Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Lagi na serwerze

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni zauważyłem lagi na serwerze, szczególnie na mniejszych mapach. Nie wiem czy to jest spowodowane tym, że gra teraz więcej osób ok. 15-20. Też macie? bo wcześniej nie miałem więc raczej to nie wina neta, a podczas gry mam wszystko wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj troche wiecej czasu wieczorem spedzilem na serwie i faktycznie na malych mapach cos sie dzieje z tym ze ciezko to nazwac lagiem a raczej konkretna zwiecha ktora trwa kilka sekund 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni nie ma mnie w grze, więc nie wiele moge sprawdzić. Moge zagwarantowaćć, że nie jest to winą moją ani Petrusa. Pozostają zatem trzy możliwości:

- osoba mająca laga ma słaby sprzęt i ma zwiechy, a inni normalnie grają w tym czasie

- jeden lub kilku graczy ma wysoki ping przez co raz na jakiś czas inni mają lagi

- hosting serwera nie wytrzymuje obciążenia - spotykane raz na pare dni przez 2 sekundy zawieszenie serwera.

 

Musze zaznaczyć, że w temacie wypowiedziały sie tylko dwie osoby co może oznaczać że problem jest wręcz niewidoczny i nie ma powodu do "paniki".

 

 

@ edit 15.11.15

Brak zainteresowania tematem - zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×