rozwiąż CAPTCHA i wybierz "Submit"
  • kliknij w link w otrzymanej wiadomości na e-mail i po chwili przejdź do następnego kroku
  • zamknij otwarte okno, wróć do skrzynki i kliknij ponownie w link z nowej wiadomości
  • kolejno kliknij Bundles library -> Indiegala Giveaways -> Realms of the Haunting -> Steam

Można jeszcze zdobyć dwie inne gry tzn. TeraBlaster oraz Ruzh Delta Z pod tym linkiem po dołączeniu do grup steam i paru innych drobnych zadaniach.

 

:rower:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Dzięki

Mam pytanie, przeczytałem (z językiem angielskim u mnie troche słabo wiec jak cos to popraw):

Ze kod nie musze odrazu wpisywac na steam (kod jest zawsze aktywny) (to znaczy ze moge np jutro wpisać?)

 

i czy moge zawsze do tego typu ,, promocji" uzywac jednego e-maila czy jeden e-mail=jedna gra ?

Edytowane przez Jelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli gre Realms of the Haunting to w otrzymanej wiadomości jest napisane, że teoretycznie gre można aktywować nawet po upływie roku. Jednakże czytając dalej można zrozumieć, iż w praktyce zalecają aktywacje klucza w ciągu max 60 dni. 

 

Do jutra klucz na pewno będzie ważny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×